Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de mibe D:
LaciCRM...Te Nyiregyi vagy?
Sokat mér kompresszijót:)
te ilyeneket honnan tudsz? eszterlánc :D:D:D
Helló apuci! Köszönöm a segítséged , teljes mértékben igazad van , amúgy 140 mm -es a gumi de hát az is nagyon sok csóró Dt-nek , inkább valami vékonyabb kéne szélességben de egyenlőre nem találok olcsót.
Az Én megnyilvánulásaimra gondolsz? :)
bocsánat nincs őpénzem SM szett-re és ezért az endúró szett-re kellene nekem utcai gumi
Itt a fórumon olvasott megnyilvánulások után, nem nagyon vagyok meglepödve:)
Tudod hogy mi a bajom?

Az hogy itt állt a motorod 1,5 hónapig, az összes lehetséges dolgot, amit hibának minősítettem, kijavítottam a motorodon, mégha alkatrész nem is kellett hozzá, beszereztem az alkatrészeket, utánajártam, telefonáltam, téged hívogattalak, hogy mint s hogy legyen anyagilag, hogy a lehető legolcsóbban jöjjön ki neked a javítás.
Elmondtam neked az elején, hogy ingyen magjavítom neked a géped.
Eljössz érte, meg sem kérdezed, hogy mivel tartozol az alkatrészeken kívül, felpattansz a motorodra, és elporolsz.
Azóta, ha gondod van, fel sem hívsz, csak ide írogatsz a fórumra.
Erre felteszel egy Galériát az újonnan vásárolt sisakodról, amit itt vettél a környéken, és csak be sem tolod a képed, hogy meglátogass.
Nem kell!
Így kell az emberekhez hozzáállni, hogy soha többé ne legyen rájuk szükséged.
Tudod az ilyen fajta emberek, ölik ki a segítőkészséget az olyan emberekből mint Én vagyok.
TRK-t meg ne oltsd, mert nem ismered!

Inkább nézz utána a nickednek!
Szexuális szlengben az Eszterlánc jelentése, mikor a hímneműek csoportja KÖRT alkotva, elégítik ki egymást orálisan.
nem SM kell, hanem utcai? Az laza.
nekem valami utcai gumi kéne a DT-re mert SM-re nincs pénzem Valaki tud ajánlani valami jó utcait ami rendesen tapad a kanyarokba?
énis szerváltam egy nagyon fasza cross gumit,bika volt...120-as,de a gumis se vállalta!
így jött egy 110-es pirelli pirelli

kicsit sm-es lett legalább :)
bár mintha dobtam volna fel ide képet...
Megvan minden felninek a szélességéhez tartozó gumiméret szélesség, amit még elbír.
Ha jól tudom, a hátsó enduró kerék, 3"-os.
Arra a max a 130-as gumma, már az is sétál rajta.
De ha nem hiszed, pajszerold rá a 150-est.
Amúgy ahhoz kicsit gyenge a Dötö...vagyishát nemkicsit....
10-15 fokra így nem megy el a motor.
Az melegre sincs akkor jól belőve, csak pont a határt súrolja.
Keress meg egy szakit, hogy lője be neked.
Ha kiírod merre vagy, egy karbibeállítás erejéig biztos segít valaki, ha környékbeli.
Így nem lehet megállapítani mi a bajod, azt látni, hallani kéne.
Meg mi is az, hogy belerántasz a gázba?
100 ember 100 féleképpen rántana bele.
drórkorong :D

vagy esetleg homokszórás?
Helló! Ennek ellenére is csinálja a motor. Nem tudom mi baja lehet.
Aki tud segítsen!
Más esetleg? Flexel az a bajom hogy még pillangókorongal is durva ilyen 180assal.
jaja :D
flex+csiszólókorong :D
flexel
Bizonyára kevesel a géped, ami a nappali meleg "ritka" levegőben még elmegy, de amint este "besűrűsödik" a levegő ,már akkor kevés neki a benzin. A keverékcsavaron ,vagy nem tudom azon milyen szabályozó csavar van azzal dúsíts a keveréken.
krómozást mivel tudok eltávolítani?
Helló mindenkinek! Nappal jól működik a motorom amikor meleg van.
Este pl. ha előveszem vagy hűvösebb, hidegebb vagy esős időben az alapjárat teljesen felemelkedik, ha viszont belerángatok a gázba visszaesik olyan szinten, hogy képes leállni a motor.
Főtengely szimeringet is kellett cserélni és ennek ellenére is csinálja. Teljesen át lett nézve a karbi, nincs dugulás semmi, teljesen tiszta, a tank is, a membrán is jó.
Segítsetek! Yamaha Dt 125 1998-as a motorom.
A felni szabja meg inkább a gumi méretet. Ha túl széles a gumi, nem jön ki a rendes alakja, és nem lesz stabil stb.