Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Segítség kellene: 80 DT LC2 mocim átesett egy időszakos karburátor tisztításon és légszűrő cserén és miután összeraktam kipróbáltam ötezres fordulatig lassan gyorsul 5-6500-között dadog, de viszont 7000 fölött megindul 9500-ig és setovább! Keserves, mert általában 6000-en szoktam motorozni és most ott keservesen megy ! Mi lehet a probléma?
akkor az nem tűnik rossznak, legalább is az Ambikánál mindenképp jobb. Nálam 4.000 km nél tört el a gyűrűje /lehet ,hogy a dugatyú jó, csak a gyűrűrögzítő csapok silányok/ ,pedig finoman lett bejáratva, és utána sem küldtem, csak nomálisan jártam vele.
szerintem semmivel... vagy nem sokkal..nekem ezelőtt is taiwan-i volt benne...ment mint a disznó, én 12 ezret raktam bele ebben volt hardenduró meg minden szar..és bírta..még most is jó lett volna, ha nem meg szét a hengerfej tömítésem..szal nem olyan rossz
mennyivel rosszabb mint a for?
3 ezerért bármilyen taiwan-it gyűrűvel, csapszeggel
mennyi az a nagyon olcsó?:D
nekem for dugó van benne kb előző simán elment 20ezret. az is for volt
Hát végülis igazad van erik lehet olyasmi van benne:) , amúgy ti mit ajánlanátok ? mert eléggé gondolkodóba vagyok , hogy gyűrűzzem fel és mehet vissza vagy furassam meg , és új dugó csak nemtudom megéri -e ilyen Taiwan i dugóhoz. Igazából karcok , húzások nincsenek a hengerbe meg dugón átégés pici volt. Sajnos nem tudom mikor volt benne dugó cserélve vagy ilyesmi.
Olcsóbb volt egy komplett dugószettet venni..posta, meg iylenek...dugót meg nagyon olcsón tudok szerezni bele..
Szerinted eddig milyen dugó volt benne ha nem for yamaha vagy ambika?
Robogotuning is ad magában 2db gyűrűt dugó nélkül.
most mi is a baj?
Prox dugót sem fogsz kapni...vagyis van prox, más néven..de az ablak nélküli..arra még vágatni kell ablakot..szal nem éri meg...nekem valami tájván-i van benne..de eddig megy...környéken midnenkinek az van benne és mind megy..nem olyan rosszak azok..cska nem bír ki 20 ezer km-t
hát majd körbe nézek de lehet tényleg nem lesz ,de ha pro x se akkor gáz van mert ilyen Ambika , meg For dugót nem rakok bele (N)
Ha találsz bele Vertex dugót akkor isten vagy...nem igazán van 80-asba Vertex.. A 50.00-as meg nem alapméretű
Helló , bocsi hogy picit bénáztam , meg annak tüntem de amúgy ennyire nem kell szivatni , hogy összetudok -e rakni egy hengert már pár motort újjítottam fel , és ez is 1 fél másodpercig nem figyeltünk oda és lecsúszott a kezünkből a henger ez van.. Vas henger:) , amúgy gondolkodtam meg megnéztem és nem rakom bele Mbx gyűrűt , inkább próbálok keresni újjonnan pont belevalót , vagy ha nem hát akkor lehet meglesz fúrva , vertex dugó stb.. Amúgy szerintetek az 50.00 -ás dugó az alap méret?
Látom neked is sikerült rátalálnod a formula 3000 kft re:)
Hello!
jöhet a kép, persze, a mailem: k.x500@hotmail.com
vaó keverhetőség... az új hullám
vegyétek, mert az arol 2T-nek 1100Ft literje, ez meg legalább olaj 2 ropiért.
Egyétek-Vigyétek! több fajta olaj is van...olcsón! http://www.vatera.hu/elf_moto_...
Stiftelésnél a záródás mikéntje a fontos.

A gyűrűs szaki, meg nézze meg, hoyg a javasolt honda gyűrűje uygan úgy záródik e, és nem trapéz e a gyűrű.
Ileltve,ha trapéz, akkor az övének is annak kell lenni.
Csak Kecskeméten lehet a motorosboltokban gyűrűket venni méret, alak, és stiftelés alapján?
Ezért nem kell szétszedni, ha egy hengert nem tudtok rátenni Amúgy ez szopó helyzet..haverom is eltörte, és nem tudott rá külön gyűrűt venni...dugószettet vett úgy oldotta meg
HA lesz még "két ujjad" akor egy kezeden lesz hét, vagy mindkettőn hat-hat?
A stiftek a dugóban vannak. Csak többféle stiftelési megoldás létezik, így ezekhez külön-külön másfajta dugó kell. Van olyan dugó, amiben a felső felűl, az alsó oldalstiftelt.
Csak úgy megveszed a bele valót, akkor az úgy nem jó. Meg kell nézni, MÉRNI kell a gyűrűhézagot.
Ha nem, akkor meg szórjál bele egy marék homokot is a hengerbe, aztán akkor nem kell annyit csesztetni a motort, nem kell megvárni az üzemmeleg állapotot hogy összehúzkodja a hengerfalat. :)