Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia megvan még úgytudom és a Simon Dani árulja én csak kitettem.
És tényleg.
meg a trafó se olcsóság hozzá
mindemellett szerintem ami a lámpához megy, az nem is egyenirányított feszültség.
a 92-es mocimnál legalábbis igy volt
most hogy ezt tárgyaljátok az jutott eszembe hogy xenont nem is lehet csakúgy betenni mert akkuról kéne mennie hogy ne ingadozzon annyira a fesz.
és halogén izzó bírja ezt a fajta feszingadozást amit a moci tekercsről nyomat?
Sziasztok!

Miért csinálhatja azt a kis DÉTÉ, hogy ha megküdöm akkor utánna fulladozik kis fordulaton. karbi tiszta, nem hiszem, hogy elfogyna a benzin... mert ha lenyelelem amikor fullad akkor meg megindul, meg fordulaton jó, csak alacsony fordulaton rossz. De megyek vele 2 percet lájtosan utánna megint jó.
szia
meg van még a yamaha dt 80-ba való hengerszetted?
ha igen légyszives írd meg hogy lc2-be jó-e?
és nem ismersz egy simon dániel nevezetű tagot?
előre is köszi
Ok Köszi
köszi!
Honnan veszed, hogy az rossz?

Keress egy manuált, és állyítsd vissza a gyári állapotot.
emzoli22357 - Nemtudom azért kérdeztem
de nekem az kellene amibe megy az áram és csinálja a szikrát (nemtudom megnevezni)
és még ha jólltudom akkor cdi gyújtásvezérlő nem ?
Hát egy ilyen fém vagy milyen lap és sok lyuk van rajta , szóval a gyári hengerfejtömítés dt -hez. És láttam komplett tömítés szet-et , http://motoroswebaruhaz.hu/spd... ebbe van hengerfej tömítés , ez jó lesz bele ugye?
Ha egy fém lemez van benne, azzal ne rakd össze semmiképp megint, viszont ha klingerit lap és a közepén fém gyűrű, azzal talán jólesz mégegy alkalommal. De ha 100%-ra mész, akkor csináltatni kell újat.
Szevasztok abban szeretnék segítséget kérni , hogy ha szétlett húzva a henger , akkor hengerfej tömítés kuka? Mert valaki olyat mondott nekem , hogy egyszer szétbontom és utána hengerfejes lesz a gép ha ezt vissza rakom.
Hello Honda Nsr , kerestem neked szerintem nem sok érte.

http://auto-motor.vatera.hu/al...
Éppenhogy a jeladód és a gyújtótekercsed van meg, a világytó hiányziklink
az nem pont a gyújtó meg a jeladó?:)
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a sok sok segítséget .
Majd ha megycsináltam belovettem a karbit még ugyse lessz jo akkor lehet áttteszem a gyujtás és aztán jelentkezem hogy mi a helyzet

Mégegyszer köszi mindent
CDI gyújtásvezérlő dobozka? Amúgy először a karbit lövesd be. Addig fölösleges máson aggódni, ameddig lehet kézenfekvőbb a gond.
mcadwee
Teszek képet mi van meg a gyujtásból .
De gyújtótekercsem nincs szóval azt még kell keresnem
Gyújtótekercsen kívul még kell valamit vennem ?
Olvasd el mégeygser amit írtam...

A generátorból kevetető valamennyi szufla az a teljesítmény.

Haogy a fesszel miképpen sakkozol az már részletkérdés a kivehető teljesítmény akkor is ugyan annyi.
(majdnem:)
Sziasztok!
Van valakinek 1pár eladó dt utas lábtartó?
Akinek van az írjon, és küldjön képeket,illetve árat az alábbi email címre: sparxx@tvn.hu

köszönöm!
Eredeti gyújtásod megvan kompletten?
Akku nem kell, az csak az index, féklámpa, és dudához kell.
Sziasztok! Eladó 2db nagyon jó állapotú rezó DT125R-re. A régebbi az gyárilag szétvehető ,tehát könnyű kivenni a folytásokat belőle.(homályos kép).A másik rezo az egy 2004-es Dt-jé de tökéletesen jó korábbi DT-kre is. Plusz egy végdob is eladó.