Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és R-es 125ös grafit blokkos motorról van szó.
Szevasztok!

Az lenne a kérdésem , hogy miért csinálja azt a gépem ha hidegen beinditom, rögtön elkezd pörörgni olyan 5-6ezeren... bemelgszik kb 1-2 perc és akk beáll ... A másik meg ha megyek és mondjuk váltok 6-7 körül vagy akárhol, kuplunogot behuzom és ott marad a fordulat 1 kis ideig , De ezeket csak azóta csinálja miota becsavartam az alapjárat állító csavart...:S :S nem értem .
Sziasztok most szereztem egy yamaha dt -t 1980 as évjáratú kérdésem az lenne , fiatalabb yamaha dt alkatrészt lehet e rá szerelni kipufgóra , ülésre gondolok.. válaszaitokat elöre is köszönöm ha valaki tud eladó kipufogót vagy ülést az irjon legyen szives
DT125Rhez nincs valakinek eladó fordulatszámmérő oldali műszerfala?
Sziasztok!

Valaki találkozott már olyannal, hogy behúzom a kuplungot, mozog lent a blokknál is a "kar", de mégse működik a dolog... Ha ez segít valamit, akkor stoppizgazásból álltam meg, aztán leraktam, rá egy 15-20 percre már nem akarta a magáét... :/ Szerintetek mi lehet?
Felraktam pár jól sikerült képet a kis DT-ről..lehet meglesni Remélem tetszenek
igen Y12p
Helló írtam e-mail-edre ha érdekel gázkar küldök képet is róla.
hát pillanatnyilag ja 6. -ba csak darál :///
Tiéd csak 5 sebességes vagy mi ? Nem értem a logikát.
6 osban természetesen. mit érdekel 5.be mennyit megy?
5. sebességben?(:
nekem 16 45 van rajta 70 et megy kb 4500 nál
CSáó , nekem a 80-as Dt-n elől nemtudom hanyas van mert eggyenlőre nem tudom leszedni a deknit mert 1 csavar elvan nyalva benne :S , hátul viszont 46-os van és így megy 5-ösbe 4-5 ezres fordulaton 50 -55-öt kb
A rezóban minek lenne gyapot? Nincs. Az a végdobban szokott lenni, hangcsillapítás céljából.
Abban nem sok rációt látnék ilyen öntvény kialakításnál. Amúgy írta, hogy le van tömítve neki valamelyik?
lehet a végét nem fogja tudni kiforogni rendesen.próbálgatni kell!
szerintetek 80-as dtnek 17-48 áttétel jó? most 15-48-al megy 6ezernél 55öt
125 ös dt rezojába van gyapot? Mert az egyik haverom dt.jéről levettük a rezót áttettük az enyémre , és láss csodát a motor rendesen kipörgött és rendesen húzott power felett, na és kiakarom égetni a rezóm mert szerintem tele van gyuvával.
Neki a kehelycsöves lesz ledugózva, máshonnan, akár csonkon keresztül a légszűrőházból kaphat féklevegőt.
Meg tekerd ki a kehelycsövet amiben a fúvóka van, és a kis lyukakat takarítsd ki a retektől.
Fúvókák méretét is írd le!
Alul van két lyuk: egyik a keverékállító csavarhoz megy, evidens, hogy szabadnak kell lennie, másik a kehelycsőhöz megy, annak is illik szabadon lennie. Egy harmadik van mélyebben a jobb oldalán, az a szívatóhoz megy, szintén kell. Nekem egyik sincs bevakolva. Fotózd le a tiedet.
Ha 12-es a karbid, van egy fődarabom elfekvőben. Mindjárt megnézem azokat a lyukakat, melyiknek hova megy a furat.
Y12P van beleütve az oldalába?