Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vettem egy komplett tömítés szett-et is, de nekem csak a hengerfej tömítés kellett szóval , ha bárkinek kell belőle valami pl darabonként eladó eggyesével.
2db rezó +1végdob eladó! juhaszpeter5@freemail.hu
Szevasztok , 50.00 mm-es első túlméretes dugóm van a Dt , be arra vettem első túlméretes gyűrűt nagy áron , rálett rakva a dugóra a gyűrű , de a hengerbe a dugó gyűrűvel nem igen akar belemenni , de miért? Kezdek nagyon belefáradni ebbe a Dt-be..
az az érdekes hogy 400km ert mentem ugy hogy semmi zörej nem jött a blokkbol, aztán tegnap már 5500ig forgattam a motort és most halottam. kivettem kicsi megcsiszoltam most semmi hangja, majd még kiderül ha megyek vele
Hali nem lenne valakinek egy eladó Yamaha Dt 125x 2005-ös től 2007-es évjárat közötti gyújtás alaplap?
Szerintem ott valami nem okés, mert régen amikor a rigának a töltését csesztettük, akkor a tekercseket mérve már egy erősebb rúgásnál is ilyen harminc valahány voltot mértünk
Apuci írta is korábban, hogy fúrás után ellenőrizni kell, és ha beleér, akkor reszelni a poweren. Ha szedted már ki a power tengelyt, akkor megérted miért érhet bele.
mi a tünet vele, mert azt hiszem nekem is ez lesz a gond.
Gyujtás bemegy és kijön nem? de a atöbbi nem oks?
sziasztok

Ki volt menve a töltő és a világítótekercsm, megtekerték, majd mikor betettük lemértük valami 8-10 voltot adott ki.és 10percre rá ki is ütötte. Gondolkodunk rajta , hogy a 2 tekercset újratekerni sorba és majd csak 2 szálat hozni ki és egyből bele a fesszabályzóba.amiből elvileg kijönne a 13V,majd onnan osztani szét
Mit szóltok ez működhet?
http://www.facebook.com/groups...
Enduro klubb tarcsunk össze motoros cimborák
Apuci, létezik hogy a power beleér a dugóba? 57es dugó van benne gyári volt előtte... én mondtam a szerelőnek hogy ellenőrizze le meg minden azt mondta lehetetlen hogy beleérjen, de valami kattogo csörgö hang jön alapjáraton a power tájékárol.
holnap össze rakom. bejáratom..fog az még pördülni így
Most abból a kevésből ami van, a motoromat kellene rendbe rakni.
Hétfőn nemjó:( Motoros-találkozóra megyek:( nemhogy te is jönnél inkább:D növelnéd a DT-k számát;)
Sajnálom,pedig olyan szépen pörgött a motord.
Na nem is tudtam, hogy Fülöpön is van érdekeltséged.
Én Hétfőn Ráérek, utánna folyamatosan dolgozom hétvégéig.
Hát nekem a haveromnak , dugó csere előtt csinálta ezt , meg nem volt ereje a mocinak , felfuratta , új wössner dugó stb... és utána leforogta az órát neki de neked nem hiszem hogy ez a gond.
Hengerfejtömítést nem muszály csináltatni , mert lehet venni komplett szett -et 3400 Ft-os áron , de ha csináltatsz akkor vidd el a régit mintának , vagy a henger hengerfejet mert ugyan olyan kell szerintem , egy fúrástól még nem kell másik. A probléma nem tudom mi lehet ha nem bántotta a hengert , esetleg megakadt a henger kimeneti részén v fogalmam sincs nem akarok okoskodni.
én Debreceni vagyok, jövőhéten fogok menni Fülöpre ismerősömékhez motorral:P és egy Nyíregyházai túrát simán bevállalnék a DT-sek kedvéért:D de akkor az kéne hogy gyűljnénk össze sokan!
Bocs az még lemaradt Dt 125 lc2 1988
Hello. Ha valaki tudna ilyen típusú cdi-t az jelezze mert nagyon kellene előre is köszi! warez.k@citromail.hu
szép jó estét Urak!
az lenne a bajom hogy a DT-t összetört a gyűrű...a kipufogón kiköpte..meg is vannak a darabok....mitől törhette össze?Illetve hengerfejtömítést hány mm-est csináltassak?A henger nem bántotta...de azért megfúratom és kap egy új dugót...összerakásnál mire figyeljek?Ha megfúrták a hengert mit ellenőrizek rajta?Hallottam már hogy le kell kerekíteni az ablakokat fúrás után..Légyszíves mondjátok meg mire figyeljek és milyen hfej tömítést csináltassak...amúgy a motort DT80LC2..FOR dugó volt benne! válaszokat előre is köszönöm!
Hallod hogy még pörögne de valamiért nem tud valami elfogy. Érdekes.
Itt a gond már nem kicsi ez tök olyan mint mikor a szimón elmegy a megszakító hézag lenyelezed azt csak pöfög össze vissza ez is ugyan azt csinálja.
Itt a gázt fikszen tartottad nyélen? mert ha igen akkor ez a motor beteg! én valamilyen gyújtáshibára saccolnék elsőre!