Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

80 as membránjának a méretére van levágva kétlem hogy 125 ös be jó lenne
van eladó kormánykapcsolóm valami elektronika gyujtótrafó!
csá , érdekelne dt 80 -hoz ülés , vagy ülés huzat mert enyém kivan szakadva elég szépen. ezen kívül érdekelne pl hengerfej tömítésed ha van jó állapotú 80-as vízes dt-hez.
Esetleg valamelyik nem eladó?
nekem semmi különbség nem volt a 0.4 es és a 0.3 as között :D
Úgy néz ki, hogy 0.4mm es karbon membrán lapot fogok venni a mocihoz. Mivel 0,30-as az alatta lévő, de azt vékonynak tartom.
Vélemény?
Helló!
Mikuni TM28-as hoz fúvókát hol lehet venni?
Helosztok Sziasztok
Lene nekem (igaz nem ide való de aki építeni akar dt vázba )
Derbi Senda Blokk amit tudni kell róla: új tömítések új prox dugó új csapágyok új szimeringek magyarul komplett motor generál Nem KÜLÖN ELADÓ KOMPLETT BLOKRÓL BESZÉLEK GYUJTÁS KARBI MINDEN ! nononono@citromail.hu ra írjatok ha kelene
Hali mindenkinek!
Előre is elnézést kérek, hogy ezzel szemetelem a fórumot, de gyorsan el kell adnom 1-2 cuccot. Alkatrészeket szeretnék eladni 1987-es yamaha dt 50-ből. Szinte mindenem van a blokkon kívül és van egy hibás 80ccm-es blokkom teljesen új elektronikával. Szinte egy komplett motort össze lehet rakni az alkatrészekből van itt minden. Akit érdekel írjon. THX
ha érdekel 2000-ért adok egy hibátlan tengelyt
Köszi a segítséget :)
Akkor igen valószínű ez lesz a baja , szerintem akkor holnap meg is veszem a mocit de alkatrész ügyileg még mindig tudatlan vagyok nekem olyan bontó kellene ami fejérmegyében van vagy pedig postázni tudják a cuccokat mondjuk pest is jó ha van ott bontó/bolt
nem tudja valaki hogy fehérváron van-e valahol ilyen bolt ?
Problémás volt ez nálam, mert csomó ideig használták úgy, hogy le volt esve a zéger, egyébként meg volt perselyezve a kerék, csak lekoptatta a tengelyt ahova a zéger megy, szóval újra kiugrott belőle. Lehetett volna korrektebb megoldást csinálni, de ez volt a legegyszerűbb szétszedés nélkül.
egyszerűbb megperselyezni a közlő fogaskereket, új seegerrel összerakni és 20 évig jó!volt hozzá új perselyem csak elfogyott.
Esetleg van valakinek Eladó 125-ös LC2es poweres DT -hez jóállapotú főtengelye?Üdv
Hát nekem kéne 125 dt LC2 jó állaptú főtengely jó árban:)
Sziasztok dt 200 r -hez alkatrészt tud valaki?
Legjobban főtengely érdekelne , sajna megfordult rajta a csapágy.
Pont így volt nekem is, megcsináltam, aztán szétesett újra. Úgy van, hogy a tengelyen az átadó fogaskereket egy zégergyűrű tartja, és az hajlamos leesni amikor a berúgó fogaskerék meglöki, és pont fog-foggal találkozik. A berúgó kerék csak akkor jön fel, ha lenyomod a berúgókart. Az átadó fogaskerékhez zéger helyett rá kell hegeszteni egy 12-es (vagy 14-es?) alátétet és kész. Ha esetleg később szét kell kapni a blokkot, akkor szopacs, de ha csak pár pöttyel van odahegesztve, könnyen leszedhető.
Látom sukorói vagy Sukorótól nem messze lakok (Marton) ha esetleg van használt alkatrészed vagy tudsz akkor azt megvenném.
Valószínű hogy ennek is ez a gond a mostani tulaja aztmondja hogy felújítás után 4szer beindult és elromlott lehet hogy csak szétesett benne valami ?
Nekem ez volt a gond.. 11e volt a tengely+fogaskerék :S
az a kék SM szettes DT kié? tudnál egy linket lökni az adatlapjához? nagyon megköszönném:P
szerintetek dt125 bontásából mennyi jöhetne össze?
Esetleg 50-es DT-k alkatrészei vagy 125-ösök-é jó hozzá ?
Esetleg 50-es DT-k alkatrészei vagy 125-ösök-é jó hozzá ?