Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"alsó és a felső valamiben különbözik mert nem ugyanaz a termék-száma. "
Felhívtam membrán ügyben a YamahaMathe-ét és azt mondták, hogy 1990-es dt-re van gyári acél membrán a kettő 10 000Ft. És mondta, hogy az alsó és a felső valamiben különbözik mert nem ugyanaz a termék-száma.
Azt hittem nem acél van benne. Nekem most ilyen üvegszálas valami, de azt végképp nem tudtam, hogy az alsó és a felső különbözik.
Na mit tegyek?
Valakinek nem kell bőr nadrág cserélhető protektoros , szép állapotú?:D
Egyébként itt van a gyári membrán a kezemben most tisztítottam meg. Ki ha szívom befele a levegőt. Akkor annyi levegő se jöbb be rajta ami egy egérnek elég lenne. Lehet, hogy ha kicserélem akkor se fog változni semmi.
Viszont lehet már el van érve és nem úgy lebeg ahogy kell.
Jaja, ne homorodásnak keresztbe vágjad.
Hú4lehet, hogy valamiről nem tudok?!
Hogy érted azt hogy a jó irányba vágjam ki a lapot?
Hogy vegyem figyelembe a homorodást?
Eladó,ha valakit érdekel!
Dt 125 LC2 Főtengelye valakinek?:)
A jó irányba vágd ki a lapot :)
Na srácok én megveszem a karbon membránt, ha valakinek kell a fele az szóljon.
Nekem 3 évig húzta. 500ft-ért nekem megértem, biztos, hogy közelébe sincs a gyári minőségnek. de 8000ft ot sajnáltam érte kiadni anno. Hogy ha van pénzed és nem akarsz vele mondjuk ha sokat használod évente venni bele egy másik szálat 350ft-ért. Akkor vedd meg a gyárit vagy csináltass valami jó fajtát. nekem sajnos arra nem futotta.
Én csak külön a boVdent vettem meg mert a háza az nem olyan masszív mint a dt-é. az vagy 5mm
Ha magyar kisipari, akkor garantáltan szar :)
a gyári bowden sodronya olyan 2-2,5mm vastag ,a háza is elég masszív ,az olyan 8mm kölső átmérőjű lehet, a jawa -é is ilyen?

ha nem felejtem el estére megmérem pontosan a vastagságokat
boVden.

(amúgy teljesen helyesen bowden, de már így szimpla vével terjedt el)
Van rajta egy ilyen gumi. Vagy nem arra gondoltál?
Megvan a gyári perselye a bofdenvégnek a blokknál? Mert az sokat segít hogy ne szakadjon el.
Be van olajozva.
Meg ha valahol szorulna, akkor ott gyengülne el, vagy pedig felül szakadna le a vége. De nekem mindig alul a blokknál adja fel magát.
Én a keleti motoros boltba vettem egy jawa 350-es hez való kuplungbofdent, ami ugyan olyan vastagságú. A másik végére pedig egy ilyen csavaros véggel lezártam és azt tettem a blokk felől. Elég sokáig bírta. kb 500 ft-ból megúsztam
bowdenkészítővel csináltass egy új bowdent a régi alapján. www.kawaszati.hu itt csináltattam kuplungbowdent úgy kb egy éve, vagy kicsit több. Azóta is jó, 5000 ft volt. És ezen nem ilyen csavarozós bowden vég van ,hanem rendes gyárival megegyező préselt
Sziasztok dt 200 r főtengely vízhűtéseshez valaki ?
nem most volt...régebben.de full rozsda volt..
keress nekem is egyet 7 ezerért
használtam már láttam fent 7 ezerért...az még annyira nem is drága érte
jah értem az drága dolog , és nekem az gyári :) m1 nem foglalkozok most ilyesmikkel nincs nagyon pénzem sajna , amúgy valakit nem érdekel Dt gázkar , olajpumpa , vagy gyűjtemény katonai cuccok 1 rakat?:D