Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hengerfej síkot ellenőrizted?
Dt125R be hány Amperos bizti kell az akksihoz?
Lenyúltam Apuci ötletét.Tényleg jól áll a gépnek ez a kis optikai tuning.És nem utolsó sorban nem került semmibe,mivel egy régi rádió(ami már rég ki lett dobva)szolgáltatta a rácsokat.A ragasztásról pont nem készült foto.Én ragasztópisztollyal oldottam meg.
Rendben, szólj ha van siker.
egyenlőre nem árulom el,megcsináljuk wencynek is ha megvan még,mivel az országba nem vállalja egy "szaki " se.
aztán ha gondolod privátban eszmecserélhetünk.
majdhogynem meg is válaszoltad a kérdést
Tény és való, CDI-vel is ezt csinálják, 20.000-ért gyártanak másikat, miközben 500 forintnyi cucc van benne.
BAZ megye Miskolctól 50km Sárospatak felé. De posta is létezik:)
Szia
Nem a bizniszed akarom károsítani, csak ez lesz a szakmám, és szimplán érdekel, hogy mit lehet megoldani vele? Mert olvastam még az indexes dt fórumon, hogy szétszedték a gyantát, és mind távolkeleti (mitsubishi, stb) ic-k illetve tranzisztorok voltak, amiket lehetetlenség Európában beszerezni.
nem gondoltam árra egyenlőre csak érdeklődök, mert kéne még egy kipu amit kilehet herélni... megyek a városba és nyugodtan lelépnek elém észre se vesznek, túl halk a gyári dt

Ország melyik részében laksz?
hi skacok!

1.5év szívás után megvan a hiba...ypvs vezérlő ugye ki van öntve műgyantával.
na erre M.O-on SENIK nem vállalkozott...mondván nem lehet mit kezdeni,100k az új
úgy 40 emberrel beszéltem,és mind ELMEHET A PICSÁBA!
tegnap megleltem a hibát,datasheet átnézve és arra jutottam,hogy 3000ft-os a hiba össz-vissz!
tehát hamarossan cdi,és egyéb vezérlők -akár öntött- javítást is vállalom,aki szerint meg nem lehet,az LESZOPHAT!

ja és WENCY,ha ezt látod,írj rám,megoldom alkatrész áron a vezérlődet!
XD najovanám XD :'( XD
Mondtam má', hogy vízpumpa szimering te pöcs... Vegyél azt cseréljed kifele...vagy dugjad az asszonyt..cska óvatosan
Hello srácok yamaha DT 125 R-em van és menetközben befolyik a viz az olajhoz :'( szovala hütöböl elfolyikés piff bele az olajba és ien fehér lötty let olajheklyén szerintem viz olajal keveredett,de mileeht ennek az oka? vizpumpa szimering cserére szorul?
sziasztok
Tud valaki segíteni Yamaha DT125MX elektromos szerelésében ?
gondolom tömítés szett-et vettél, amibe fém hengerfejtömítés van....azt ha bezsíroztad semmit se csináltál vele...azt be keltett volna pasztázni...
Szevasztok , kérhetek egy kis segítséget , összeraktam szépen a Dt-t biztosra mentem kopp új hengerfej tömítés szép tiszta munkával óvatosan össze raktam , a hengerfej tömítést is bezsíroztam , és a henger falán néha csöpög le picit a víz , ez miért van? Drága pénzt fizettem azért a sz**ért eléggé felidegesített.
Nekem is ez a tünete van de nekem kb 1-2,5mm-ert mozog szerintem nem normális és az enyém még csörömpöl is úgyhogy elvittem a szerelőhöz ő azt mondta hogy vagy csapágy vagy a hézagolás ment tönkre de nem tud pontosat mondani amíg szét nem húzza a blokkot szóval ez fájni fog a tárcámnak :( xD
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy esetleg véletlen nincs-e valakinek elfekvőben 80 as dt hez féknyerge és fékpofái az első fékhez ?
De csak egy nagyon minimális mozgása van !
Hello egy olyan kérdésem lenne, hogy nekem a dt-n az első fogaskerék tengely egy minimálisat mozoghat e ki meg be?
Mert fel ,le nem mozog !
Küllőn próbáltam ma húzni de sehogy nem bírtam adtam neki wd40 et meg würth rozsda oldót de semmi. Mit tegyek?
Megnéztem a képeket és sorry, de ez olyan mennyit engedsz a feléből állapotú! 8ért már újat lehet venni!
HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP

Srácok kéne egy kis segitség 80-as dt-re szeretnék csinálni egy komolyab led dekorácit erre gondoltam :

http://led-lampa.bolt.hu/rgb-l...

Ezt be lehet kötni DT-re? Akkumlátor bírná?
8ezerre gondoltam! vagy te mennyire?