Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De nincs mintám , hogy küldjek neki mintát v vigyek?
Tömítés készítő.
Valaki nem tudja Dt 80 Lc 2 - höz honnan tudnék csak hengerfejtömítést szerezni? Nem kellenek ilyen komplett szett-ek
Sziasztok!
Tovább próbálkozom, hogy a motorom ne 90-95km/h val menjen így venni akarok rá egy karbonmembránt.
Milyet ajánlatok bele? Milyen tapasztalatok vannak?
A 0.40-es erős neki?
http://www.sportmotor.hu/motor...

Valaki?

csak 4 80 elcékettőő lesz a csapatban
A honolás egy fajta furatköszörülési eljárás
ennyierővel úgy lehetne hagyni esztergálás után
féluton valamelyik gyári varrat mellett szétvágjátok és avi-val összegányoljátok utána lessz benne ilyen olyan csövecske meg ez meg az azokat kikell dobálni, ha perforált lemez van körbe mindenhol azt haggyad más minden kuka. hangja kb semmit nemfog változni.
érdekes mert nem írta benne na mindegy 15Nm nem fúj egyenlőre ki sehol
A hónolás egy olyan eljárás melynek során a frissen fúrt henger falára, apró vájatokat csinálnak egy géppel, hogy megmaradjon rajta az olaj, a megfelelő kenés érdekében.
Fuu de rohadt szép motorod van nagyon tetszik :)) ,

Amúgy valaki eltudná magyarázni hogy mit jelent az a hónolás?
yamaha450wrf@hotmail.com
Na a gyári rezó kibelezésében kéne még egy kis segítség
MSN-ed van? felvennélek aztán meg tudnánk hamar beszélni..
természetesen érdekel, írok az email-ra aztán majd ellátogatok, vagy megérdeklődöm.:P
a rezó az gyári de ki van belezve az a lényeg valami 125 évjáratbeli dob kell és a régiről le kel vágnia csatlakozást és erre rá hegeszteni és késsz
itt kérdezd meg öket http://universalmotor.hu/shop....
Szia Ha érdekel,akkor debrecen közelében tudok egy srácot aki ezzel foglalkozik.Nem kókány gagyi megoldásokat kreál,hanem igazi profi rezókat végdobokat készit.Az ár is elfogadható.Ha érdekel,akkor adj egy elérhetőséget a merkava01@citromail.hura.
de ez csak végdob ha jól látom, vagy benne volt a rezó is az árban?
honnan vetted? egyáltalán hol lehet ilyeneket kapni? mert én nem találtam semmilyen oldalt ahol ilyet tudnék venni erre a típusra!
én FMF Shorty raktam rá 28 körül vólt újjan de brutális
Szia!'. túlméreten van, benne van még a hónolási nyom, talán egy hónolást megérdemel, meg ha kell van egy dugóm is hozzá, 50 km van abban, semmi kopási nyom nincsen rajta, be sem járódott még, az egyel nagyobb a hengernél, csak hozzá kell igazítani.Ha érdekel.
Sziasztok ! Mi jelentősége van a power motor oldalán anaka 2 bovdennek, azt értem hogy azon keresztül vezérli a Powerszelepet, de lehet ott álogatni valamit , és az mire szolgál hogy elöbb nyisson vagy zárjón ?
ó köszi szépen
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni 125-ös DT-ből hogy tudom kivenni a fojtást?
Helló mindenki! Tudna nekem valaki segíteni hogy a gyári fojtott kipufogó helyett(DT125R) milyen megoldásokkal próbálkozhatok? nem akarom hogy szar legyen a hangja, de nem akarok 80e FT-ot költeni új tuning kipufogóra se...szóval ha valaki tudna olcsón kipufogót(nyitottat, nem folytottat), jó a gyári folytatlan is, esetleg használt tuning kipufogót, VAGY HA VALAKI TUDJA HOGY HOL TUDNÉK A KÖRNYÉKEN(DEBRECEN ÉS VONZÁSKÖRZETE) KIPUFOGÓT CSINÁLTATNI JÓÁRON az mindenképpen szóljon! bármilyen segítséget megköszönök:)
üdv.!
Hali, 20*14*5
lenne egy picit fura kérdésem , hogy hogy tudnám elérni a dt-men hogy picit mélyebb hangja legyen? ez lehetséges dob csere nélkül vagy ilyesmi? meg hogy ne legyen gyengébb vagy bármi ilyesmi?