Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello nagyon fontos lenne Győr környékén keresek klingeritböl készitett hengerfejtömitést Yamaha DT125r-hez
Szia!
Esetleg egy linket tudnál küldelni?
Ahonan rendelhetek.
És hogyha nem teljesen sík a henger felső felülete, meg a hengerfej, azzal mit érdemes csinálni?
Nekem semmi baj nincs vele, de egyrészt nem is tudtam róla, hogy létezik, másrészt 1500 Ft-ból lett fej és talp tömítésem is.
Nincs mit, ezért van a fórum
Akinek már kicsit korosabba gépe nem biztos hogy tökéletesen illeszkedik a hengerfej a tömítésre így elenged.
hengerfejtömítés 4200ft a gyári, ami vékonyabb is mint a klingerit, nemtudom mi a bajotok a lemez gyárival
Helo.Szerintem nem nagy gond ha nem mély a karc, esetleg finom smirglivel meg lehet igazítani, de biztos neked is a tömítés baszakszik.
Akkor sajnos marad az,ami a tömítésszettben van :/
Köszönöm a rám fordított idődet!
Sziasztok!
Keressek Yamaha dt 80 LC2-re pár idomot. Hátsó sárvédő kellene mindenestől ( a felső színezet rész és az alatta levő fekete amire a hátsó lámpát kell feltenni) Ezenkívül még kell első fejidom ez lehet lámpával vagy anélkül is. Ha a sárvédő meg van vágva kicsit lehet úgy is érdekel.
Segítségeteket köszönöm előre is!
Szeva! A tűszelepeddel elsz valami...lehet csak felakadt...de szerintem kopott és hiába zárja el az úszó, ugyan úgy folyik a nafta
Sziasztok!

fulladozik a Dt-m és a karbulátorból folyik a benzin, min kéne állítani h ne fulladozzon és ne follyon el 1 liter benzin?
Nem, ez úgy van présgéppel rányomva mindkét oldalról.
El kell menni Pestre, vagy más tömítés készítőhöz, és csináltatni kell bele klingeritből.
A központi teleszkópon
És min lehet állítani?
Helló DT-sek!:)

Úgy látom pont témánál vagyunk. Van nekem egy DT125r. Most lett cserélve benne hengerfejtömítés, a sima 0.3milis lemez lett betéve.

És ugyanúgy buborékol a víz, sőt gázadásra kilövi, meg természetes így megfő a motor.

Ahogy néztem az előző tömítés pasztával lett berakva, és van is 2 karc a henger tetején.

Most nekem akkor mit érdemes ezzel kezdenem? Mert gondolom nem sík a henger felületete meg a hengerfejé.

kösz! üdv
Köszi, egy buta kérdés, esetleg nem lehet rendelni klingeritet gyűrűs fajtából? :)
Hát anélkül pedig nem lesz jó. Itt egy kép a lemezről, és a klingerites gyűrűs fajtáról.
elnézést:hogy miért nem csináltak a tömítésnek nagyobb vízteret
kisebb vízteret akartam írni
Nem-nem. Szét szedtem, és a gyári tomítés az nekem acélból van, aminek van gyűrű a közepén, de mint tudjuk ez egyszer használatos,
a víztérnél nincs sehol átégve,viszont amit nem tudok, hogy miért nem csináltak a tömítésnek nagyobb vízteret, amikor a hengeren sokszor dupla akkora a víztér, de gondolom van valami jelentősége.
Szia! Ne haragudj meg....de gyűrű nélkül a közepén, állítottad, hogy jó a hengerfej tömítésed?
Köszönöm, tömítést apum is tud csinálni klingeritből, de gyűrűt a közepére sehonnan nem lehet szerválni, esetleg ez ön szerint jó lenne?http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Nem, az k.rvára nem normális. Nekem is ugyan ez volt a probléma. Hengerfej tömítést kell csináltatni bele, 1 mm vastagot klingeritből, fém gyűrűvel a közepén. Csakis ez az egyetlen egy megoldás van rá. Ja és hengertalp tömítés is kell másik ugye.