Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem feltétlen biztos, hogy a tűt kéne emelgetned.
Fúvókát próbáltál már cserélni?
A gyárija, ha Mikuni síktolattyús van benne, 210-es az 120-asnak felel meg furatban.
Nekem most 125-ös van, és azt még elbírja.
130-assal már ledarál, mintha tiltana a 4T.
Ő izé.
Én úgy tanultam annó, hogy a távolsági fény használata, lakott területen belül tilos!
Kürtöt is csak baleset megelőzés végett használhatunk.
Bár annak már 21 éve....
már volt rajta 2 karburátor is de nem javul a helyzet.
A karburátoron az összes súbertűs állást próbáltam már.
már a kipufogót is lecseréltem, a kompresszió is jó benne, legalább 2 új gyertyával próbáltam. Egyedül a gyújtás van még amit nem néztem.
Nem tudom , hogy itt szokott e előfordulni hiba.
Helo.Remélem tudtok segiteni,nekem egy yamaha dt 125 lc2 tpipusú mocim van és van egy olyan kehélye,hogy néha rájön olyan hogy megyek vele aztán egyszer csak elkezd lemenni a fordulat aztán kopp gázon ilyen két 3 ezret forog és így szaggatva jár,aztán leáll,néha durranik egyet a kipufogó aztán párszor leveszem a gyujtást ujra berugom dadog dadog egyszer csak kipörög és utána megint jó valamikor pár napig valamikor egy hétig is jó aztán néha ez rájön,ez mitől lehetséges?uj benne a gyertya,szikra van a power motor tökéletes...légyszi ha tudtok segitsetek,előre is köszönöm.
7000-8000 környékén kéne leadni minden erejét, ott valami nem jól van.
Még a babettán is van reflektor. Attól mert a tiéden nincs lehet használni. Szóval legyél szives ne terjesszél hülyeséget.
Hát az a baj hogy 7000 től kezd elfogyni az erő másnak megy 10 000-től.
Öcsémnek Xt600E motorja van, rengeteget szoktam vele motorozni. De hát az teljesen más kategória. Ott aztán van nyomaték. Ott mikor elindulok éppen ketyeg a motor de a kereket forgatja alattam. Lehet érezni benne nyomatékot minden fokozatban.
Sajnos konkrét tanácsot nem tudok adni, azonban az nagyon érdekelne, hogy mégis mennyit szeretnél egy 125ös endurotól? 160at? Mert akkor az XT600-at tudom ajánlani, hogy márkán belül maradjunk.
Na valami ötlet? ha már már az áttételes dolog amit annyira hajtogattatok nem jött be:D
Tévedsz.

Nagymotoron is kötelező a tompika nappal, de ez nem jelenti azt, hogy a távolsági tilos volna, ha a hazsnálata indokolt.
A tompítottnak mindig égnie kell...éjjel-nappal, lakott területen kívül-belül smkp-n. De semmi és senki nem tiltja, hogy ha a látási viszonyok indokolják, te távolsági fényszórót kapcsolj smkp-n. Ezt sehol nem tanítják, annyit tanítanak, hogy mindig kell égnie a tompítottnak
Üss föl egy motoros KRESZ könyvet. Még a sliban is úgy tanítják, hogy a tompítottat kell égetni éjjel-nappal. Ez kizárja a távolsági használatát.
Ha nem tudsz ellenállásértéeket, akkor lekötsz mindent a gyula töltőtekercséről, és valamivel megterheled a kimenőfeszt, hogy valami áram is csurdogáljon.

A gyújtótekercsek (konditöltő) általában 10-30 watt közötti teljesítményűek, ha pl valamiylen izzóval beterheled a gyanús tekercset, és ha xar, akkor nem fog semmyieln áram foylni rajta, mert nem tud.

Visszafelé próva is lehetséges, vlamiylen KIS TELJESÍTMÉNYŰ pár Wattos trfóval meglökni a tekercset, ha szakadt, akkor nem fog rajta áram folyni.
Egy iylen próba utána, a látszólag addig valamekkora feszt produkáló, de lényegében szakadt tekercs véglegesen tönkremegy, a jó viszont nem csinál semmit, csak vezet.

Ha lenne feszültségadat, hogy miylen fordulaton, mekkora terheléssel,mekkora feszt kell produkálnia a tekercsnek akkor úgy is lehetne mrni, csak én uyge nemtom ezt fejből...
(esetleg a motelek oldalon érdemes körülnézni, ott iygen sok anyag van iylesmiről)
akkor légyszíves másold be nekem azt a paragrafust ami leírja hogy smkp-n NEM lehet használni reflektort
Végülis ha az ő 80asuk A1 kategóriában forgalomba van helyezve, akkor tényleg lehet refizni is. Az összes új smkp sík úton max 45-tel képes menni? A jogszabály nem változik meg attól, hogy a motor mire képes.
Van jogsid smkp-ra?
mert nem csak a tompított a megengedett, szerintem erre gondolt. hiszen az összes új motor már refivel jön ki
Miért is? Addig oké, hogy f helyett v-t írtam.
Yamaha Dt-hez eladó olcsón olajtartály. (Különolajzás kábellel együtt.)

http://www.kepesmotor.hu/olaj_...
sziasztok!tudnátok segiteni nekem?van egy yamaha dt80-asom és aza problémám hogy még régen szétszedtem és nem tudom hogy az olajdekninél a berugonál szimeringen kivűl van másis valami műanyagra emlékszem erősicstek meg hogy van-e vagy nincsen.erőris kőszike aki vága ezta témát császtok
Kössz, esetleg valami probléma megoldás folyamatot tudnál mondani, hogy mit nézzek meg?
Yamaha dt kitűnő állapotban olcsón eladó.Műszakis,rendszámos.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/
yamaha_dt_125_muszakis_enduro-4941512
Ezt megszívtam, mert nem jó a spirál, amit a robogotuningról rendeltem. Pár centi híján rövid és a vége se jó. Akkora a blokk-oldali végződése, mint maga a csavar, amire rá kéne húzni, a lyuk benne, ahova menne a csavar, az meg fele akkora, mint kéne.
Szia! A gyári beállítás alapján állítottuk be....
Viccet félretéve, ha ráül egy átlag súlyú emberke szépen tompít alatta, igaz még 1 métert se ment, de szerintem még a kisebb ugratások se kottyannak meg neki...
Nem tudom feltűnt e, de kifordult önmagából a hátsóvillád