Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most látom, hogy javítottál.
Az érettséginek mi köze van az egészhez? Érettségi nélkül is lehet valaki értelmes, és fordítva.
Lőttem búcsún azt akkor mivan? ne okoskodj már itt
Érettség*
Igaz. Érettségi?
ennyi az egész
Aha, már értem mire gondolsz...

Mondom a megoldást:

Rosszul van megfogalmazva a tesztkérdés.
Nyekk.
(széthasad a szőrszál:)

Nyilván arra gondol(tunk:) hogy valami buzi lánpának muszáj égni.

Én nem tudok oylan passzusról a kreszben, hogy a távolsági tilos volna.
(városon kívül:)
Szerintem a megfelelő válasz egyszerűen hülye vagy azt kész.
Felkapcsolhatom a refit ha szükségem van rá...PONT! Téma lezárva
Cáfolathoz érv is kellett volna. Az meg nem a legerősebb, hogy két egymást követő mondatodban cáfolod meg magad. Annak mindig égnie kell, de nem csak annak lehet. Szóval te tompi mellett még refizel is. Na mindegy. Ez a te napod. Tévedtem. Nem szeretek amúgy hazudni, nem úgy neveltek.
Sehol..de én mondom..ez így van..annak mindig égnie kell..de nem csak annak lehet...hallod..3-an vagy 4-en cáfoltunk már meg..meg azok is amiket bemásolsz...nem bírod bevallani, hogy tévedtél?
Hol olvastál te minimumot?
Ha a gyertyapipa hibátlan nézd meg a kábelköteget, lehet valamelyik szálról lejött a szigetelés, és letesteli az áramot.
Itt arról volt szó, hogy te azt mondtad, hogy tilos távolságit kapcsolni....attól, hogy MINDIG kell MINIMUM tompított attól még indokolt esetben lehet távolságit kapcsolni. Indokolt eset: nem megfelelő látási viszonyok
Egyébként fényjelként fel lehet villantani.
LoL Na jó. Akkor lassabban. Az még, hogy a motort felszerelik valamivel, nem jelent semmit. Már korábban utaltam arra is, hogy ha a (pl.:) s.motorokat a KRESZ szerint építenék, akkor 45-nél nem lehetne képes gyorsabban menni. Ha hajókürtöt szerelek a motorra már szabadon használhatom? Ha a telefonom képes fotózni, akkor már legálisan fotózhatok bárkit, bármikor?

KRESZ-teszből másoltam ki:
Mikor kötelező tompított fényszóróval kivilágítani a forgalomban részt vevő motorkerékpárt?
a) Mindig.
b) Csak éjszaka és korlátozott viszonyok között.
c) Csak éjszaka.

Először totózd ki, hogy melyik a helyes válasz, aztán gondolkozz el, hogy a mindig kifejezésbe belefér-e, hogy néha nem.
Valamelyik mikuni tűszelep jó bele. Pont ma pucoltam ki egy robeszt és szemrevételezéssel egyezőnek tűnt.
Valaki tudna segíteni kapok e valahol Dt 50 Mx-be tűszelepet, esetleg valamelyik robogóé jó e? Mert meg van kopva, körömmel érződik rendesen, ezért minden megálláskor zárni kell a csapot, mert oldalsztenderen csöpög, pedig már nem is dől meg nagyon mert hajlítottam rajta.
Üdv mindenkinek! Két kérdésem van ismét!
Az első csak annyi, hogy a képen látható helyre csak natúr be kell tekerni az üresjelző csavart? Semmi vezeték nem kell neki? (DT125R)
http://users.atw.hu/killer2/va...
A másik az fordulatszámmérő spirálos kérdés. Itt egy kép az enyém csatlakozójáról, gondolom a többi DT125Rnek is ilyen van.
http://users.atw.hu/killer2/fo...
A spirál, amit a robogotuningról küldtek, még csak véletlenül se megy rá erre és kicsit rövid is (80cm, éppen nem ér el ide, ha kitekerem tövig a kormányt, ennél rövidebb úron pedig nem lehet már elvezetni)
http://www.cma-motor.hu/Alkatr...
Ebben a boltban lát valaki olyan spirált, ami jó volna a DT125Remre?

http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Ezt rendeltem legutóbb, ez meg nem jó.

Köszönöm!
Helo.Remélem tudtok segiteni,nekem egy yamaha dt 125 lc2 tpipusú mocim van és van egy olyan kehélye,hogy néha rájön olyan hogy megyek vele aztán egyszer csak elkezd lemenni a fordulat aztán kopp gázon ilyen két 3 ezret forog és így szaggatva jár,aztán leáll,néha durranik egyet a kipufogó aztán párszor leveszem a gyujtást ujra berugom dadog dadog egyszer csak kipörög és utána megint jó valamikor pár napig valamikor egy hétig is jó aztán néha ez rájön,ez mitől lehetséges?uj benne a gyertya,szikra van a power motor tökéletes...légyszi ha tudtok segitsetek,előre is köszönöm.
Egy tankot eljársz és annyi. De az a biztos hogyha attól kérdezed aki fúrta.
Fùrás és dugozás után mennyit kell járatni a gèpet?
Jááj:)

Oda írtam, hogy "indokolt esetben:)