Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ha kicsit szegény a keverék, akkor többet pöffen vissza, ha túl dús akkor csak egykettőt de akkor erőssebben. Alapból meg pöffen néhányat, amikor már alacsony fordulaton van.
Szevasztok! Ha elengedem a gázt sebességben, elvileg nem kellene egyből pötyögnie a motornak ugye? mert most egyszer pötyög, egyszer pedig semmi hangja nincs motorféknél, csak mikor leér alapjárathoz, szerintem az utóbbi az egészséges..nem?
kétütemű. füstölni is fog. egyébként a pumpához megy egy bowden, annak az állítójával lehet szabályozni valamelyest.
Sziasztok
Érdeklődnék, hogy ki milyen fajta olajat használ 125-ös DT-be, mert nekem eddig egyik sem nagyon jött be. Az a bajom, hogy füstöl (jó persze inkább füstöljön mint besüljön), és kb havonta kell égetni a kipufogot és a dobot ujratömni. Az olajpumpán hogyan lehetne csökkenteni a beadagolt olaj mennyiségén?
Üdv,
tomcsi
Sziasztok keresem a T K R név alatt futó uri embert kipufogó ügyben
lécci irj vissza és vegyük fel a kapcsoltatot mert kellene kipufogó

elöre is kösszi
Mert szerintem nem az alapjárati csavart csavartad be, hanem az alapjárati keverékcsavart és elcseszted a benzin-levegő keverék arányt. :)
Be kell állítani. Így szegény keveréket kap, ami káros is lehet akár a motornak.
Minden kétütemű motor ilyen. Ilyen a kétütem karaktere. A power sem megváltó. Tegyük fel, hogy egy normális power megoldás, akkor talán egy ezressel lejebb lehetne vinni, hogy korábban meginduljon. De nem drámai a változás.
KDX125 az majdnem 3x annyi ccm.
Olyan 2t motort akarsz ami olyan erős, bár annál erősebb, mint a gyári AM6, akkor 125-ös ETZ-t vegyél.
Az forog max 6k-t, húz mindenhol. De cserébe nem indul meg fenn.

2t-vel pont ezért nehéz motorozni, mert igaz nagyon jó a rezósávban, de minden körülmények között benntartani sávban az nem egyszerű.
Szerkezetileg egy nsr500-as membrános hengere is olyan. Sőt, minden 2t henger ugyanolyan.
Aztak.rva, ez kérem munka! Főleg ennyi pénzért, amikor az aprók közt 2x ennyit elkérnek egy szétütött dobért.
hello ha érdekel valakit hívjon:06206109358
van eladó yamaha dt 80ashoz egy kuplung felöli deknim minden tartozékával(ha az a képen nincs is rajta)és hibátlanul működik minden!irány ár:5000ft
vagy írjon e-mailt
rycsy1994@gmail.com
Azért, hogy a kis 50-es minarelli is menjen valahogy, úgy alakították ki, hogy kis fordulaton ne legyen ereje, cserébe magas fordulaton kicsit több nyomaték legyen benne és többet is pörögjön. (a poer azért van, hogy kis fordulaton ezt a veszteséget visszahozza részben) AM6-ban gyárilag nincs power, legalábbis olyannal még nem találkoztam. Viszont hallottam egy Athena hengerszettről, amiben van.
http://adrenalinpedstop.blogsp...
nem tudom, hogy forgalmazzák-e.
Üdv. mindenkinek!

Van egy MBK X-Limit (=Yamaha DT 50) típusú motorom, 2005-ös, Minarelli AM6-os blokkal van szerelve.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek lehetséges, hogy van ebben a változatban power szelep?

Rengeteg helyen olvastam, hogy 50-esekbe nem szerelnek, mert felesleges. Kb. 6000-es fordulatnál a motorom karaktere teljesen megváltozik, egyik pillanatról a másikra kb. 2-3-szor annyi ereje lesz.

Persze elvileg a power az alacsony fordulaton való erőtlenséget hivatott kiküszöbölni.

Ha jól tudom a motorom membrános, kipufogója csendes, gyári.
Egyik ismerősömnek Kawasaki KDX 125 van, az power szelepes, ugyanúgy viselkedik mint az enyém, csak háromszor olyan erős, illetve annyit megjegyeznék, hogy mindkettőn a henger kipufogó felőli részén van egy kb. 1 centis toldás, így ránézésre nincs különbség szerkezetileg.

Bocsi ha nagyon amatőr volt a kérdés, de kezdő vagyok még a "szakmában" ;)

Előre is köszönöm a hozzászólásokat! :)
Szevasztok lenne egy eladó gyújtáskapcsolóm kulcsal együtt , jó és működik , enyémhez vettem de nem jó hozzá nem figyeltem a bekötést:) 125-ös Lc 2-eshez való.
Van rajta alapjárati keverék állító is.
gondolom amelyikkel az alapjáratot állítom..:D
Alapjárat állító csavart? Melyiket hívod úgy?
adatlapon minden ott van,keresd meg!
megoldható.kéne a végcső belső átmérője!
nagyon tetszik! egy e-mail címet adhatnál mert érdekelne egy ugyanilyen dob :) 80-as DT LC2-re
Vagy egy telefonszámot tudnál adni? Felhívnálak és megbeszélnénk ha úgy megfelel neked.
80 as dtre kellene. Postát megtudnánk oldani?
4-5 között
Mennyiért csinálnál egy ugyan ilyet?
dt re összedobtam egy végdobot............