Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem neked a motoroddal van valami gáz mert ezek 6 sebességesek mind , nekem is ilyen 80-asom van az is 5 sebességes de csak azért mert a 6.ba ha berakom darál , egy fogaskereket kell cserélni gyanítom egy darab letört róla , mert olyan mintha kihagyna és utána megakadna , ha felrakom állványra a motort. Szerintetek egy szerelő mennyiért cserélné ki nekem?
Fogalmam sincs, manuál.
Kösz mindent, csak nem akartam dágványul megcsinálni és hát így kérdezgettem ennyit, hogy más emberkéknek milyen tippjei vannak rá . :)
Még egyszer kösz mindent , jó motorozást, Szeva !
ahjj :D akkor hány Nm-el kell meghúzni?:D 15-et meghúztuk az elég neki?
csak azt tudnám h a 80hengerfej rá megy-e?
Ez milyen henger?
Haveromnak a 80 as LC-s DT-t ugyan ilyen volt. Kinézetre mint a 80-asé, de 125 ccm. Wössner dugó votl bent neki.
1Nyúton elég, csak aggyá neki csőkulcsot:)
MX-ről már én is hallottam ilyet..de ilyenről mint az enyém még soha..ez az első..pedig elég sok ilyne DT-t láttam már..sok ismerősömnek van...egyik sem 5 sebességes...vagy nagyon-nagyon ritka (amire az esély szinte 0) vagy az övével van valami gond
Úgy, ahogy az MX-eknek is 5 sebességesnek kellene lenniük, mégis van amiben távtartó van az 5. helyén.
hány Newtonnal kell meghúzni a hengerfejet?
az enyém is 95-ös és ugyan ez a szín mint a tied...gyanítom, hogy valami baj van ott..mert ennek 6 sebességesnek KELL lennie
5 és 6 sebességes változat van gyárilag. Most nézem a fogaskerekeket de az enyémen olyan fogaskerék van mint a 125ösökre való mert a 80asra valók nem úgy néznek ki. úgy értem hogy az enyémen van 2 menetes lyuk és a fogaskerék után felteszek egy gyárilag formára vágott lemezt és a 2 lyuknál 1-1 csavarral fogatom fel ezáltal nem tud lejönni a tengelyről. ilyen a tiéd is vagy nem? erre az évjáratra nem találok csak 1992ig ez meg 1995ös.
olyan 100 max 105. Hogy hogy csak 5sebességes?
az enyém 5sebességes de még így is szar mert 2 ház alatt felpakolom 5be és az gyors és mennyit megy alattad? Akkor nyugodtan rárakhatok akkorát mint a tiéd?
Szia én 16 45 el használom és bőven van még erő 6osban is.
Hali! Tanács kellene! 80as a szerszámom és fogaskereket és láncot akarok cserélni. Most elől 14, hátul 51 fogas fogaskerék van és a 73 kilóm alatt 80 km/h-t megy. mivel keveset használom terepen így szeretném ha a végsebesség nagyobb lenne. Mondjuk 90-100 km/h. Azt mondták hogy 15ös elsőt és 40-45 fogas hátsót tegyek, de szerintem ez meg fogja fojtani a motort? Úgyhogy várom az ötleteket azoktól akik hasonló paraméterekkel rendelkeznek! köszi
Sziasztok! Keresek Yamaha Dt 125LcII-höz cdi-t. Akinek esetleg van az szoljon:)
Oké tudnál róla felteni képet és furatható még?
Hali!Figyu, van egy eladó dt 80 hengerem, itt porosodik.Ha érdekel szólj!
Mumi egyszer ha jól emlékszem te írtad hogy a hátsó fékkulcshoz milyen szimering megy be. Leírnád ennek a méretét? Visssza keresetem de nem találtam sehol. köszi
http://nagyvas.hu/motorosbolt....

2001-es 125-ös Dt-hez melyik fékbetét rendeljem meg szerintetek?
utcán használom85%-ban.
Segítségeteket előre is köszönöm
Üdv kedves Dt-sek! Kérdésem hogy a rendőrök mennyire kötekednek az 50-esként futó 125-ösökkel? A motorra nincs sehova sem ráírva hogy hány köbcentis. Meg a feltűnőbb dolgokat is eltüntettem róla. Válaszokat előre is köszönöm!
Az lehet de januárba eladom DT nagyobbra váltás miatt addig remélem nem basza szétt
Igen