Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyémet 1990-ben gyártották.
De mégis csak 95-öt megy.
Hol lehet benn e a fojtás?
Hello srácok SŰRGÖSEN KÉNE A SEGÍTSÉG a napokban motoroztam és feltünt hogy nem tisztán a motor hangját halllom hanem valami sistergést/susogást lehet hallani először 4-ikben aztán már 6-ikban is nem tudtam hogy miért vagy mitöl mentem tovább de ma már annyira szar hangja lett hogy 1-2-3-4 ben olyan surlodó susógo hangja volt atól féltem hogy kiszakad a blokk :) de 5-6-ban nagyjábol normális volt habár egyáltalán nem olyan mint régebben ha a kuplungot huzugatom van amikor megszünik szóval nem főtengely vagy henger mert ha nem susog akkor motoronak szép tszta hangja van és erőre is jó szoval hol lehet a baj?, HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP
Feszültségszabályzót keresek DTmhez!
itt van a bizonyíték. valóban létezik gyárilag erősebb-gyengébb DT is,
nekem amim van az:ilyen és ez is folytatlanul csak 22lovas. ez még a régebbi graffit szívü blokkos 89-ből...
illetve ittvan ez, ami már ezüst színü blokkos ez gyárilag erősebb, folytatlanul 26ló...és tény hogy ami német belpiacos volt, vagy az EU-ba gyárották az nagyon le van szabályozva...
nekem se szeret 100 fölé menni:( csak 1-2 alkalommal sikerült 110-115re feltornázni a mutatót:S
ami viszont kicsit érdekes hogy ez a DT 130kg! a 250es suzuki DR meg csak 120...
én tisztába vagyok vele hogy az enyém csak 17Le. és ez 100% h ennyi:P ha nem lenne benne sehol folytás akkor lehetne 22 körül is:(
Jó neked, nekem 95-öt megy nyél gázon a 125-ös
Öcsém XT 600E csak 40 lóerős. Lehet az 30 is ha akkora nagy nyomaték van benne. Az öcsém Xt-jével terepen nem is nagyon szoktam 3000-3500 az fordulattól többet forgatni. Ha mondjuk 4.-ben van és vagy 2500 as fordulat rárántasz egyet és simát tolja felfele magát semmi erőlködés, csak azt látod, hogy a sebességed már az egekben jár terephez képest. Az igazából ha terepen mész vele vagy fél literrel eszik többet.amúgy 4.1 liter/100km es fogyasztás volt a legkevesebb. Én azért vettem Dt-t mert azt lehet csapatni, ott lehet nyélgázon ami a csövön kifér terepen, az Xt-t sajnálom pörgetni, meg nincs is értelme.
nekem 11 vadló lehet megvan a gianelli cső miatt
Én azon is felháborodok..az enyém 10 ló..még lehet annyi sem, és ennyi Mikor nekem valaki mondja, hogy 125-ös DT 27-28 ló...én mindig felhomályosítom őket,. hogy nem igen annyi az..itt van rá példa Bagyinka..ő is rosszul tudta, aztán nekem mondta én meg elmagyaráztam nekii, hogy szerintem hány lóerő is a kis DT-je
mindíg csak ezek a lóerők...

lehet az 70 is ,ha sánta gebékről van szó, bezzek az enyémbe csak 10 van ,de az olyan 10 telivér muraközi
Most mit izéled, azon senki sem háborodik fel, amikor itt a détének 28 lovakat mondogatnak :) Aztán kb az arányok mégrosszabbak :)
de ebbe 4000-től egy kicsit több km van...asszem 4100 valamennyi
ez nekem is mindíg így volt rendszámos DT keresésnél:( de hidd el mikor eljön az ideje úgyis rátalálsz arra amit mindíg is kerestél:)
áhh az nekem sok...úgy 700kilóm lesz átírással, supermoto szettel együtt rá..szóval olyan 600 körül keresek motort, van is...csak mire pénzem lesz mindet elviszik amilyen szerencsém van
1.090.000-ért van felrakva...misibe elhozod
sőt még lehet túloztam is egy kicsi olyan 45-50 ló körül van...annál nem valószínű, hogy több amúgy mennyiért? gondolom milla felett
hát ez van írva neki... nem tudom a pontos adatokat bocsi 11kW-os papírjai van enduro szettel mindennel együtt eladó.
Sziasztok dt 200 r -hez főtengelyt keresnék vízhűtéseshez.
sose 71 az...ugyan úgy eltúlozzák mint a DT-k lóerejét , egy 450-es (amiben ugye KTM blokk van, mivel 450 így gondolom az SMR 450-hez hasonló, ami olyan 50-55 ló) sose lesz 71 lóerő...egy 450-ef CRF nincsen annyi, ami azért kihegyezett krosszgép na meg supermoto hosszú áttétellel azért finomabban viselkedik mint egy enduró, rohadt rövid áttétellel bár azt hiszem elfogadnék egy olyan betát 25kW-al
fogok spórolni, egy DRZ-400 SM az álmom:) de most előbb a B-s jogsira gyűjtök
én már ültem meg a haver Beta450SM-jét is...igaz gázt alig húztam mert ágaskodott :D 71 le
az elég baráti
akkor te sokkal jobb helyzetben vagy mint én...ha megcsinálom az A1-et tavaly akkor már jövő nyáron meglenne a korlátlan, és nem kéne azzal küszködnöm, hogy 25kW-os motort találjak... na de mind1, mert ha egyszer megveszem a nagyobbat, onnan már könnyebb másikat venni, cska nem kell annyi lóvét rápótolni mint most nem, hogy te is spórolnál, és 1-2 év múlva már nagy motorral nyomulnál