Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az igen tényleg tisztelet ennek a gépnek bár itt az alföldön és a közelembe semmi emelkedő...de itt a Tokaji hegy amit 4.-be megmászok vele 6 ezren
vagyis az elég intenzív emelkedő szinte egyenes ott mentem 6. 60-70 körül és a végén ahol van két szűk emlekedő kanyar ott ugyan 4. ig vissza kellett menni, de amíg nem kellett a kanyar miatt lessulni addig ment6. fokozat

Szerintem nem elfogultság azt mondani, hogy nayon eltalálták ezt a kis gépet, bár szerintem egy 7. nagyon kéne
a kocsiba volt GPS de már ott nagyon sírt a kicsi DöTö ez volt az első és utolsó is hogy kipróbáltam mit megy
az igen!

GPS? mert ha igen akkor nagy tisztelet a kisdétének

Én tegnap lepődtem meg, olyan emelkedőt másztam meg 6. ban ,hogy igazából a tetelyén meg kellet volna állnom és tisztelegni a kis motorkának. Nógrád megye ,Penc-Keszeg közti úton, nem tudom mond-e valakinek valamit
Helló hallotam egyszer olyat hogy a 80-as Dt-k kipunyilásában van egy folytás ez igaz? És ezzel a folytással mennyi a végsebessége és folyáts nélkül?
Persze, vízhűtésesnél ez nem akkora gond, de légyhűtésnél melegebben jár a motor úgy fel tud sülni a tomítés, hogy ténylegesen vakarni kell, megsértve a felületet.
Vagy ha azért kerülendő a felragadás, hogy ne kelljen kapargatni késsel, akkor olyan nem sűrűn szokott lenni. A ragadás miatti elszakadásra gondoltam előbb.
Amilyen sűrűn szét kell szedni, és amilyen bonyolult készíteni egyet, nekem felragadhat. Köszi a tippet egyébként. Hasznos
na DT80-asok ma megvan az új rekord a kicsi DT-mel....egyenes úton...szélcsendbe kocsi előtt 114 10500-as fordulaton.
Lehet kapni különböző prespán papírlemezeket, ebből kiváló tömikéket lehet kivagdalni.
Zsírozni érdemes hőállóbb zsírral, akkor nem tapad fel a felületekre.
Nekem mindig bevált. Rajzlapból is jó volt. Be kell olajozni előtte, hadd puhuljon.
de eladód van?
hengertalpnak meg blokkfelek közé és a deklik alá van értelme pl műszakirajzlapból (dipa) kivágni tömítést, vagy vegyek utángyártottat?
Nekem van gyári, de lehet is kapni utánygyártottban.
Na úgy alakult, hogy mégsme eltt jó a motor ma estére sem...nem kaptam olajat
bocsi most egy kis off GI,emzoli nincs véletlenül elfekvőbe Nektek simsonhoz fordulatszámmérős dekni?
nem, nem Ő 610SM nemrégen vette
nemtom így csak a renattot ismerem a huski fórumból. ő is erre felé lakozik
Balii lehet hogy ismered mert Nyíregyi
ki a 610es?
pedig lesz 2 husqvarna egy 610-es meg egy 125-ös 1 DT125R 1 XT125X 3 tuning simson meg jómagam
nekem nem jó a motor..holnap este lesz jó...de a nyár folyamán igazán összefuthatnánk...van 500m-es körzetben 4db 80-as
én meg BASZATOK EGY FEJEST
holnap úgynézki megyünk Tokajba páran...