Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Ilyen fajta dt nek h lehet kivenni a folytást a kipufogobol?
TK - Teikei. levegős MX-en csak TK Y12-14-16P karbi van gyárilag.
Ugynéz ki hogy nem ugyanaz, mert van tán műanyag úszóházas keihin, és van az enyém teljes alu ami csak elméletileg mikuni, de ráírva nincs semmi csak egy TK jel a súber hüvelyen.
Azt mondták hogy a felniben szokott lenni évjárat, na most nekem ott a méret van és az hogy 394, tehát akkor vagy 94évj 3.hó vagy passz.
A lényeg hogy csír és mostmár nem kell a csapot forgatnom állandóan csak este reggel.
Jah és a járkálós motorom sem annyira széria, 5ben 8 felett forog.

3éve, rendszeres volt, hogy a rajt utáni kavarodásban jól kihuzattam kettőbenben, majd harmadik helyett visszakúrtam a recegét egybe:)
Az úgy erősen 15k fordulat hirtelen.
Nem fordult el a lendkerék soha.
Nekem a simsonban a gyári eredeti 23 éves retesz(ék) van, látszik rajta,hogy nyírásnak soha nem volt kitéve.
Mert a kúp fogja.

Pl Mz nél a kuplungot is kúp fogja, retesz nuku nemforog el (alapesetben:)

De még számtalan pédát tudnk mondani, a szerszámgépeken ez az kúp téma rendszeres, és nem néhány Nm erőt kell átvinni....

szval, ha a retesz eltörik annak mindíg oka van.

Simsonracésok minima fele nem is hazsnál reteszt, mert idegen gyújtással küldik.
Az egyk fej, pl úgy álílt gyújtást, hogy a lendkereket a megfeelő pozícióban tezsi fel, mert az alaplam nem forgatható.

A kúpnak oylannak kell lenni, hogy ha KÉZZEL felütöd, kézzel ne tudjad egyküynen leszedni.
HA iylen, akkor facca, ha meg nem, akor a retesz sem fogja megtartani.
Sokan a leültetett Dt-kkel ugrálgatnak, terepeznek. Szerintem ez kicsit jobban fogja bírni mint a társai. Azaz merem remélni 70-80.000Ft-os felújítás után.
Te..azzal a lengővillával nagyon enm stimmel valami Amúgy szted hol állnak ezek egy crossmotortól?
My Dt 80. Nem sokára teljesen kész, utána pedig ELADÓ lesz. Ha esetleg valakit érdekel közúti crossmotor...
ülésről mutatnál képet milyen állapotban van?
Évjáratot meg tudhatnák a yamaháék, hogy tök mindegy, mert ugyanaz a karbi van mindegyiken.
Sikerült tűszelepet vadásznom az 50es Dt MX-be, hívtam első körben yamaha márkaszervizet, de nem tudták azonosítani még az évjáratát sem, mert valószínű belpiacos, legalábbis a mérföldes órára alapozva, végül is a Natixnál találtam yamaha 3kj moped 91-es felújító szettet, amiben volt hasonló tűszelep, különbség annyi hogy ennek gumis hegye volt, és hosszabb volt a rugós pöcke amit méretre vágtam, beállítottam az úszószintet és idáig tökéletes.
Az LCI-nek 9 liter, az LC II-nek már 10 literes volt.


Ha bárkinek valami alkatrész kell:
http://kristooof.atw.hu/bontot...
Értem,azért írtam,hogy csak pozicionáló szerep van,okés,köszönöm szépen!
Az ék csak addig "tart", amíg felrakod a tengelyre. Szóval hogy ne forduljanak el. Az ott egy kúp kötés, ami hibátlan felületek esetén, nagyon nagy erőt képes átvinni. Ha az ék fogja meg, az már régen rossz.
Akkor ha rendesen meghúzom az anyát a kúp megfogja ék nélkül is rendesen?Tudom,hogy az ék csak pozicionáló szerepet szolgál,de azért csak tart valamit nem?
Hali Yamaha DT80lc2-hez Henger+hengerfej van-e valakinek eladó 2szer fúratható vagy 1
Hali Yamaha DT80lc2-hez Henger+hengerfej van-e valakinek eladó 2szer fúratható vagy 1
Köszi
Nem biztos, hogy a központi rugó csinálja. A lengővillának vannak zsírzószemei, azokat kell zsírzóval megkenni és nem fog nyikorogni..
Nem tudjátok hogy mi lehet a hátsó központi rugóval a gond ha nagyon nyikorog, vagy hogy be lehet e zsírozni vagy olajozni valahogy vagy mit kell vele csinálni?
3ezer az ára. Ha utalsz 590ft a posta utánvéttel 1090ft. Semmi baja sincs.
Bejelölöd filctollal a tengely végén a retesz helyét, és csók.

A kúpot meg illik zsírtalanítani.
Nincs valakinek egy felesleges éke a lendkerékhez?A motor kéne,és egyszerűen nincs időm faragni egyet!