Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az jól be van állítva.A gyertyacsere után az volt a második amit megnéztem.
power lett állítva? ha jól emlékszem nekem tovább fordítja a tengelyt, próbáld meg hogy leveszed a kiput és a szelepet ugy állítod hogy teljesen síkba legyen a kipuval aztán a bowdeneket meg utána állítod. De lehet hogy csak rosszul emlékszem és jól van beállítva.
Helló , valaki tudna egy picit segíteni , a dt-mhez vettem egy gyári yamaha gyűrű szett-et , 6850 Ft volt , és nem szívesen törném el , ezért valami tanácsot tudnátok adni , hogy lehet jól felrakni? Már párat raktam fel de az olcsó gyűrű volt , meg simsonra 50-es dt-re és azt nem sajnáltam.
hát a haveromnak 2007-es utolsó kiadású DT-je teljesen folytatlan.....gianelli rendszer....elektronikus folytás kivéve...150-et megy...hengerhez hozzá sincs nyúlva...7800 km van az egész motorba.az is megy így...majdnem megfogta a husqvarna 125 sm-et.
nincs rajta mit magyarázni, ahogy 60ra felszalad, az mindent elmond.
Szerintem ez egy sima 80 as, csak felvitték a holdra ahol kb 1/6 a gravitáció, ezért kb 6* olyat is gyorsul
Eladó!2db
A videó leírásában (youtube-on) ott van, hogy Athena kompletanlage, azaz teljes Athena rendszer. Magyarul 170 ccm meg amit az megkíván, gondolom kipu, karbi, áttétel. Amennyiből kijön ez, annyiból vehetsz egy nagyobb motort, ami 5000 km-nél többet is kibír, és fele gázon tudja azt, amit ez fullon.
haveromé is 150 körül ment de senki sem tudja hogy mi volt azzal a motorral csinálva :S:S 17es kerekek voltak rajta, gázra lehetett vele kerekezni 2.ban is és hatalmas erő volt benne.
Nyíregyháza?
Merre laksz?Én sem Debreceni vagyok hanem Fülöpi. Debrecen mellett 45 km-re. Miskolc messze van, bár egy kisebb túra alkalmával elgurulhatunk.
85 86 inkább
Esetleg Miskolc?
díjazom az ötletet
Egyszer összefuthatnánk egy dt-s találkozóra Debrecenben
http://youtu.be/dfvp9gi-oco MAGYARÁZZA MEG NEKEM VALAKI![/L]
Üdv! Valaki estleg megtudná mondani a Dt-mről hogy hányas évjárat? Már néztem egy-két helyen de nem vagyok benne biztos hogy 89-es kiadás. Meg alapadatokat sem nagyon ismerem a gépről pl hogy mennyit fogyaszt meg hasonlók. Ha valaki tud ilyeneket legyenszíves írja le őket. Előre is köszönöm!
Szabad nyálatcsurgatni, és tolni pótos ifa szám a t betűket:)
http://www.sportmotor.hu/motor...
nekem sztem a kormányom ne szinteres mert lepattant róla a festék, tapintásra meg a nyereg is inkább festettnek tűnik, megpróbálom hogy mit reagál a benzinre, és ha nem oldja a benzin akkor lefestem fehérre, vagy még kiderül
Nagyon helyes.
Én még az FZ6-osom mellé is DT-t vettem.
Nagyon szép darab.
Na beszéltem egy Dt-s haverommal. A motorja még régen az enyém volt. Egy két alkatrészt átpakolunk és szép lassan megnézzük mi lehet a hézag a mocimmal.
de rég voltam már itt......de maradtam a Dt-nél :)
http://www.sportmotor.hu/motor...
szia Nem nézettem még bele !nem trehányságbol csak megöltek a sok melóval. napi 12-14 óra,hétvégén meg maszekolás.Más lenne ha én értenék hozzá és akkor esténként berhelném kicsit de lehúzót már csináltattam aztán ha más nem lesz télen rendbe tetetem Már imádnám ha nagyon szuperül menne :)