Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

faja, na és milyen?
Jaj, lehet félre értettem a hírdetésed, alkatrészt is adnál el belőle, vagy csak kompletten?
Jeeee, heti rendszerességgel járok Érden, onnan pedig Tárnok nem távolság, a számod elmentem, és jövőhéten amikor megyek Érdre egyeztetünk, mert ha a Tiedben a kuplungkosár nincs úgy kiverődve mint az enyém akkor arra vevő lennék
Szia! Tarnokon van. Erd mellett. De szallitasban tudok segiteni ha azon mulik. Bant ez a tortenet mert kedves volt ez a motor nekem.. Nem akarom tovabb nezegetni..
nem:) Találtam egy "kincset" szerintem apróért. De írok majd részletesebben is.
Helyileg hol van a darab?
Grat a vételhez!, ugye nem azt vetted meg amit multkor mutattál?
Hali, helyileg hol van a darab?
Sziasztok!
Korában már írtam ide egy Dt-80 assal kapcsolatban. Ez egy dobfékes de vízhűtéses 80-as.
Megállt a motorja és letettem egy haveromhoz... éveket állt, mert nem foglalkoztam vele. Ők meg leszedegettek dolgokat..
A motor most siralmas látványt nyújt, de megvan nagyjából mindene. Szét van szedve. A motor kartondobozban...
Úgy döntöttem nem foglalkozom vele.
Szeretném eladni illetve elcserélni értelmes dologra.
Szeretnék a kisfiamnak egy bármilyen állapotú Simsont pl...
Szóval valaki vigye el tőlem...
06.20.531.6430
peterbeke@freemail.hu
Reed valve - membrán magyarul. A henger és a karbi közt.
Sziasztok , lenne két kérdésem , eggyik , hogy ha nagyon tépem a Dt-mnek egy picit tartósabb ideig , és utána behúzom kulpungot vagy ilyesmi egyből felmegy az alapjárat és keveselős hangja van , meg magasabb tartományon is picit , akkor kicsi a főfúvóka? Bocsi ha nagyon hülye kérdés. A másik meg mi az a Reed szelep vagy mi valaki eltudná magyarázni meg , hogy hol találom?:)) köszönöm
sziasztok! valakinek DID 428-as O-gyűrűs lánc?
DID 428 ÚJ
Csáó , nekem az sincs ráírva és a rendőr csak ránézegetett és semmit sem szólt. Nem mondta , hogy nagy motor vagy ilyesmi de ez rendőr függő szerintem.
Nagyon szépen köszönöm! :)
Üdv.

Kis segítséget kérnék.
Vettem egy 80as lc2-őt. A hengertalp meg van csinálva 49cm3-re mintha gyári lenne, dombornyomottan.

Mik a tapasztalatok, rendőrök mennyire állítgatnak meg 80assal?
Mennyire kötözködnek?
Fél liter száranként na. Összesen 1 liter.
495 cc szóval fél liter.
Kedves DT tulajdonosok, olyan kérdésem lenne, hogy DT 125R első
teló villába mennyi olaj szükséges.Előre is köszönöm.
én most újítottam fel....henger fúrás dugó csere....és mégis el akarom adni..és bizonyítani is tudom hogy felújítottam....szóval nem mindenki olyan épp ma raktam össze...mivel el tört az alsó gyűrűm
illetve mindenki éppen azelőtt újítja fel a motorját, és költ rengeteget a gyári alkatrészekre továbbá a szerelésre, mielőtt eladja akciósan.
Azért tisztában kell lenni azzal, hogy a balkán csücskében, hungarisztánban a használt motorok évjárata és lóereje az égbe szökik, a kilóméterfutás meg erősen konvergál a nullához :)
Tegyél 140-est.
Ha ledarál, onnan gyere visszafelé.
Meg sem kellett volna nézni, hogy lehörög -e.
Hello. Annyit szeretnék kérdezni hogy van 1 yamaha dt 80 asom és a légszűrőházának tetejéből leszedtem azt a gumit ami állitólagosan folytja , ezután hozzá állitottam a benzin szintet ahogyan kell . Mondták előtte hogy lehet hogy a fúvóka kicsi és ezért le fog hörögni , ez igy is történt . Hányas fő fúvókát rakjak a motorba hogy jó legyen? asszem most 120 van benne. Segitségeteket előre köszönöm.
Szivesen! Remélem náluk találsz , normális áron!
Nagyon szépen köszönöm