Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A világoskék-citromsárga 125R érdekel? Az 100% hogy 1990-1992 közötti.
sziasztok vettem 1 yamaha dt 125-öst vizes csak berugós és a gyerek akitől vettem lealázta a kábelezést állítása szerint minden ment rajta ! tirisztoros a gyujtása és az a kis tekercs ami kinyúlik a lendkerék fölé az elszált ha azt kicserélem akkor utána hogyan tudok szikrát varázsolni neki ? msn yedi2288@freemail.hu S.O.S
Nekem is csak nekem min a kettőbe más van, nem tudom mék lehet az eredeti Lehet egyik se gyári felni....
valaki tudna segíteni világítás relé bekötésben? négylábú relé, 3egyirányba néz a 4. keresztbe és egybe van a refi meg a tompítottja.
vagy esetleg bendixes
Mechanikai sérülés, kopás. Ha szétszeded (mert szét kell úgyis) meglátod.
Sziasztok!
Önindítós a DT-m, és mostanság csinál olyat, hogy nem tekeri rendesen, hol elkapja a lendkereket és beindul, de néha csak köszörül ( mintha éppen csak hozzáérne a fogaskerékhez az önindító ). Ezt mi okozza?
Nekem a felnibe bele van ütve.
Igaz de nekem sűrgős lenne de viszont a postát a vevő álja azért engedném el a 2-ezret meg nemtudom képesen vannak fent sok no name bukó azok vannak 15-ért ami ott vanmint az enyém azok már 20-on felűl van és mégse kell pedig tényleg jó bukó meg nem is használtam meg szerintem kurva olcsón adom!
Mindenféle papirok nélkül hogy lehet nagyából megálapitani hogy hanyas évjáratu a dt-m?
ez után ki fog neked 12-t adni érte?
köszi a segítséhget
Az árat elfelejtettem, 12.000Ft az alja 10.000Ft alább nem tudom adni!
Üdv mindenkinek eladó a krossz sisakom körübelűl fél éve van meg azóta vagy 3-szor volt rajtam.
Nagyon jó állpotban van M-es méretű 57-58-as
kivehető belsővel és cerélhető is ugyebár,
1500g+-50g
nagyon olcsón adom mert már nincs rá szükségem akinek megtettszik az írjon!

thom13@citromail.hu
Csákány , valaki nem volt tegnap a Váci Vigalom-ba egy Dt 80 Lc 2-vel ?:D mert láttam elég szép volt lila fekete , ha közelbe lakik írhatna , és mehetnénk néha motorozni :)
06305648411 -es számon el tudod érni.
Áhá értem nagyon szépenn köszi
8 darab van a képen, mint mondtam az 4 PÁR fogaskerék. Mivel egyszerű a váltó és két tengely van, ezért minden sebességhez egy PÁR fogaskerék tartozik. (a nem egymáshoz való fogaskereket hiába is próbálnánk egymás mellé húzni, vagy nem is lehet vagy nem is érne össze a két fogaskerék). Ezért ez 4sebességesnek tűnik. Ahol vannak felül az üres részek, oda menne az 5. pár fogaskerék.
tényleg és ebből miért pont 4 jon ki osztani kell 2 vel ?
Sziasztok! 80-as DT-re ülés alatti idomot nem tud valaki? LC1-es asszem, elöl dobos, havernak kéne. Akár párban, akár egy darab, asszem a jobb oldali hiányzik neki. Zoli
8darab van van alul egy nagyon picike ami direkt ha jól tudom, azt takarja el a 4. sebesség(?)
Ezt hogyan tudtad megszámolni én is látok 6 darabot De ebből hogyan lehet tudni hogy hány sebességes ?
én négy pár fogaskereket látok.
köszi a választ
valami elérhetőséget tudnál adni Simon Dániellel kapcsolatban?
tel email stb bármi jó
előre is köszi
Így vannak a fogaskerekek akkor ez hány sebességes valójában ?