Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

első 60 km hibátlanul megvan a kis DT-be!
Figyu.
Használnád a keresőt, itt a topikban, és olvasáshoz vennéd a fáradságot, akkor rájönnél, hogy heti taglalásban megy a hengerfejtömítés probléma.
Mert a gyári lemez szar, és helyette kell csináltatnod 1mm vastag klingerit tömítést.
Most mit mondjak erre, mikor kijelented hogy jó, mégis felforr.
Dobd ki a termosztátot belőle, oszt ha úgy is akkor tömítés.
Bár én még leellenőrizném a szivattyú lapátjait is.
De ha már megfőzted, a tömítésnek úgy is annyi.

Kielégültél?
de gonosz valaki..:)
inkább segíts mielőtt kicikicez itt mindeki előtt:D
Háááát gyerekek. A helyzetem nem egyszerű, mert a szétkapott dt80 hiányosabb mint gondoltam. Így nem lett gazdája, mondván, hogy sokat kellene rákölteni, hogy motor legyen belőle. :-(
Így viszont szeretném eladni. Egyben így ahogyan van. A motor vázon van. kerekek, villák, központi rugó, lámpák fejidom, indexek, karok..
Az űlés új. Vízhűtő, tank és idomok külön, de megvannak. A motor és a váltó hiányos. Szóval mondjatok erre bármennyit és vigyétek el, mert szomorú látvány és nálam biztosan nem lesz motor belőle. Hátha tudok a fiamnak venni belőle egy rometet...
06205316430
peterbeke@freemail.hu
Papír!
Milyen hengerfejtömítésed van? Fém vagy papír?
Hali.!
Egy szakmai jellegű kérdés.:)
A víz hamar felforr, termosztát, hengerfej tömítés rendben.
Mi lehet a gond ( DT 125R)
Nagyon fontos lenne, előre is köszi.
Nagyon nagyon szépenn köszönöm ma voltunk is ott lett is főtengely nagyon szépen köszöszönöm ha nem írod a címet , nem írsz akkor nem is tudom honnan szereztem volna főtengelyt .
Mégegyszer Köszi
Helló , valakinek esetleg nincsen szervízkönyve Dt 80 -hoz? Mert én csak német nyelven találtam és abból pont semmit nem értek , angol nyelven is jó lenne
Helló!
Tegnap írtam neked ide a fórumra légyszíves válaszolj ha tudsz.
Üdv: Viktor.
Pont leszarják, hogy mi van a hengeredre írva...nem hülyék ők se..tudják a dolgokat..és meg is tudnak szopatni elég keményen Az a szerencséd (és valamelyest nekem is, hogy rengeteg papírmunkával jár kpm-hez küldözgetni a motor így ritkán teszik)
A rendőrnek sok szeretettel:) am a motor Yamaha Dt 125Re :)
nem tudom...én már így vettem
Alacsonyabb, de testesebb, markánsabb, NEHEZEBB! Szokatlan kicsit. Fel tudsz jönni msn-re gyorsan? Megmutatnám a hangját
jól néz ki , majd azt a teló gumi harmónikát amint tudod cseréld ki.

Végül is mennyivel nagyobb mint a senda?
sajnos arra felé nem járok...:(
Köszönöm. Csak a szervtől tartok kicsit. Pedig az 50es gyári Derbi Sendam gyorsabb volt végsebességre, mint ez
Oké köszönöm szépen.
Komáromban van helyileg
Helló , megkérdezhetem hogy honnan van a hűtőidomodra , olyan kockás zászló szerű matrica?:D Mert több Dt-n láttam és én is szeretnék nagyon tetszik , csak nem tudom honnan szerezzek.
Nagyon szép
ilyen:)
Mindenképpen egyben szeretném odaadni valakinek.
helló , ha alkatrészként is eladnád , a hőgombát eladod belőle?:D