Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv yamaha dt 50 mx hez tűszelepet hol találok vagy ami hasonló ?
Hali!
Max. 1 héten belül veszek, egy 125ös DT-t, és abban is benne vannak még a folytások, úgyhogy az engem is érdekelne hogy hol vannak benne.
Illetve hátsó lábtartó az hogy van? a vázon van 2 kiálló fül, 2 furattal, oda jönne a lábtartó konzol? vagy van más lehetőség is?

Valakinek van eladó, olcsó hátsó lábtartókonzol, és lábtartó?
sziasztok szia apuci Csak kiváncsiságbol irtam ide a tüneteket! Érdekeltek a vélemények :) Már Mindent megnézettem kicseréltem sajna a régi játék megmaradt! A lendkeréknél van az a kis tekercs aminek a nevét nem tudom! Az a szerelő szerint már javitgatott cuc.És akkora a felfogatási lehetőség ,hogy 2 mm jobra balra lehet mozgatni. amit már meg is tettem. minden változatlan pöcc röff aztán haladunk de csak 70 el az a tuti
SEGÍTSÉG! most jutottam hozzá egy full-gyári állapotú DT125R típusú géphez. gondolom még minden gyári folytás benne van, tudnátok segíteni hogy ezek a folytások hol vannak, és hogyan lehet a szeretett DT-m teljesítményét növelni? email: adamsilye@gmail.com (inkább ide írjatok)
köszönöm előre is!
kipuff rendszerre vevő lennék. Pár képet küldenél email ben? Adatlapon kinnt van a cím.
óó, hát találtam én már hatos gyertyát ksi sportmotorban:)

Valamint az emberi kreativitás, a hüyléknél hatványozottan növekszik, szóval odébbreszelik, ha kell hanem, és akkor faszán el lehet állytani:)
Ez körülbelül olyan, mintha téged néznének meg egy végbéltükrözés alkalmával, hogy jók -e a fogaid.
125R-nél nem lehet állítani a gyújtáson!
Sem alaplapon, sem atekercs nem tolható, sem a jeladó.
Minden fix.
Lehet a CDI szar, bár azt kétlem hogy elvezérel.

Szerintem ott más gond lesz.

Kopogásos égés még lehet a présmag. csökkentésétől is.
Bár szaki csinálta neki a motort....
Sziasztok
keresek pest környékén bontót ahol van 125-ös alkatrész.
Ha ismertek ilyet segítsetek létszi.
köszi
a világért sem szeretnélek megingatni ebben a hitedben, de a vashenger melegebben jár.
Szevasztok , egy kis tanácsot kérnék szakiktól :) tudom , hogy képről főleg így nem lehet megmondani hogy nincs lehúzva a henger de , szerintetek nagyából még jó a dugó? itt van 3 kép. Remélem tudtok segíteni , mostanság nincs időm széthúzni a hengert se kedvem , kipuffot is kényszerből szedtem le mert lyukas volt :) Előre is köszi!
mindenhol 13N el kezdődik ez nem tudom mit jelent blokkszámnál is. az adattáblán pedig Type:13N. itt a matrica:http://kepfeltoltes.hu/view/110710/2011-07-10_13.06.48_www.kepf
eltoltes.hu_.jpg
Az enyém meg éppen annyira nem melegszik túl az öntöttvas hengerrel, mint a szimók az aluval.
a60as évektől a simsonnak már alu hengere volt.
Minek kinzod ha xar?

Magától nem fog megjavulni...

Túl hosszú (korai) előgyula a felsoroltakat okozza.

Kérjál kölcsön valakitől egy stroboszkópot.
(bár amennyit ráköltöttél feleslegesen ahelyett,hogy beállítottad volna, abból már egéyzsen profit lehetett volna venni:)
Én nem nagyon indítgatnám meg használnám, attól hogy nem ragad meg, még szétmegy az egész ugyanúgy.
Köszönöm mindkettőtöknek!
Üdvözlet mindenkinek! Szeretném megkérdezni azokat akik vágják a témát !Mit okozhat a rosszul beállított gyújtás? okozhat kopogást,melegedést,kisebb végfordulatot , max6500/dt 125r nél? 2500 km alatt 3. dugattyúm 2. főtengelyem 2.f csapágy van benn. Gyújtásom a régi tüneteim megmaradtak . A motor kopog ! nem húz! melegszik. ha engedném meg is ragadna csak hallom mikor készül rá kb 70 km /h fölött.Az alatt 1 rúgásra indul 60 km/h ig kopogva gázadásra,de szépen megy.A válaszokat köszönöm !
ott a pont
És az adattáblán? M-eset 1979-1981 ig gyártottak, és olyan mint a zöld a képeim közt. A tiéd MX, nem vitás. Matricát meg dobd ki.
google ezt hozza ki m-nek
Üdv! Defektspray-el kb. mennyit lehet elmenni? Holnap kéne a motor , mert a kocsit viszem szerelőhöz és nem szeretnék se bringázni, se bkv-zni! Szerelőtöl haza, utána vissza este kb 50 km!
A matricán Yamaha 50 M van. :)
onnan hogy a tankon van 1 matrica amin rajta van minden szám és oda is van írva hogy Yamaha 50 M ha akarod csin. képet is róla.