Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megbecíljük...ha most nyáron nemis...de jövőnyáron már hátha fogok úgy állni anyagilag, hogy meglátogassalak..avgy te na de megyek alunni, mert 5-kor meló
van egy kibaszott házam.
senki nem mondta, hogy gyere...megyünk mi..csak biztosíccsá szállást egy íccakára..vagy kettőre
szerintem sose élni nincs pénz, nem hogy motorozni ? meg elmenni százkilóméterekre bebaszni
senki nem mondta, hogy gyalogolj..azé' van a cibere..meg a KöTöMö am mikro futunk össze egy jó ivászatra?
gyalog azért sírnék ha meg kéne tenni
Bocs..102..de az se sok
Mi sírsz? Itt avgyok tőled vagy 60-70 km-re
ja, azt hittem pályán volt.
nem nem. oda vették meg. pócson nem voltam pályán vele csak visontán meg kakucson
szoktunk kint lenni a haverokkal..igaz én csak nézőként..mivel a DT-vel nem merek bemenni...de ezt a fenevadat bezavarnám
ott volt máriapócsón vagy 2 hónapig.
most néztem, elég messze van...meg ha előbb el tudom adni a DT-t akkor megvenném még szép hogy megkapod egy karikára...csak az ex-ed
vedd meg. de akkor elmehetek kipróbálni ?
fúúú köszöntem!
hol? annyiért megvenném ha a DT-t eltudnám adni
vedd meg régebben 220ért hirdették..
győnyőrű az a CRM SM...tetszetős gép
ja értem
megnéztem az adatlapod, és láttam hogy Nyír1
de honnan jött most ez hogy pont én? azt hittem láttál amúgy én nem járok ide. csak néha beugatok
én Nagyhalászi vagyok...azt hittem lesz valaki a közelbe aki DT fórumra jár... de mégse
nem de az éven motorral jártam be a fősulira. úgyhogy minden héten ott pörögtem a CBR-el