Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki nem tudja hogy '89-es DT125R-re milyen más típusú motorok végdobja megy még rá? hogy melyik passzol még a gyárin kívül?
nekem is:P
Vagyis ha már lassan esedékes utántölteni, akkor villan. Szép is lenne XD olajnyomás. Egyébként az enyémben az üresjelzővel együtt világít az olaj is ha ráadom a gyújtást, gondolom ellenőrzés végett. (gyári bekötés)
hello! valaki meg tudná mondani milyen gyertya kéne a yamaha dt 50 be?
ha jól tudom az a lámpa csak a olajtartály szintjét jelzni nem?
nincs olajnyomás és így pörgeti...



nem rossz, vajon a fordualtmérő házát a mutató verte le?
az igen, akkor Te valami kék vérű vagy...
örök hála.köszi! :)
Háttő az egy eléggé beton topik:)

Van benne néhány nem könnyű ember de a zöm az segítőkész.

Viszont itt van közűlük néha két -hárm spiller Lecsó például.

Lecsó az itteni Pannonia topikot tuti hgy néha olvassa
Szia
Te elég sok fórumban mozogsz, ezért kérdezem tőled (bár nem az erre való helyen, tudom) hogy indexes pannónia fórum mennyire segítőkész? Eddig akár hányszor írtam oda, egyszer nem voltak hajlandóak válaszolni.
Az én családomnak is évtizedek óta van buszmegállója , holott a névadó nagyapám 1972 óta nem él.
De a köznyelvben fennmaradt. Nálunk is van Béke TSZ nevű buszmegálló, holott mikor volt ott termelőszövetkezet...

Pont mint a 10 deka párizsi
a gyári lemez az jó az utángyártott a szar, de viszont a gyári az 4200 forint
Már nem is 10.000-re büntetnek....
Nekem nagyon tetszik a KPM mel fenyegetés, mert az nincsen majd 20 éve:)
Beindítod hidegen hűtősapka nélkül.
Ugye cirkulál a víz.
Ha jönnek a buborékok, tömítés.
Ennyi.
Egy matricát benyaltak? Ez én 50-esemet be is indíttatták velem, még egy nyelet is húznom kellett neki, hogy meghallgassák. Amúgy a KPM minden rendszám nélküli motorost (kivéve a babettást) beszopathat, ahogy akar. Még ha tényleg 50-es is a gép, szinte biztosan erősebb, és gyorsabban megy, mint amit a jogszabály előír limitnek, akkor meg ugyanaz a "vád", mintha 125-ös lenne. Viszont elő van írva, hogy működőképessé kell tenni a motort a vizsgálatra?
Jaa, hogy akkor a te blokkod is frissen felújított lett közben meg az összes csapágy, szimering stb maradt a régi.
naggyon high-tec


magyarország.....
csak a német van, amúgy jó az bár én németül se tudok, meg angolból sem vagyok anyanyelvi szinten.. ,viszot szerintem elég jól rá lehet jönni a dolgokra, főleg mert csomó szakszó amit használunk ,az német eredetű pl. súber-síber
Nálunk meg egyszer így egyszer úgy , simonnal utcába mentem egy kört sisak nélkül 10 ezret rámvarrták egyből , utána meg dt-vel búszmegállóba voltam és még jogsit se kérték. és 80-as a gép. szóval nemtom rendőr függő az egész..
Mert gyökerek..nálunk nem így megy..itt ha rádkaptak beküldik kpm-hez..bemérik a teljesítményt és szoptad a nagy büdös faszt
Akkor ehez mit szolsz?:D A körzeti rendőrkapitány szeméylesen kért tőlem bocsánatot mikor rámhuzta az Octáviát és körbeálltak 5-en:)
teljes mértékben, termosztátot rég kidobtam.hűtővel esetleg nem lehet vmi gebasz?