Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hangtompító menyibe?
ezt az áttételt egyáltalán le tudja forgatni 6. ban? ugyanis a gyári az 15-51 és ezért ehhez képest a 16-39 az nagggyon hosszú
Vértestolnán a dt bontósnál lehet kapni biztosan utólagosan sablonban kent idomot, de szerintem eredeti gyárit is
lc 1 de ugyan az
Lassan 2 éve olvasom a fórumot, de eddig még csak idom keresést láttam, idom árulást nem. Apróban szokott lenni néha 125R bontás, de annyi. Ebay esetleg.
Sziasztok.

Dt 80 lc2-re lehet kapni könnyen idomokat? Vagy nehézkes beszerezni?
nem tudja valaki hogy a dt80lc2-es 16/39-e áttétellel menyi a végsebesége mert átt akarom alakitani sm-re
okés. akkor engem valószínűleg érdekel majd! LC2-re csináltad?
Jó állapotú percegős hangja van szóval ilyen pattogós. Holnap lesz vidi.
ha csinálsz videót...engem érdekelne ha jó állapotú és ha a hangja is jó.
Ha gondolod felrakom levideózom.
Megnéztem és nagyon messze laksz! Sorry de úgy nem tudom megvenni, hogy nem láttam, nem tudom pontosan milyen és ki sem tudom próbálni
dt re csináltam. Csak csináltam egy másikat aztán az van rajta.
Házi avival hegesztve
gyári alapján csinált.
Min volt?home made vagy egyéb?gyári vagy nem gyári?herélt e vagy sem stb...
Saválló képet holnap után tudok küldeni. 4ért elvihető.
Bocsi, nem láttam! Írj róla infókat, árat és képet légyszi!Köszönöm!
Írtam hogy van.
Erik ez az első túlméret , és haverom megcsinálta a dugót mostmár jó , és össze tudom rakni:)
Végdobot keresek a dt 80lc2 motoromhoz!akinek van jelezze e-mailben vagy telefonon! 0630=714-5324
nincs valakinek komplett yamaha dt 125 poweres és vizes blokkja eladó ? e-mail: yedi2288@freemail.hu
Hello a dugattyú tetején van egy W betű az azt jelenti hogy Wössner?
Szevasztok!
Az 52.00-ás etz 125 gyűrűje jó a 52.00ás méretű DT dugóra?
Előre is köszi.
Helló
én ma vettem meg a második ilyen szett-et amiből csak a hfej tömítés kel...szóval ha kell valakinek...adom szívesen...én ma vittem el a hengerem az utolsó túlméretre
Az már második túlméret. Új gyűrűt ezért nem rakunk használt dúgóra mert nem biztos hogy passzol. Amennyiért a gyűrűt vetted vehettél volna dúgószettet.