Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem max 110-es lehet. De haza fogja vágni a föcitengőt.
akkor 1200 ft postával?
ongai_david@freemail.hu
ez egy 125 malossi henger és 80DT re akarom megvenni mert sehol sem találok 80hengert és már lassan 2 hónapja h be állt és mér motorozni akkarok
Ez nem 80-as henger?
Tudtommal a 125ös 5 csavaros a hengerfej felfogatás, a tömböt meg 4 csavar fogja.
Ez szerintem ráadásul RD henger, a nyitott változat.
Rendben jó lesz. Adj egy mail címet ahol megbeszéljük.
80hengerfej rá megy? Nagyon SÜRGŐS lenne a válasz mert akkor ma megrendelném a hengert
Nem a villa nyikorog, hanem a teleszkóp alsó szemében a gumiágy.
az oké, de bármelyik jó? mert van a méretük között eltérés, csak ezért kérdezem.
tökmindegy, egyikkel se lesz jó fékhatásod köszönhetően a szar fékeknek
Akkor nem elég zsírozni, mert valószínű hogy a villa tengelye be van rohadva. Szét kell szedni, drótkorongozni, és zsírral összerakni.
nem tudjátok miért nyikorog a hátsó teleszkóp vagy villa ,mert már megzsíroztam mind a 4 zsírzószemet de nem hatott semmit
http://www.sportmotor.hu/motor...

2001-es 125-ös Dt-hez melyik fékbetét rendeljem meg szerintetek?
utcán használom85%-ban.
Segítségeteket előre is köszönöm
Lenne 1 sürgős kérdés

az 125DTnek a hengert meddig lehet fúratni ez a Henger lenne
Simán bedobtam a kádba, aztán csiszolgattam körbe is, meg hosszában is, mikor hogy adódott, időnként rálöttyintettem egy kis vizet, hogy mindig legyen a papír alatt.
A festést minden tudományos alapot nélkülözve csináltam. :D (mondván, ha sz@r lesz, lecsiszolom újra). Alapozónak akár a keréktárcsa lakk is jó ezekszerint (nitró). Erre akril festéket fújtam, amire újra nitrót, nem dobta le egyik réteget se. Én nem paráznék annyit a helyedben. :)
Mi a fene szórakozik velem a gép magamnak küldte el az üzit elsőnek :( , de 2-jára már jó :)
Köszi a segítséget !
Mondjuk a tervem, hogy szürke, kék színekben fog pompázni a moci és hát ezek szerinte kellesz az alapozó. Olyat is mondtak nekem, hogy a boltokban megkapható spray, műanyag alapra való matt fehér festékkel tökéletes ha megcsinálom az alapozást és arra egy lakkos színezésű festéket fújok ami ugyan olyan spray .
Meg tudnád nekem mondani hogy is csináljam a csiszolást finom papírral olyanokra gondolok pl.: körkörösen csiszoljak, vizesen mit hogyan , valami ilyesmire lennék kíváncsi ha nem lenne gond .
Köszi mindent Szeva !
Köszi a segítséget !
Mondjuk a tervem, hogy szürke, kék színekben fog pompázni a moci és hát ezek szerinte kellesz az alapozó. Olyat is mondtak nekem, hogy a boltokban megkapható spray, műanyag alapra való matt fehér festékkel tökéletes ha megcsinálom az alapozást és arra egy lakkos színezésű festéket fújok ami ugyan olyan spray .
Meg tudnád nekem mondani hogy is csináljam a csiszolást finom papírral olyanokra gondolok pl.: körkörösen csiszoljak, vizesen mit hogyan , valami ilyesmire lennék kíváncsi ha nem lenne gond .
Köszi mindent Szeva !
A jobb oldali lefestett az--de ha lehonokfuvatod vagy kicsiszolod szépen ki lehet pofozni
Oksa pár perc és rakom is fel
Szia! Képeket kérhetnénk? Köszi!
sziasztok VAN ELADÓ BLOKKVÉDŐM 1000 ftért --- dt 80 lc 2-őn volt rajta..30 605 6883 amugy a régi lc2 es 125 re is ez való mert a vázuk egyfajta volt ......a 80 nak meg a 125 nek--
ha valakit érdekel képet tudok róla küldeni
A benzinárra.
Sziasztok nekem most lessz elöször DT125-96-os mit kell tudni rolla .mire kell oda figyelni ..?
levélutánvételbe elküldöm és 200Ft+költség lesz rajta
jó lesz?