Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most értem csak ide. Igen, ugyanolyan. A henger, tőcsavarok, végáttétel, karbi a más kb.
Viszont arra is van tervezve, legalábbis remélem Az állításomon ez nem változtat.
nekem nincs benne. nem tudom hogy előző gazda vette e ki vagy nem tudom de nem is megy 55 nél többet lehet az a baja?
Jogos, és én sem egyátalán sértő szándékkal írtam, bár tény, hogy a stílusom elég sokszor hagy némi kivánni valót. :)
Ez kialakításfüggö. Lehetne róla órákat beszélni, de a lényeg, hogy akár azonos főtípusnál is lehetnek eltérések. Ezeket van úgy, hogy altípusként külön jelzik, betűvel, ilyesmik.
Száz szónak is egy a vége, az úgy jó, ha kiszeded akkor elb*szod a karbit, míg vissza nem csinálod.
Hali. a Yamaga DT 50 MX nek a gyári porlasztónál ahol a levegőt kapja ott van 3 luk. abból 2 be nem kéne valami tömítésnek lennie? mert láttam olyan karbit amibe a 3 lyukból csak 1 volt szabadon hagyva.
ennek van előnye/ hátránya?.
Szia mindenkinek Hát ez nem sírás volt részemről csak gondoltam tanulságnak jó lesz mindenkinek!Anó egy pöcre induló gépet vettem,bele látni lehetetlen.
Hello mindenki.
yamaha dt 50es hez keresek gázkart bowdennel eggyüt.akinek van az itt írjon vagy küldjön e-mailt (renato93@citromail.hu)
Üdv Mindenkinek.
Keresek Yamaha dt 125-r hez:
- olajtartály felőli hullámos légterelőt.
- első fékkart kompletten.
Akinek van az írjon itt vagy küldje el e-mailbe: valentin@totalcar.hu
Valakinek olaj? ma vettem valami nagyon rosszat...bele se öntöttem a motorba...haveromtól veszek ilyet : http://www.vatera.hu/elf_moto_...
akinek kell nyugodtan szóljon Neki...sokfajta olajat tud még beszerezni olcsón.
akkor okés minden. a mocit meg rendbe szeded
Köszönöm jókívánságaitokat.
Szerencsére nincs! A munkahelyemen voltam így nem tudtam tolni sehova, csak ott a parkolóba.
itt semmi, bár ha van is az sem gond, mert egy ilyen fedett kutyaketrecben lakik a gép, ami elég jó szélvédett
DT-125 be milyen fajta gyújtás van?
áúúú, együtt érzek. Pedig az nagyon szép volt, emlékszem rá, állati szépen megcsinálta..
sajnos nálunk is nagy vihar volt/van sajnálom a Dt-d...mihamarabbi gyógyulást neki és remélem Nektek nincs bajotok
Sziasztok!
Akkora vihar volt, hogy felborította a dt-m
Sajnos elment a kormány és megrepedt az első idom, meg amit még majd holnap veszek észre
Pedig olyan szép festése volt
.Még M.fecsu-tól vettem.
lenne egy olyan kérdésem hogy bele rakhatom-e a dt-be az ukrán olajat? mert hoztak nekem valami: OKKO 2T Semisynthetic TC márkájú olajat.Piros színü.Rakjam bele szerintetek?
Hát ez súlyos sztori. Durva.
Ne bántsd, nem ért hozzá.
Amúgy meg föcitengő volt benne cserélve, most DTR-ét kapta, de előtte valami kókány muki, az LC2-ét faragta bele.
Aki csinálta neki szaki, még meg is jegyezte, hogy nem egyforma a 2 tengő, mert az R-esnek, van egy kis váll, amin a csapágy fut.
Namost az LC 2-én nem volt, és annó csináltattak rá egy menesztőhüvelyt.
Mivel előéletét nem tudta, így azt sem tudhatta, hogy valszeg az LC2, és az R lendkereke nem ua.
Viszont az előbb beszéltem vele telefonon, és jöttünk rá a hiba okára.
Én inkább azt szidnám, aki manapság efféle gányolást véghezvisz.
az enyém még a 140-es crossgumit is leforgatja hatodikba /pl. sárban ha slick re koptatva.../

erre nem gondoltatok , jájjj
Fúvazzeg, kár volt elkezdeni elolvasni...
Hát talán be kéne állítani, nem hasra, strobival, meg nem úgy ahogy az autószerelő gondolja a ladánál tanult értékekkel, hanem a service manual alapján.
Azért nem kispálya, hogy 3 dugó, 2 főtengely után gondolod úgy, hogy lehet hogy talán kéne kezdeni vele valamit :)