Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de a rezót!
rezót nem kell cserélni am?
egy gianelli cső mindent megold...vagyis nekem 7 ezertől kezd el veszettűl húzni mármint a 80ccm-hez képest veszettül
ja megvan köszi :)) amúgy nem tudom sajnos elvinni a blokkom eggyenlőre nem lesz 6-os 1 ideig most pénzem sincs nagyon azért nem veszek komplett új tömítés szett-et :(( nyáron ne mvolt meló most:SS
adatlapon kinnt van.
farago_bence@freemail.com így nem irtam el :)
erik tudnál adni egy e-mailt? kéne bszélünk akkor hogy hova küldjem pénzt hf tömítéssel kapcsolatban , meg hogy van - e még első gumid amiről multkor beszéltünk:)
add meg a te msn-ed mert lehet felkell vegyelek énis hogy jó legyen mert néa nem jelzi ki :)) köszi
Lehozod borsodba széthúzom a blokkod.
Én is úgy vettem észre hogy 7-nél tovább nem pörög csak nagyon nehezen és oda már nem is húzatom fől így hogy szar... Msn-ed add már meg mégegyszer vagy gyere fel :)
Igen megvan a 6-os csak levan darálva :) ,ha berakom csak darál nem viszi szóval azt az 1-et kell kicserélni csak nincs pénzem drága szerelőkre én meg blokot nem húzok szét. Amúgy meg folytás van szerintem benne mert nem engedi pörögni 7 fölé , és a rezó is gyári rajta. Végdob meg nemtudom milyen de nem gyári de ki tudja mi van benne meg milyen folytás így vettem.
bowden házat beolajozni belülről meg megnézni hol szorul esetleg.
szerintem az enyén 100póniló
Na én meg olyat hallotam hogy a 98-as 80cm3-is Lc2 ami elöl tárcsafékes 24Le :)))))
Hello!

DT 125-ön (2004-es) mit lehet csinálni a kuplung bowden elszakadása ellen? Lent a blokknál elszakadt a gyári bowdenem. Volt rajta már vagy 3 fajta csavarozható bowdenvég, ill. forrasztottuk is már, de nem segített, 1-2 hónap (pár ezer km) alatt mindig leszakadt. :S
Mit javasoltok? Köszi előre is.
Hello nem tud valaki eladó Főtengelyt hajtókarral és csapágyokkal eggyütt ? (Koplett)
80lcn gyárilag 16 48 van az csak 3.
Ide azt töltenek fel kb amit beírsz nekik. :) Jamakka szerint nem annyi :)
Szerintem valami kuplung hiba lehet mert eddig nem volt baj és ha húzom a kuplungot akkor máshogy zörög lehet hogy széthúllot volna a kuplung? De ahogy néztem olaj se volt benne valami sok de még nem vettem le a jobbos deknit.... esetleg egy robbantott ábrát valaki tudna adni?
Huhh hát gondolom akkor itt is szét kell borítani a blokkot mint a Simsonnál ugye?
Hát én nem tudom, hogy miért ilyen az enyém. A gyújtás lenne szar?
Nem tudom.
Már volt rajta 2 karbi is de egyikkel sem volt fasza. A fúvókám 240-es a gyárija. A síber mindenütt állt már rajta. Kipufogó is volt már rajta másik is. De hát nem tudok mindenből újat venni, hogy kiderítsem mi a baja. egyszerűen 5-ben már nem akar 7500-től tovább pörögni. Kompressziót is mértünk benne. Az is jó volt. legalább 3 új gyertyát vettem bele.
Hát tényleg nem tudom mi lehet vele a gond.
6. sebesség nem jó? megnézted már h 6 sebesség benne van-e a váltóba mert az enyém is csak 5 sebességes és ez sztem gyárilag annyi. Nekem is 80at megy, és biztos h nincs már meg ezekben a fojtás mert akkor nem menne csak 40-50 km/h-t mivel ez a megengedett! és persze sok múlik az áttételeken mert gyárilag 3.6os áttétel vannak felrakva a fogaskerekek és ezt változtatva növelhető a sebesség nyomaték hátrányában illetve fordítva!
Szia kérlek szépen nekem ezekkel a tulajdonságokkal a kuplung tengelyen a kuplung mögött lévő csapágy a ludas azt kicseréled és jó lesz, de lehet más is ezt látatlanba nem 100%ra mondom, és ha minden igaz akkor 6203 Z csdapács kell oda kb 900- 2500 FT!
nekem óra szerint 5.-be megy 98-at 10 ezren múltkor ráálltam 95-re órám szerint és a haver jött mögöttem kocsival és azt mondta hogy akkor jöttem 103-at...szóval csal az óra....de inkább majd kérek egy GPS-t kölcsön...mert a buszból nem akarom kiszedni...hanem valami telósat ami elfér a zsebembe...
De azt hogy ? Nekem a 80-as megy 5.-be 80-at úgy hogy vmi folytás van még benne és 7 ezertől nem pörög tovább. [6-osom még mindig nem jó XD]