Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Azt szeretném megkérdezni hogy a Yamaha dt 125 blokkja megegyezik-e a Yamaha yz 125 blokkjáéhoz (méretileg ) ?
lehet csóri nem bírta a fordulatot..úgy vette a fordulatot mint valami 2t 125-ös krossz
elvileg vannak benne spec adalékok, elképezlhető azok vesztek össze a sámsonnal
akkor lehet repbenzin volt..fasztudja...50 literes hordóból szívtunk le kicsit de jól ment vele az biztos...viszont megment...nem kicsit...elrendezte a blokkot rendesen
hmm, biztosan kerozin volt? csak mert ilyen permetező repülőgépekben álltalában dugattyús motorvan, amit 100 as ólmozott rep benzinnel halytanak.

Kerozinnal, csak a gázturbinás halytóművek mennek, olyannal pedig kétlem ,hogy itthon permeteznének, bár van olyan típus ,csak iszonyat ritka. Sőt a kerozin szinte olyan mint a gázolaj, dízel autó megy is vele. tehát a benzinüzemű nem nagyon.
Nem okoskodni akartam, csak szakmámbavág a kérdés

A nitromethántól tényleg jobban ment a babetta, csak elkezdett kopogni aztán leállítottuk. Ugye a drgastrerek mennek ezzel
bazdmeg jaaa a legdurvább...sikerült kerozint szereznünk a TSZ permetező repülőjéből és beletöltöttök a simsonba benzinnel keverve...ha hiszed ha nem megy tőle a motor mint a disznó..csak pár kör után vége lett a blokknak
ezt a pvc zést mi a bóbitával nyomtuk, de a sláger a 1,5 deci gázolaj a babetta kipuba, és egy utcát teljes ködbe lehetett vele borítani
úgy volt, hogy én már karbon membránnal vettem /sárga polini ami vékonyabb a fehérnél/

majd amikor tavaly ősszel full generál volt ,és egy hónapot állt a gép akkor cseréltem ki a membrán lapot, csak ,hogy ha már felújítás van akkor ez is legyen új. Iagázób nem tudom van e közte különbség, pörögni 7 ezer főlé úgyanúgy nem szeret ,de ez nem a membrán miatt van, viszont 6. ba 40 50 el 4500 as fordulaton is elközlekedek a a 90+ kilómmal, tehát alul teljesen oké

azért fehéret vettem mert ilyen volt a boltban
nekem cska ilyen kipufogó kifurkálós dolgok voltak..meg kipuffvég helyére pvc csövet raktam meg iylenek
Aha!Akkor neked a 0,40-esed van.
És mit vettél észre mikor kicserélted, alulról is jól megy a motor?Nem megy rosszabbul? Többet fordul így a motorod?
nekem az első motoromhoz /romet komár 2/ úgy jutottam hozzá, hogy nem volt hozzá kipu, egy idő után már engem is /ebben én voltam az utolsó/ kezdett zavarni a lovak hangja, ekkor a hengeren lévő kb 3-4 cm átmérőjű hengeres-menetes kipucsonkra rádugtam egy kb 15 cm hosszú papírcsövet, mert ebből volt dögivel, és jó passzsan ment rá a csonkra, a végét ellápítotttam olyan kispolszkis stílusban, és így küldtem, így már olyan 3 dB-el halkabb volt

de hát, mindenki volt gyerek...

ja és minden ugratásnál félig szétcsúszott az első /Fordított! / teló, a felső csavarok hiánya miatt
én a simson kipuffogóját beleztem ki hogy jobban menjen
régen én is kivágtam a robesz dobjának az oldalából egy 5*10 cm es darabot, és úúúúúú de ultrabrutálul tolt a gép... persze nem..
egy pár éve még én is ezt hittem...
áá dehogy, ha ezeket a dolgokat kiveszed belőle, még 9. be is gázból hanyatt vág...
ha nem háromfelé szalad
a kéttében kettémegy a ménes
kuss te ducatis pöcs üres végdobbal mit megy a motor? szart se
perforált lesz a valagad, az...
A figyasztást nem tudom..de, hogy a motor szarabbul meg tőle az biztos...kell bele perforált cső ha már kivágtál belőle mindent
Helo...Annyi kérdésem lenne hogy yamaha dt 80 - as motorom végdobjából kivágtam a furulyát és levágtam azt a kis csövet a végéből. __Ez befolyásolja a fogyasztást vagy árt valamit a motornak? A 2. pedig hogy a légszűrőben van 1 gumicső és azt hallottam hogy az folytja motort ezért kivettem.. Rakjam vissza , vagy állitsam hozzá a benzint és kisérletezgessek hátha jobban megy? Válaszotokat előre is köszönöm.
még csak most nézem hogy a második képen ami kikandikál a hűtőidomodból az egy riasztó szirénája?
szióka köszike
Itt a kép!
az enyémben fehér jelzésű polini van, és működik

tudtommal minnél pörgősebb a darab, és minnál magasabb fordulattartományt akarunk használni, annál keményebb/vastagabb lapot kell beletenni. Tudtommal