Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyi lenne az ára?
pontosabb település?
kép?
nem tudod mennyi lenne a postaköltség?
és milyen állapotban van?
bocs a sok kérdésért
előre is köszi
Borsod megye ha gondolod postázom is.
igen érdekel de merre felé laksz?
nekem van egy jóállapotú ha kell.
hol lehet venni dt 80 lcII-be olyan kis műanyag fogaskerék a blokk felső részén ami hajtja a fordulatszámmérőt?
előre is köszi
helló , valaki nem tudja hogy lehet e kapni üléshuzatot a Dt-re Yamaha feliratost vagy ilyesmi , mert enyém elég szépen kivan szakadva és ezt újra kell húzni :S plusz hány literes a 80-as Dt tankja kb?
Yamaha tdr fék, meg valami Rieju kerék....
Gyenge szar...
100% hogy egy 50es sm elsőkereke. pl egy dt 50x-é vagy egy rx50 vagy rieju cpi... meg ha jól látom akkor az egy 2dugós úszóágyas nyereg... Szerinted minek a kereke és minek a féke lehet?....
Ez max valami enduroé lehet, de lényegtelen. Egy mito vagy rs elsőfék, vagy akármelyiké nem éppen így néz ki :)
Tudna valaki segíteni ebben? Köszönöm!
Sziasztok , egy 80-as Dt - nek hány literes a tankja , illetve egy gyűrűcserénél mennyit járassam?
Sziasztok! a Motoromat most járatom , és egy tankal elmentem vele 172 km- t , ez nem kevés? Arra gyanakszom , hogy valahol elfolyik a benzin. Vagy csak szimplán 172 km-t lehet elmenni vele.?
http://www.kepesmotor.hu/felni...
+gumi
+csapágyak
+hézagolók, apróságok
sztem 70körül meglennél...
Sokba fájna egy ilyen cakk pakk mindennel?
valamelyik 50-es sm kereke, fék meg sztem 125-ös olasz sportmotorról való.
Dt 80
Szerintetek ezen milyen első fékrendszer van? Milyen motor felnije és fékje lehet rajta? Nekem is lc1em van sajnos de ez nem tűnik bonyolult megoldásnak és tetszetős.
hála istennek nem volt még szerencsém hozzájuk...
Érdekes dolog ez hisz minden újj robeszon is van refi tompított. Pedig azok is 50esek.
Ami itthon van motor, azon helyzetjelző és tompított van. Ez persze mint utóbb kiderült nem zárja ki, hogy másikon másképpen van
http://www.kepesmotor.hu/yamah... 100-ba odadaom és el is viszem max 100km-es körzetbe
Na kabbe:)
volt indexes babetta is :)
2db Simson egy darab Keeway áll itt a garázsban ami ccm szerint smkp...mindegyiket van távolsági