Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tegnap legurultam olyan 160-170 km et. ebből olyan 130 aszfalton 60-70 es utazótempóban /ez nálam olyan 1/4 gázállás/ a többi lájtos terep a kiskunságon. 6-7 liter fogyott el
több mint egy éve... jövő nyáron teszem a korlátlant
Na majd ősszel ha megveszem a nagyobbat (nagyon remélem, hogy összejön ) akkor kipróbálod, és nem ezen a véleményen leszel én mióta jópárszor mentem ismerősök gépével (Dominator650, DRZ, Berg, KTM) azóta egyfolytában azon jár az agyam, hogy tudnék minél hamarabb valami erősebbre ülni mióta van meg az A1-ed amúgy?
xD én már megelégednék egy folytatlan 25lovas DT125-össel is:D
nekem sebességben alapból csak 7 ezret forog max...neked Gianelli van rajta nem? nekem gyári
A Husaberg majdnem földhöz baszott párszor, nem gondoltam volna, hogy ennyire megy... De azért nem mondhatod, hogy bénán mentem vele..elég szépen húzogattam a gázt, a kis DT 10 lováról felülve a Berg 55 akárhány lóerejére...brutál..őszintén emgmondva..endurózni nem kéne az a motor...kezelhetetlen..mikor még 4-ben erősebben húztam a gázt és emelni akarta az elejét...wáááááá ki kell próbálnom még 1x
nem teljesen nyél..mert ha nyélen viszem akkor 105 felett ment volna...de ott már én is sajnálom...de így a 85-90-et 8-8.5 ezren viszi
te beteg vagy Jacek azt már láttam xD adrenalin függő!:D
akkor szopacs...de holnaptól esőt mond..szal hétvége felé lehet megint egy jót motorozni, ha minden jól megy...nekem az si mind1, ha dagonya lesz...azt is szeretem...láthattad, mikor a fél méteres vizeket 60-70-el közelítettem meg kerestem a sarakat
hát de..már felszáradt:(
Viszont volt technikázósabb rész is, pl.:törmelékeken mentünk, helyből vagy nagyon kis sebességről falra ugrálás, ahol ugye lényegesebben kevesebbet eszik a motor, csak a pilóta lesz hulla fáradt
nekem a 85-90es tempó az már nyélgáz, igaz általában (ha a nagymotorosokkal vagyok) akkor így megyek egész nap, sajnálom is a motort..de kell, hoyg tudjam tartani a tempót..ha Ádámékkal megyünk, akkor olyan fél, háromnegyed gázzal megyek (50-80 között), a múltkor Bagyinkáékkal mentünk egy darabot, aztán pár naggyal is mentünk kicsit, jóval nagyobb tempóval, itt már többet evett a gép, aztán hazafelé megint 50-80-as tempó, és így maradt a full tankomból kb fél tank, talán picit kevesebb, és bőő 100 km-t mentünk, de ebben aztán tényleg minden volt, a falmászástól, a sáronátgázolástól, a betonúton nyélgázzal közlekedésig. Bocs, ha kicsit zavaros az irományom, de siettem
tegnap mentem 97 km-t....tele volt a tankom és megnéztem 5.5 liter van még a tankba....szóval mivel 10 liter ment a tankba..ezért kijött 4.5 literből....igaz utcán....de 85-90-es tempóba
Kössed bizony Tankira is kinézhetünk...kereshetünk valami durvább helyett...hátha még nem száradt föl teljesen
ajaj xD akk kössem fel a gatyeszt? xD
Pedig terepen nem is adod neki annyira, mi lenne ha tépnéd a szájának, mikor utánunk jössz? Sokat esznek ezek a DT-k..bár az enyém most felújítás után kijön vagy 4 literből extrém endurózáson is Amúgy a héten valamikor mehetünk, de most készülj, mert vágyok a kihívásra, már minden bajom, elvonási tünetek meg minden...oylan terepre megyünk, hogy bekaksizunk mire végigmegyünk
és az a külső gumid is megvan még előre? mert akkor azt is megvenném XD multkor kiment a fejemből.
posta költséget kifizeted aztán annyi.
lool:D nekem vegyesbe 6-6,5 sikerül mindíg
Simán lehetséges, nekem is összejött
2,9 literes átlag fogyasztást hoztam ki a dtböl igaz hogy 60nál többel nem mentem és 4ezerig sem forgattam el de 3liter....
erik mennyit kérsz a hengerfej tömítésért?
Megnyugodhatsz semmiféle teljesítmény növelést nem ért el 80ccm nél sőt enni is ugyan annyit zabál.
illetve 1 lapból=2 motor,
_____2 lapból=4 motor
egy lapból kijön négy, ha nem basszuk el