Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig az mx!
várj már, most nézem a képedet, neked mx-ed van! miből gondol hogy az sima m ?
blokk, henger is ugyanaz az mx-en.
Nekem is volt olyanom, képeimen is van. Azon is ugyanaz a karbi van. De van 12-es, 14-es és 16-os belőle. 12-eshez 88as főfúvi kell, 16oshoz 102-es kb. alapjárati 40es mindegyiknek.
sima gyári van rajta. amúgy nekem nem MX em van hanem sima M :)
milyen karbi van rajta és mekkorák a fúvókák?
bárhogy állítom sok levegő kevés benya vagy fordítva bárhogy állítom sehogy se jó :S
Bár Betám van de az oilszivattyú Dellorto.
Tulajok közt vki okos kikötötte a szivattyút.beiktatnám üzembe de hiányzik a meghajtó kis fogaskerék a sziv.tengelyéről(meg a zéger és a kis retesz-ék-.)
Nincs vkinek 1 eladó?
Minden másik mx jó azzal, akkor máshol van a gond.
kevés a levegő, vagy sok a benya?
hiába veszek bele másikat egyszerűen nem jó vele. Ezelőtti gazda fúrt bele 6 lukat a deknibe azokat betömtem de nem jó akkor is kevés levegőt kap vele :S
Fúvókával úgy lehet állítani, hogy megfelelőt kell beletenni. Mi a baj a légszűrővel? 150Ft-ért kapni szivacsot bele kb, méretre vágod és kész.

Am ja. Jártam arrafelé is néha :D Itt van nem messze.
fúvókával állítani hogy?:) amúgy a gyári légszűrő totál kész van mert nem is megy vele :S és azért lett kicserélve.
amúgy néztem a képedet és már sztem te voltál kecsón a kandó előtt mentél.:)
sportlégszűrőhöz hozzá lett fúvókázva? Nyélgázt nem a csavarral kell állítani. Fúvókával. Adnék a gyári légszűrőnek egy próbát.
49 van hátul, légszűrőt lecseréltem mert szar volt most sport van rajta, bárhogy állítom a porlasztót már nem tudok több benzint se neki adni de úgyse megy többet :S
Mekkorák a lánckerekek? Amúgy rossz légszűrő, vagy karbibeállítás simán csinál ilyet. Enyém most 80at megy kb.
Szevasztok srácok,az érdekelne engem,hogy kb mennyit eszik egy 125-ös Dt?2002-es ha ez fontos..Válaszotokat köszönöm!:)
jövőhéten ezt meg is csinálom, köszönöm
gyönyörű bizony ha megyünk következőnek akkor viszek fényképezőt! és lesznek képek
kiveszed a membránt, aztán kiveszed belőle a cserélendő lapokat, és ha gondolod teszel bele szén lapot. Ezekből több márka, több féle vastagsággal van, foggalmam nincs melyik a belevaló, azt tudom ,hogy az enyémben fehér polini van...
Na oda egyszer én is felkergetném szívesen a gépet, gyönyörű lehet onnan a kilátás
DT80LC2-nél a membránt egybe ki kell cserélni vagy csak azokat a lapokat? Mert nekem szerintem még a gyári mert ilyen vékony lemezből van. És ha lehet a lapokat cserélni akkor mit rakjak bele?és hol lehet beszerezni?
A membránt hallod, szíváskor hogy berreg, ez a természetes!
Hali. van 1 olyan kérdésem hogy 50 TD M nél a lenkereket ahogy kézzel lassan fordítom simán hallom hogy a levegőt szívja be. gondolom ilyet nem kéne hallani:). másik probléma hogy 55 nél többet nem megy pedig most lett fúrva de fúratás előtt se ment. :S mi lehet a gond?
2 hete egyik napról a másikra nem akart a dt beindulni szivatóval,és szivató nélkül se,tologatás,néha-néha 6. rugásra stb ....
Észrevettem hogy a vizem is fogyott,nagyon melegedett,de a vizet nem főzte,mondom hengerfejtömítést kicserélem,és meg is furatom már akkor,hadd örüljön a gép :D
Hengerfej le,nézem a dugattyú 0,4-0,5mm-t kotyog a hengerben,leveszem a kiput,belenézek a kipunyílásba,és eltünt a felső gyürü a dugóról .... -.-
dugattyútetőn látszik hogy verődött,de szinte észre se vehető,dugattyú nincs eltörve,perselyt se sértette.
De vicces hogy így is 2.-ban kikapta magát tegnap egykerékre :D
Egy kérdésem van.: most 37,50mm a dugattyú ami benne volt,nah már most csak for dugó van bele 38,00mm-esben,vegyek egyet és furassam meg vele,vagy ne szórakozzak vele mert felesleges pénzkidobás lenne?
ha furassam milyen illesztéssel kellene? (hülye kérdés,csak érdekel ;) ).