Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a kroszcsopper:)
détéöccá sírok a röhögéstől.... meg amit ott írtak hogy leforgat mindent
"Ezt megfordítva a motor bármely sebességben megforgatya a 120/100-as cross gumit."

Lol
Besírok.
Milyen tuning ez détéöccá? :)
gondolom ez a 125ös moci 70-es sebessége miatt írtuk be a 80asokét hogy gyári fojtással sem lehetne 70.
nemá gyárilag kijön egy 125 és fordított power bowdennel is csak 70?

más egy elektronika leszabályzása

szal csak ilyen szempontból kevertük sztem
A 80 és 125 köbcentis motorokat ne keverjük már össze.
nekem 5.-ba megy 98-99-et ha kihuzatom 10.000-ig...
olvastam hogy van olyan ország ahol meghatározzák a végsebességet bizonyos kategóriáknak ezért tiltják akár elektronikusan is gyárilag. ebben is lehet valami.
nekem is gyári elvileg minden és 75 körül megy óra szerint végre
de azt simán eléri. 6500as fordulaton kb.
fojtás az mi, kipuffban csak vagy máshol is van direkt erre a célra valami?
a tuning az más tészta.
Ne nyúlj semmihez. Csak fotózd le a bovdeneket, hogy hogy állnak.
Szia! A 80mx kuplungbówdene ugyanaz, mint az 50mx-nek?
RENDSZERGAZDA! Ezt te most úgy érted h fordítsam meg a bowdeneket?
Hát azért sok minden összejátszik, hogy mennyi egy motor vége. Egy szar karbi beállítással meg is lehet akasztani, nem csak hogy kevesebb a vége. Egyébként 125R némelyik évjáratában elektronikusan fogja meg a gépet 80nál. És ez csak egyik fajta.
http://kepesmotor.hu/motorblok...

Esetleg ha valakinek kell olajpumpa , működő jó állaptú csak nekem nem kell a motorba mindig magamnak keverem , esetleg még van egy gázkarom is markolatokkal együtt rendes Dt-hez való , Stop/Run gombos.
Valamit nagyon elnézett mert nekem a 80-as Dt lc 2-öm -be van folytás , és 5.-be megy 80-at ha jól meghúzatom :)
üdv am6 blokknak mennyi a gyári előgyújtása ?
oké köszi
de akkor a 125ös ment 70et? érdekes ez a direkt fojtás eléggé lehúzhatta a gépet. :)
80asban nincs power. 125-ben van, és gyárilag fordítva volt bekötve rajta a 2 bowden.
sziasztok!
ez igaz lehet?
yamaha dt klub honlapja írja, idézem:
yamaha dt klub
"· Gyári fojtás semlegesítése DT-ken.

A motoromat németórszágból hozták be. Nagyon le volt folytva ez engem idegesített így próbáltam mindent megtenni hogy rendesen menjen ne csak 70-nel.Rengeteg szerelés után rájöttem hogy a power szelep fordítva volt berakva ezt gyárilag így rakják össze. Ezt megfordítva a motor bármely sebességben megforgatya a 120/100-as cross gumit."

és akkor a 80 Lc2-ben van power?

elég régiek a bejegyzések, ezzel a lappal mi lehet, nem csinálja senki?

üdv W
Rezóban van fojtás, plusz a apower alapból fordítva van kötve.
AKKOR TUDNA VALAKI SEGÍTNI A FOLYTÁSOK MEGTALÁLÁSÁBAN/KISZEDÉSÉBEN VAGY NEM?
Az is elég lenne ha tudnátok ajánlani egy jó oldalt ahol megtudhatom ezeket...
kösz.
Nekem se pörög ki 8 ezer-nél tovább , és a dugóm is átvan égve sztem meg kis húzás nyomokat láttam. De am szerintem nem ettől hanem a folytástól nem pörög ki.
Sziasztok az lenne a kérdésem ha a dugattyú kopott már, vagy a henger sérült az okozhatja azt , hogy nem pörög ki rendesen a motorom?
Szia! A 80mx kuplungbówdene ugyanaz, mint az 50mx-nek?
Hali.
Úgy van ahogy mondod..van 2 kiálló fül 1-1 furattal.
Nekem van hátsó lábtartó 3 ezer FT-ért oda adom lila színű, de átfesthetem bármire