Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet persze a kormányom is szinterezett.
89-es DT125R-re sportkipufogót nem tud valaki olcsón?
Van egy savalló végdobom ha érdekel 4ért a tiéd holnap tudok képet küldeni.
ELADÓ VÉGDOBOT KERESEK! Akad valakinél?
Tudtommal mindenféle fémet lehet ami elektromos vezető, hiszen az az alapja.
az alut lehet szinterezni?
Biztos hogy szinterezve van, ahogy mondod. Szerintem féknyereg ezüst, arany, piros színekben néz ki jól. Még a fehér vázas fehér idomos DT-n is fekete kormány van.
szerintetek a kormányon meg a féknyergen milyen a festék? az a lényeg hogy kíváncsi vagyok milyen lenne ha fehérre festeném de ha csúnya akkor le kéne róla szedni a fehéret és hátha valami porfesték van rajta amit a benzin nem szed le vagy egyéb festékoldó vélemények?
Nem akkor folyik a túlfolyón a benzin ha leragad az úszó?
De amúgy nekem is gyakran csinálja!
Jól elzár az lehet, de ha van rajta egy pici berágódás akkor már fenn tud akadni. Ha ujjal finoman emeled az úszót és ha már egy picit is akad, az elég neki.
Sziasztok!
Akinek 80-as DT je van nem csinált még neki olyat, hogy néha fenn akad az üszó, és ömlik a benzin a túlfolyón, meg sokkal a motor? A napokban mindig ezt csinálja, szétszedtem de semmi hibára utaló nyomot nem találtam....
Tűszelep jól elzár...
Jah, de iylen szintű motornál azt seggel nem Nagyon fogod megérezni.
De a karbonból nagyobb teljesítményt lehet kihozni?
Hali,
Nemrég vettem egy '88-as DT 50-est, pöpec kis gép egy apró hibát leszámítva: miután bemelegszik a motor (értem itt a hajtóműolaj üzemi hőmérsékletének elérését kb 5 perc 40-50-es tempó alatt), szinte teljes képtelenség váltani vele.
Nagy nehezen felgangolok 5-ig, visszafelé már nem megy, beszorul két sebesség közé és üresben fut a váltó...
Még leállított motorral is beletelik fél percbe, mire megtalálom az ürest.
Hidegen viszont nagyon szépen vált!
Olajat lecseréltem, kupplung faszán kiemel, szóval passz.
Egy valag motort szereltem már, kicsi-nagy blokk szét-össze-vissza, de ilyenről még nem hallottam.
Van esetleg állítási lehetőség a váltóban?

Előre is kösz a választ

Üdv
Chisse
Házilag vagy valahogy nem lhet valami idéglenes hengerfej tömítést csinálni a motorba? MErt nekem még most hétvégére kéne a motor. :S
Az acélmembrán sokkal de sokkal strapabíróbb, ha nem ereszt át(nagyon) akkor ne piszkáljad nem az a baja.
Na nagyszerű!
Akkor én viszont kíváncsi lennék a véleményedre is.
Szerinted az acél membrán jobb vagy a karbon?
Nem akarom elsietni a dolgot, mert annyi mindent vettem már bele feleslegesen.
Szia.
Köszönöm aggódásod, nem vagyok beteg.
Mindig itt vagyok, csak inkább olvasok.
Adatlapomon megtalálod a számom a hirdetések közt.
Dobj egy sms-t az új számoddal.

Amúgy mi a helyzet a kecskével?
Az volt a baja?
szia mindenkinek. szia Apuci Ritkán látom az irásodat! Remi jól vagy és nem betegség miatt nem vagy itt! Telóm elhagytam a számom ujra kértem .De sajna minden számom elveszett!
Hát lehet de annyi mindent megpróbáltam már.
Ezt nem tudom, de 100%, hogy nem ezért megy a motorod csak 95öt.
Na most akkor...
Melyik a jobb?
Az acél vagy a karbon membrán?
Én le nem szedtem, csak ujjal benyúltam, de szerintem acél.
én nem láttam méág oylan blokkot amiben a membránlapok különböztek volna.
Nics is értelme
El tudom képzelni, hogy utólag valami"ECO" változtatás volt és már ezt dobják mindenhez. Nektek acél membrán van benne?