Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki árul egy karburátort.:
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Én annak idején ezt vettem meg. De mivel használhatatlan, vissza is küldtem, bukva 4000 ft-ot. A levegőcsavar háza le van törve és a csavar szét van benne ütve, gondolom,hogy nem essen ki. És az egyik hűtővíz csatlakozó teljesen le van törve. A másiknak csak a végéből a fele.Úgyhogy ha valaki karbit akar venni akkor ezt nem ajánlom. Engem jól átbasztak vele. Mivel azt mondta a srác: teljesen jó! Használható. még a postának a felét sem fizette.
Sziasztok volna egy nagyon fontos kérdésem .
A Yamaha Dt 50 MX - 1989 - es motorba jó a Yamaha Dt 50 (AM6) - os főtengely ?

http://www.2strokeparts.de/sho...

Ez az a főtengely .
Előre is köszi
Ha poverfolytás van benne, akkor mindegyik sebességben 8000-nél lezár.
Ha bal oldalon bekukkantasz a tank alá, látsz két bovdent amik egymás mellett, vagy egymást keresztezve futnak.
Ha keresztezik egymást, ott a folytás.
Ha párhuzamosak akkor más gond van.

Milyen motor ez?
Ki hirdeti?
Van link?
1999-es dt amúgy.
ő fogalmam sincs apuci, nem az enyém a motor én megvenni szeretném. és azt mondta, hogy ez a baja. elvileg valami elektronikai folytás, ötlet hogy hol, és hogy kell kiszedni?
Jah, ilyen nincs....hogy lehetne megoldva, hogy 6. sebességi fokozatban küldjön egy jelet a motorvezérlőnek, ami csak 8000-ig engedi peregni?
Üdv.
Mekkora az áttételed?
Szerintem meg nem CDI bajod van.
Ernővel beszéltem vagy 2 hete.
Elmondása szerint, generáloznia kellett a DTR-t.
Föcitengőt is cseréltek benne.
Vett hozzá itt valakitől egy felújítottat, viszont azóta nem pörög 7 fölé, és kurvára melegszik.
És itt a csavar.
Amikor szétszedték a főtengőt, ugyanúgy nézett ki mint a DTR-é csak mégsem.
Mivel LC2-é volt belemókolva, és mivel vállas a DTR tengő, egy menesztőhüvelyt esztergáltatott valaki bele.
Viszont ahhoz LC2 gyújtás, és lendkerék kellett, mivel máshol van az ékpálya belemarva.
Sajna Ő ezt nem tudta, megadta neki a DTR tengőt, viszont a gyújtása LC2-é.
Szerintem nálad is valami nem odavaló dolog van a pakliban....
Olyan nincs, hogy 3 CDI szar.
Még egy sem megy tönkre könnyen...
Legalábbis Én még csak tőled hallottam, pedig má' itt vagyok vagy 4 éve....
Sziasztok! Egy yamaha dt 125r típusu motor minden sebességben pörög rendesen 10-12ezret, de 6.-ban csak 8ezret pörög és hiába huzol neki, nem csinál semmit csak tartja a 8-ezret. Ez milyen folytás lehet szerintetek, vagy mi, és hogy lehet megoldani? Előre is köszi a segítséget, balesetmentes közlekedést mindenkinek:D
Én mellette elvágnám flexxel a tengelyt.
Alulról.
Azután kibányászod satuba, és esztergáltatsz egy csavart hozzá.
nem a hiba oka van meg!
ezt érti mindenki félre...hanem egy közel akkora hiba...csak éppenséggel senki nem vállalta a javítását-ypvs-
sok sok kutatás,szak vélemény kérés,utána járás után találtam egy két érdekességet,még tesztelni nem tudtam viszont.
beírtam ide,de máris le lett oltva a dolog...szerinted?...
Nekem van egy amiből ki van szedve a szűkítő cső.
Hogy beírd-e? Gondolj bele, hogy ha neked 1,5 éve beírhatták volna, de egy beszólás miatt mégsem, és azért szopsz vele.
Sziasztok!

Keresek egy alkatrészt a 90es nem deltaboxos 125-ös TDR-emhez.
Pontosabban a központi rugóstagnak a lengőhimbáját,vagy mi is az,ami csatlakozik a vázhoz,a hátsó lengőkarhoz illetve a teleszkóphoz is.
A mostanit sajnos nem tudjuk sehogyse kiszedni és lehet használhatatlan lesz amire kijön...járt már így valaki,valami megoldás?
Az a tengely is érdekelne ami ezt az alkatrészt a vázba fogja.

Köszönöm

Üdv.

Roland
Rájöttem mi a baja szerintem....:)
Valaki nem tudja a váltókarnál lévő szimering méretét dt 80lc lc2 nél? Nem látom rajta sehol. Kivenni meg még nem akarom hogy tolómérővel megméricskéljem.
erre én is kiváncsi leszek :)
ha ennyi lenne az enyémnek CSAK a baja...már rég tuningoltam volna tovább az egész powert,cdi-t,mivel jappán mérnök úr felhomályosított a fortélyairól(szabályozható szervó gyorsaság,rpm kontroll,stb...)
de még erősen fontolgatom,hogy beírjam-e ezek után ide...
rendszergazda,wency biztosan megkapja majd privátban,csak végezzek a notikkal előbb!
Ha az árát tudod, akkor a típusát volna szabad kérdezni? Gondolom nem egy tl074 vagy 555.
ehhh...olvassatok már emberek,ő kezdett el engem fikázni
vicc az egész ...
Megsem csináltad még azt már leszólod a másikat
bocs Nyaszi, rosszul emlékeztem
inkább mutasd a végeredményt hogy jó lett minthogy leszólod a másikat. Én várom a végeredményt remélem sikerül, de lehet hogy én is mumi is simán megoldaná ha rájönnénk mi a baj enyit erröl :) várjuk a végeredményt.
én voltam az okostojás!
és nem ic volt az.!
de ha vissza olvasol 1.5 évet megtudod,miért szopok...ez csak egy része a dolognak.
de a javítást senki nem vállalja,se csere darab.
de szedd le otthon a gyantát,majd öntsd újra nagyember
amúgy meg profi emberek se tudják a mai napig,mi a motrom baja!
lendkerék,cdi,trafó,fesz szab. cserélve,vettem 2.5 komplett elektronikát és semmi.
vissza dobom a szar,szétvágott lendkereket+magyar utángyártott cdi-t és pöc röff(csak így se lámpa,se gyujtás kapcs.,semmi,csak szikra!)
bármibe merek fogadni,hogy ezt a motort,illetve ezekkel a hibával TE nem javítod meg,még 20.000-ből sem!...
gyárilag 110 es