Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egész komoly kis dt
Eladó 2db rezó és 1 végdob!
Nincsen valakinek egy rozsdás szar kipuffogója 80-asra? az a lényeg, hogy ne nagyon legyen lyukas...szét akarnám vágni..kiszedni belőle a fojtást és megnézni, hogy úgy mit tud a kis DT
Köszönöm!
Amúgy 10 perce értem haza TKR-től...megdumáltunk mindent, elvileg alu dobot fog csinálni. Megnéztem az MZ-t, és bazz gyönyörű munka!
most aki azt írta,hogy mennyit járt utána míg rájött,hogy mi az ypvs vezérlőjének a baja ....
nekem 48 ft az ic bele,csak lusta vagyok megcsinálni,úgy is hulladék ez a gép , mármint az én dt-m ... :'(
karbiból ömlik a benzinem,új tűszelep,minden új,2 gumi kellene,lánckerék előlre-hátulra+lánc,hátsó teló,első teló javításra szorul,perselyezni kell,idomszett,kipufogó rendszer,servo motor új kell,első fékrendszer,vezetékelés .... az olcsó húsnak híg a leve .... nem tudom mit kezdjek vele,csak lomnak van már itt .... -.-
Ha jól hiszem, 100-as.
Volt itthon 110-es, beletettem próbára, de azzal már nem forgott ki.
A DTR-en jobb oldalt van a kipu, a 80-ason baloldalt.
Szerinted?
Keresd meg TKR-t, lehet csinál neked dobot.
Hello sürgősen keresek Yamaha DT 125 R-hez komplett hengerszettet,csak alap méretes érdekel (poweres) sürgősen Győr,és környéke előnyben valami elfogadható áron
telefonon hivj ha van
tel: 06 20 92 83 216
Sürgősen keresek végdobot a 80LC2 motoromra!
Akad valakinek?
Szia! Nekem van gyári folytatlan rendszerem! A rezó szétszedhető gyárilag.Nincs benne semmi. Ha érdekel irj. juhaszpeter5@freemail.hu
kösz a segítséget
Még egy kérdés! 125r gyári végdob mehet 80LC2-re?
DT80LC2 karbiban mekkora az alap főfuvi?
Hali

Tud valaki jó motorbontót Pest megyében/Pesten?
szerintem fent,mert már nyélen megakasztottam..............
Motorozz akkor lejtőn.
Szia.
akkor a végdob tökmindegy milyen akár lehet gyári is ha közbe egy sport rezó van rajta? csak azért kérdezem mert szeretnék egy kis teljesítményt növelni nem túl drágán:S a sportdob mennyire áll közel a gyári FOLYTATLAN rendszerhez?:/
Szia Zsóti!
Nah életrekelt a masina?

Van még rajta finomítanivaló....kurvára kevesel lent.
Blokkja miért csörömpöl így?
Majd benézek ha arra járok....;)
Az szerintem nem.
Külön nem eladó, amúgy a végdob, csak a hangján dob.
A rezó dob a teljesítményen.
Nézzé már körbe, mennyiért mennek a végdobok.
25-30 ropi.
20 rugó a gyári szett használtan.
a végdob is gianelli? azt mennyiért adnád külön? esetleg valami tapasztalatot tudsz írni hogy mennyit dob a motoron?
40.000-ért viheted a szettemet.
Gianelli rezó,+ hozzá az alu polír végdob.
Én is régóta tervezem, csak mindig elfelejtek rácsot venni
De amúgy szép lett
valaki nem tud eladó sport/tuning kipufogót DT125R-re?
egyáltalán mit ajánlotok?
Ezt komolyan mondom, én is megcsinálom. Nagyon szép lett!
Fasza lett
én ezeket kamion levegőszűrővel szoktam megoldani