Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jacek ha ilyen nagy motoros vagy akkor inkább nem hogy segítenél másokon .
alt+f4..gyorsaaaaaan
Sziasztok egy olyan kérdésem volna hozzátok hogy van egy Yamaha Dt 50 Mx 1989 - es motorom vettem rá új Hengerfejet 70 ccm - set és Karburátort 21 mm - set. Na és az volna a kérdés hogy az originál hengerfejjel ment 40-45 km/h al a motor. És mikor rászereltem az új hengerfejet és az új karburátort akkor is ugyan így ment csak nem 40-45 km/h al hanem 45-50 km/h - vel mi lehet a gond ?
Hú, azt nem tudtam, hogy nem motor típusok szerint van kategorizálva... Nem tudod melyik való a Dt-be?
Megnézem,köszi.
pinkmotors
Sépestét! 2001-es 125-ös Dt-hez fékbetét honnan rendeljek? Már böngészgedtem, de pl. Nagyvason irreálisan drága... Valami más webshop ahol van? Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném
félre nyomtam az utolsó szmájlit ezt akartam ----
operable azt a gumit a kicsi DT-re hol vetted? a hátsót ami utcai...nagyon érdekelne a véleményed róla....tapadás...ára meg ilyenek köszi előre is
Annyi az is :) Köszi szépen.
Sziasztok!
Az üresjelző csavart egész pontosan hová kell tenni? Valamint hol van hozzá a vezeték? Esetleg egy rajz vagy egy fotó nagy segítség lenne, de egy pontos leírás is bőven elég.
Köszönöm!
Sajnos nem, mert olyan kellene amelyknek mind a két véga hozzácsavarodik, az egyik a km órához a masik pedig a kereknél lévő mérőhöz
Az én felnijeim 36 küllősek, szerintem a 80asé is annyi.
Hány küllős a dt hátsó kereke? Nincs kedvem számolni szervíz mánúálban meg nem találtam.
Hali Yamaha DT80lc2-hez Henger+hengerfej van-e valakinek eladó 2szer fúratható vagy 1
Hali Yamaha DT80lc2-hez Henger+hengerfej van-e valakinek eladó 2szer fúratható vagy 1
Valakinek kell esetleg eladó komplett tárcsás 21 colos kerék , gázkar , vagy olajpumpa , gyújtáskapcsoló , vagy 48-as bőr nadrág írjon:D
Valaki esetleg tudja, hogy ez milyen márkájú henger?
Értem,köszönöm a segítséget,a kúp tökéletes,rászorul fasszán,úgyhogy minden oké,már meg is csináltam!
Hol tanálok 125 dt hez km spirált olcsón?
Nekem szervízmanuál kéne ha esetleg valaki tudna....agi0608@citromail.hu-ra küldje már el. előre is köszönöm!
szakadva van valahol? Ha nincs akkor megvenném.
szakadva van valahol? Ha nincs akkor megvenném.
Elvileg jobban is kell hogy mnjen, nem?