Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

06/20-414-94-31 Vértestolnai motorbontó
Szerintem ez baromira nem 2000-es évjáratú.
Ezeket 1988-tól 1992-ig gyártották.
A gyári kipu végdobot DTR-nél hol érdemes szétvágni,hogy ki lehessen picit belezni?Vagy ha esetleg valakinek van róla valami rajza amin látszik,hogy hogyan is helyezkednek el benne a dolgok szívesen fogadnám.Így gyárival sajna elég vékony hangja van.
Szerintem nem. Csak kívül.
Most keltem, nem tom miről besz............:)
enyém 2000res.... azt nézzétek meg elvileg csak ilyen színbe jött ki 2000 be
Helló!

Érdekelne engem pár alkatrész a vázról. Ilyenek, hogy első fejidom ha úgy van lámpával is , hátsó sárvédő mindenestől, esetleg hátsó lámpa, bal oldali kormány kapcsoló is vmint ha van felesleges gyújtásod amin van világító tekercs az is érdekel akár szál szakadtan is. Meg kb mennyibe adod ezeket.
Válaszodat előre is köszönöm!
Üdv: Viktor!
Meg ne haragudj rám, de 2000ben a DT-nek nem piros váza volt, amire kentek egy kis fekete neoluxot Az bizony 1988-1990 közötti lehet.
nekem teljesen gyári rendszer tegnap sikerült bénáskodnom egy sort üreset váltottam vagy nem tudom, tuning robeszok mellett mentem és csak órára hagyatkozhatok olyan hangosak azok a retkek, és azt láttam hogy 12alá vígan lefordult az óra. Érdekesek ezek a dt-k ahány anyi féle...



Más: berugó mechanizmusba, a rugó mindkét oldalán van alátét?
ELADÓ YAMAHA DT 125 R 2000 ÉVJÁRAT NÉG TÖBB INFÓ VAGY E MAILBAN!
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Van képed róla?
yamaha dt 80 LC2 eladó szétszedve blokkja nem a legjobb mindene megvan szét van szedve egy vadiúj mitas gumi van a hátsó keréken (13 ezer volt) egyben 40 ért eladó vagy alkatrészenként SÜRGŐS!
Igen, csak ez inkább ilyen szürkés-zöldes színű...
De van még egy 1mX1mX1,1m-es darabom....
Magyarul 1,1m3
Az a kőzetgyapot ránézésre olyan mint a sárga tetőszigetelő "üvegyapot"?

Enyémben ilyen sárgát tettem még télen, teljesen megfelelelő, és van még egy dobnyi és ingyévót
Nah most gyapotoztam újra a végdobomat. Már túl hangos volt.
De nyertem belőle 1 liter olajat....

(Mellesleg motorosboltban a végdob-gyapot, 250grammos 4600.- forint, a tüzépen vettem 1 bála Rockwoll közetgyapotot, amiből legalább 20-30 végdob gyapotozása kijön, 3000 Huf-ért.)

Most jó halk lett a gépezet, felmelegítettem, és kipróbáltam üresben meddig forog le nyélen.
Hozzáteszem az enyémen ki lett iktatva a poverfojtás, de így is 8-9000 között megáll, és ott hullámzásnak indul, mintha valami elektronikai fojtás lenne benne.

CDI folytás?
Légszi akkor írd le megköszönném
mien láncot és lánkerekeket ajánlotok dt 80-ra ami sokat bir?
Bontóban kapsz! Este leírom a számukat. Eddig 50mx-hez mindent kaptam náluk ami kellett. . .
Beszéltem az emberünkkel telefonon. Hívj fel, ha több infót szeretnél.
Elérhetőségem az adatlapon.
És hol tudnék szerezni egy Yamaha Dt 50 Mx - es féotengelyt ?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_dt_125_r_gyari._szep_all
apot-4990545 tessék itt a link. és a többi sebességben jó, csak 6.-ban pörög 8000-ig.. akkor elektronikai folytás nem? és az hol lehet?
Szevasztok! Újra a segítségeteket kérem. Az 50 -es dt-m hez szeretnék szerezni első teleszkópot, vagy akár az egész elejét mert az enyém nagyon nyaklik. Sajnos a bontókban szinte nem is ismerik az alkatrészeket 100 ccm alatt . Ja és az én 89-es dt - re feltudok szerelni 80 -as hengert, ha igen valaki tud segíteni a beszerzésében.
Köszi előre is.
Kawa zxr ben aszem például pont így van, a Km órából veszi a gyelet.
Biztos ,hogy nem! A dt50mx levegős yamaha blokk. Az am6 meg olasz minarelli és vízhűtéses!
Dt 125R-be milyen viszkozitású olaj való?