Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Légyszi válaszoljatok!
OKK kössz.. És hol lehet sportkipufogót vennni?
Sportkipufogó,nagyobb henger...esetleg
És mivel tom még növelni a teljesitményét. Amugy boccs ho fárasztalak csak nem nagyon vágom még a motorokat.
Nem
OKK ...Nekem azt mondák hogy ezt folytásnak rakták bele.. Tudsz 1-2 folytást mondani ami lehetséges hogy bennemaradt.?
Majd meglátod..nem tudom, hogy elég-e neki ami most benne van...azt sem tom milyen van a tiedben..ha be tudod állítani akkor tudod, hogy mikor kell bele nagyobb fúvóka és majd teszel bele
Nyugi betudom ...Nem vagyok annyira balfasz. De nem kell bele nagyobb fuvóka?
most írtam le, hogy szar nem szűri meg a levegőt normálisan...azt a gumi csövet kiveheted...ha be tudod állítani hozzá a karburátort..de azok alapján amiket írsz kétlem, hogy normálisan be tudnád állítani
Ménem? ..MERT irtam hogy a légszűrő házból kivettem azt a gumit de még a benzint hozzá kell állitanom és inkább megoldanám ezzel az egészet.
Hello srácok egy több éves álmom valóra vált egy YAMAHA DT 80 LC2-Ben 1998-As és 100.000 ft volt nem vagyok nagy hozzáértő de szerintem nagyon jó vétel volt lenne pár kérdésem vagyis inkább nagyon sok Mit kell a külön olajzás tartálya mellet lévő tartályába önteni? hogyan lehet akkumlátorrol működtetni a a világitást és hogyan lehet indexeket bekötni a hőfokmérőhöz kell akkumlátor ? Mert nekem nem működik a kis kontorol lámőákat hogyan tudom kipróbálni ? A fordulatszámmérő sarkán az a olajos kanna aztjelzi ha kevés olaj van a különolajzásnál? Na és egy érdekes kérdés szeretnék egy ledsort betenni a motor alá de Rgb ledek lennének ehhez elég a gyári akkumlátor vagy nagyyob áramerőségű kell?A bal oldal kombinált kapcsolón miket lehet kapcsolni? nekem hiányzik onnan valami azthiszem... Aztán lennének még kérdéseim de most ennyi jutott eszmbe


Ha van valamid ezek közül eladó akkor jelezd:
Gyujtás kapcsoló
Ülés zár
Kormányzár
HÁTSÓ LÁNCKERÉK!(NAGYON SŰRGŐS MERT MÁR OLYAN MINT A FŰRÉSZ)
TÜKÖR
hülyeség... szar a sportlégszűűrő..ne rakj rá...nem érdemes
Verseny gyertya . Ngyobb szikrát ad neki meg minden és jobban pörög.. A légszűrőről meg anniyt hogy én a motort az utcán használom mer abbahagytam a crossot 1 időre és úgy sem érdemes::?
Nem dob a teljesítményen..cska a hangja lesz szebb! Sportlégszűrőt nem rédemes rá tenni, mert szarok ezek a noname légszűrők...na meg enduró motorra én nem tennék..racing gyertya meg...milyen az a racing gyertya?
OOK .MEG FOGOM oldani.. Amugy ez dob a menet teljesitményen,? És még valami hogy sportlégszűrőt érdemes venni rá meg racing gyertyát. :::?, Mer nem naon vagyok járatos ien dolgokban.
ne a lyukat bővítgesd....ha már kidobáltad az eredeti cuccokat akkor ne rakd vissza...egy lyukakkal teli csövet kell belehegeszteni és fasza nem mindegy, hogy milyen avstag a cső,..de hogy mekkora kell azt én nem tudom megmondani neked
Okk boccs amúgy .. Akkor visszarakom az eredeti cuccokat de a végén lévő lyukat tágithatom ho jobb hangja legyen?
Első körben ki kéne vágni a termosztátot belőle.
Lehet azért lett h.fejes...
Jó..akkor nem megy szarabbul...bírom az ilyet..kérdezel valamit..megmondjuk, hogy mi van és te állítod az ellenkezőjét...akkor minek kérdezel? amúgy..de..rosszabbul megy...nem si kicsit a perforált cső? egy lyukakkal teli cső...rakni kell egyet a végdobba ha már kidobtál belőle mindent...na de nem csak úgy randomba...
Szerintem nem megy tőle szarabbul.. Milyen az a perforált cső?
hi
80as DTnél vízpumpát hogy lehet ellenőrizni?
mentem ma vele pár kört és műszer szerint melegszik mint atom.. :(
szal meg kell keresni mi a baj.
elvileg HF tömítés volt cserélve akitől vettem.
- vízpumpa
- hűtővíz szint (nem csöpög sehol)
- hűtővíz keringés

ezeket kéne megcsekkolni először sztem.
de hogyan a vízpumpát?
leveszem a hűtőkupakot és megnézem mozog e a víz járó motornál?
köszi W
jaja BMW jé nagyon dúrván szól
YZ-be lenne DT blokk vagy fordítva?
Nagyon szépen köszönöm a választ
Élőben még nem láttam csak 250es yz-t, de hasonló méret. Ha bele akarod tenni, szerintem könnyen megoldható. Feltéve ha a lánckerekek egy oldalon vannak.