Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi !
Ezen a weboldalon nem találok se perselyt se tengelyt :S
Egyszerű megcsinálni...ha tényleg csak persely baja van...nem muszáj ugyan olyan perselyt tenni mint ami volt...egy akkora méretű önkenő persely kell és kész...akkor van szopó, ha a tengely is meg van kopva..
Tolásra indul,de berúgásra nem.. ugye? Ez tipikus Dt betegség.. a berugó tengelyen a fogaskerék alatt valószínüleg neked is kikopott a persely.. Én Polgárdin a bontóból vettem komplett tengelyt ,fogaskereket (de másokok miatt,persze felújítottat! ) http://motoroswebaruhaz.hu
Sziasztok
Most vennék egy 80as lc2-es dt-t és érdekelne hogy hol tudok hozzá alkatrészt szerezni mert rossz a berúgója SÜRGŐS mert még ma venném és csak akkor veszem meg ha az alkatrész ellátás jó.
Előre is köszi!
Nagyon jónak tűnik, fáj is a szívem hogy nem voltam ott.
http://www.sportmotor.hu/motor...

Tegnap elég sz@r esténk volt..


Ajánlom figyelmetekbe a 7. képet, van rajta vagy 570 köbcenti dété
Akkor felesleges, ha szépen van illesztve és jó méretű a gyűrű, és a henger fala is rendben van, akkor hónolás nélkül is jónak kell lennie.
de én csak simán gyűrűt cserélek , dugót ilyesmit nem azért kérdezem , hogy van -e értelme hónolni?
Én azt mondanám neked, érdemes fúratni, mert ha csak hónolsz az eléggé félmegoldás. Nem jellemző, hogy csak magába alkalmazzák.
sziasztok.keresek yamaha dt 125 98' hoz gyújtáskapcsolót kulccsal,bal első idomot,hátsó lámpát!írjatok biztos megegyezünk az árban!
Huh köszi ezt végigolvastam és sok fontos infót szereztem , viszont akkor ha 6850 Ft-ért új gyűrűket rakok a Dt-mbe , érdemes lenne hónoltatni is vagy mi? Mert nekem ez esett le : " egy kopottabb henger hónolásával talán elő lehet segíteni az új gyűrűk jobb illeszekdését, pontosabb bekopását" , körülbelül ha 4000 ft-ért fúrnak egy helyen egy hónolás mennyibe kerülhet?
Gondolkodj, olvass körbe, majd ha még mindig magabiztos vagy utána okoskodj! Mert a hónolás valóban az amit leírtam.

http://zsiguli.hu/index.php?ac...
Még mindig eladó! juhaszpeter5@freemail.hu
Helló valaki próbált már a Dt 80 -ba ilyen NGK BR9EIX iridium gyertyát , tényleg jobb vele , hosszú az élettartama? És abból nincs egy csomó hamisítvány?
Hali!
Persze, hogy emlékszem.
Ezzel az a hézag, hogy az eladó nem küld csak Németországba cuccokat... Esetleg keress olyat amit magyarországra is elküldenek. A szűrésnél be lehet állítani, hogy csak olyanokat hozzon ki. Ebay.hu-n nézelődj..itt jobban ellehet igazodni mivel magyar nyelvű.
helló egyik dt galéria alá írtam hogy tud e segíteni valaki ebay-el kapcsolatban (sm kerekek)
remélem emlékszel
és te írtál hogy küldjek linket
itt van tessék:http://cgi.ebay.de/Yamaha-DT-8...
előre is köszi
mindent
martin
megvan az első 60km semmi hiba eddig, nem melegedik, még kicsit susog de egyre halkabb
Sziasztok segícséget szeretnék kérni lene nekem 1-2 alkatrészem pénzem alig van ETZ MZ Romet Puch jawa Simson alkatrészem babetta gyujtás komplett mz re átalakítva és átalakítás nélkül is légyszíves ismerőtségi körötköet kérdezétek nononono@citromail.hu ra írjatok
Köszönettel:
Szegény ember
Huh nagyon sokat segítettél fel is veszelek mindjárt thx
Helló , az ülés alatt van a különolajozás tartályod? mert oda víz kell menjen a másikba nálam az a víz túlfolyója vagy mi. Akkor nézzd meg a feszültség szabályozóból nincs -e kiszakadva vezeték mert enyémből kivolt és azért nem ment akksiról a világítás. A hőfokmérőhöz nem kell akksi ha jár a motor szóval valami mással van a baj , nézzd meg a hengerfejen hogy a vezeték nincs -e lecsúszva a hőfokmérő visszajelzőjéről. Az indexeket pontosan nem tudom hogy kell bekötni sajnos . Az a kanna igen azt jelenti , hogy kevés vagy eggyáltalán nincs már olaj a különolajozásba. A bal oldalon van egy jobbra balra kapcsoló az az index , alul egy duda és van két fel le kapcsoló az a világítás be ki , és világítás tompított vagy erős fény. Remélem tudtam segíteni ha bármi kell még és van msn-ed vegyél fel és segítek amiben tudok : meroboti@freemail.hu
Vicces naon ..Azért remélem hogy dob a menet teljesitményen meg hogy azzel az 1-2 dologgal tudok rajta javitani mer elég ramatyul ment. ÉS kössz mégegyszer .. ha lessz valami kérdésem irok ide megint.
motortipus szerint keress már...még jó, hogy nem én vegyem is meg neked...vagy feleségül ne vegyelek?
Jah és azt nem tudtam soha hogy mien falyta kell hozzá vagy milyen számú vagy valami ilyesmi?
OKK köcce ..Remélem nem drága.
italmondo.hu, motoroswebaruhaz.hu, meg használtan képesmotor, e-bay, vatera ilyesmik