Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló már írtam egyszer csak nem kaptam választ , szóval abban szeretnék segítséget kérni , hogy a 125 -ös Dt Lc 2 gyújtáskapcsolójának a bekötése meg minden megeggyezik a 80 -as Lc 2- ével? Plusz , most 120 mm széles gumi van a motorba , és kb 150 mm fér bele , és a 140 mm széles cross gumi nagyon sok neki?
Előre is köszi a segítségekért.
mikor a simsonom volt nekem annak a lendkereke harapott meg,de mikor a dt-t pakoltam össze,azért az se volt kutya ... :D
harci sérülések ... xD
Ezzel a kézzel lendkerék forgatással csak tessék vigyázni, beugrott az ujjam a lendkerék meg a blokk széle közé, úgy szedte le a köröm felét, öröm volt nézni. :D (persze kesztyűben kéne szerelni..)
igen
koppan is ahogy mozgatva van?
Mind1 végülis..ha az 50-esnek ígyvan és jó így, megy..akkor az enyémnek sem elsz baja tőle végülis 43 ezer km-el nem csodálkozom
ebben nincs gumi, egyzserően a kosáron lévő szegecsfuratok lógósodhattak ki valszeg
akkor jó...megnyugodtam köszi
normális, enyém gumis valamin van rajta, így csillapítja a terhelést ha pl kuplung nélkül váltasz. Rugalmasan tud mozogni fél-egy centit
szia GI, nem a gyűrűm tört le. a dugóból tört le, de nem sérült a hengerfal, iszonyatosan szerencsé vagyok, de a darab meg ami letört benen volt a kipufogóba, így csak dugót kell cserélnem. Feltünt, hogy nincs kompreszió, és nem idnul a motor. néztem a gyertyát, az is száraz volt, szivatóval. utána a karbi szívótorokhoz tetem a kezem, és alig éreztem szívást. Ettől a piallantól kezdve tudtam, hogy valami belül történt! Csak olyan jelenség volt, mintha menet közbe leálítottam volna a motort. érdekes, de kis gondolkodással, ma megtaláltam a gondot.
hát az a pár mm az vagy fél centi..ha nem több
gondolom pár milimétert tudod elforgatni a fogskerékhez képest, enyém is ilyen, 50.000 km van benne. Azért ugye ez már több mint 1* megkerülte a földet....
Látom keverési arány téma volt, ma villant ki az olajfényem, szóval sikerült kimérnem az olajfogyasztást is.

0.7 Liter olajjal kb.1166 kilómétert mentem el, ami hozzávetőlegesen 45 l benya.

Ha jól számolom ez átlag 1:65 ös keveréket mutat. A gép hidegen eléggé, üzemmeleg meg kevésbé de azért füstöl.
Milyen dugatyút ajálanátok aYamaha dt 125R es mocimhoz?
robbantott ábrát néztem..ott elvileg egyben van a 2..akkor nem értem, hogy mozoghat külön...
Szevasztok!
Most, hogy szét van szedve a motor, azt a jelenséget tapasztaltam, hogy a kuplung kosár mozog külön a fogaskeréktől..ennek szabad így mozognia?
Helló mindenkinek! Nappal jól működik a motorom amikor meleg van.
Este pl. ha előveszem vagy hűvösebb, hidegebb vagy esős időben az alapjárat teljesen felemelkedik, ha viszont belerángatok a gázba visszaesik olyan szinten, hogy képes leállni a motor.
Főtengely szimeringet is kellett cserélni és ennek ellenére is csinálja. Teljesen át lett nézve a karbi, nincs dugulás semmi, teljesen tiszta, a tank is, a membrán is jó.
Segítsetek! Yamaha Dt 125 1998-as a motorom.
Ezt nem tudom...annyi ideje még nem lakik nálam...bár nem hinném.
33 ra keveri nyélen, kis fordualton meg 50 nél jóval szegényebbre.
(azért takarékos a pumpásizé)

ebből koifolyólag, kis fordulaton sok az 50 magason meg kevés.
50es szerintem az alsó határ ilyeneknél. Pumpa is jóval dúsabbra keveri. Olaj nem fogy a blokkból?
nem lehet hogy egyszerűen sokat kap és azért nem is megy mert tele szívja magát lével?
vagy karbi vagy gyújtás vagy szimeringek kb ennyi lehet :D
És mé' nem ég el?Szar a gyertya?
nincs valakinek csupasz 18 as felnije? küllő agy semmi nem kell csak egy felni.
Azért csupa kula mert nem ég el én 40 essel járok meg fimollal és még melegen nem is füstöl.