Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a malossi-ba meg úgy látom 2 lap van...és hány motort lehet megcsinálni egy lapból?
igazából így se egyedül venném...mert 4 dt van itt egy helyen és mind cserélni akarja...
de a polini-ba csak egy lapot kapsz
úgy láttam a polini olcsóbb...van különbség a 2 között:S ha berakta vki tapasztalatokat írjon!
10470 FT a 0,40 mm-es.
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...

Azt, hogy mennyit dob rajta még nem volt szerencsém kipróbálni.
Azt mondják növeli a teljesítményt és csökkenti a fogyasztást.
Hát nem tudom kipróbálom majd aztán meglátom.
mennyibe fáj egy ilyen karbonmembrán? és mit tod ez a teljesítményen, mit a gyári?
Na ha gondolod, ketten vehetünk egyet félútig elmotorozunk egymáshoz és osztozkodunk.
Na hogy gondolod?
Jó neked , nekem 7 -nél nem pörög tovább :)
nekem 80LC2.... nekem fém van benne így is eltöri a mutatót mert az órát leforogja secc-perc alatt
Elnéztem, 0,4 mm.
Az enyémben most néztem meg tolómérővel, hát nem tudom hogy gyári e még...szerintem az nekem 0.4mm
Én debreceni vagyok. lehet tudnánk üzletelni mert én is venni akarok. A dupla laposból karbonlapból pedig 8 membránlapot tudunk kivágni. Így olcsóbban ki lehetne jönni.
Ha jól emlékszem, múltkor néztem manualt (125R-hez) és abban a gyári vastagság 0,5 mm volt.
Hová rendelsz már karbon membránt? El fog törni a fordulatszám mutatód .
http://scootershop.unas.hu/spd...
és itt:
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...

Azt, hogy melyik lenne a jobb nem tudom.
De az utolsónak az neve, hogy: karbonos membránlap. Nem mindegy hogy karbon vagy karbonos, de lehet csak nem jól értelmezték.
hol tudok rendelni karbon membrán lapokat a dt-be?
Én is kíváncsi vagyok
A kék Sm szettes a haveromé de nincs regisztrálva itt. Ha gondoljátok megkérdezem hogy rakhatok e fel róla képeket.
80as LC2es DThez keresek fesszabályzót! Leginkább pesten.
helló , és mennyit kérsz érte? egy képet is tudnál lőni róla?:)
Van egy szürke ülésem, újra van húzva, kárpitos csinálta, szép munka, 6000-ért megkaphatod.
Ja és az lc2-es gyári közlőfogaskerék helyett, a régebbi 5 sebességes levegős MX dt-nek a közlőfogaskerekét kell belerakni, enyhén flex-el elvékonyítva, mindenféle persely nélkül! nálam ez a konfiguráció tizen valahány ezer km óta működik...
12 -es laposalátétet kell ráhegeszteni, co val ,finoman. Tökéletesen működik a dolog, és ha szét kell szedni akkor sincs gond. Amikor nekem szét kellett, kis kézi multigéppel kb. 3 perc alatt levettem a varratokat
DT 125r 96 hoz keresek hátsó féktárcsát , hátsó teleszkópot rendszámtábla tartó műanyag idomot, lendkerék oldali műanyag deklit+ gumi tömítést, jó állapotú hátsó felnit tárcsafékes !

akinek van kérem jelezze !
Sajnos ülésem 50-eshez van és azon ki van szakadva a huzat meg ami az enyémen van az is ki van szakadva. A hengerfej tömítés meg bennt van a blokkban a blokkon van minden leszámítva a karbi. Maga a henger hengerfej dugó stb jó állapotban van de a blokknak valami baja van... Ha gondolod megnézetem egy szerelővel h mi baja a blokknak és leírom.... ha érdekelne aa komplett blokk...
van h.fej tömítésem de csak használt ha bekened valami tömító pasztával még elmegy nyugodtan.