Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még olaj?
Így is csupa kula a lánckerék oldalán a lengővilla meg a sárvédő belseje.Gondolom mivel 50-essel járok...pedig szintetikus.
megnézném a tűszelepet, hogy eleget enged-e át, meg az úszószintet. Egy kicsit több olajat adnék neki amúgy. Nekem nemrég olyan gondom volt, hogy amikor megtéptem a fülét, utána ha elvettem a gáz és fordulaton volt csak gágogott, egy darabig. Az úszó hülyén állt, a szint jó volt, ezért normál használatban nem volt gond, de alapból is zárt, ezért amikor hajtásnál kiürült a karbi már nem bírta pótolni a benyát.
Gyertya milyen jó ezekbe?
Mikor cserés?
Pont ugyan ezt csinátla nekem is..mintha le akarna állni..de mégsem..és dadogott..nem akart menni..próbáld ki, hogy alacsony fordulaton tartod akkor megy rendesen...ha odahúzod egyből szaraxik..ha így hagyod egy ideig akkor mégjobban fogja csinálni..és a végén már be sme fog indulni
Mikor megzavarom,és huzatnám,szintén...12-es karbi van rajta gyárilag.Dellorto.Állítólag Beta 50 RR.97-es.
Fazékban féltégla:)))áááá:))))

Nem hanem behorkol...vagyis tartom a gázt magasabb fordulaton és erősen ingadozok a fordulat.Fel le...(szerintem ahogy után tud folyni a brenya)
Menet közben rohadt idegesítő.Mikor jövök ki 1 kanyarból és előtte visszaváltottam...mintha le akarna állni,már lelassul,mikor megint dolgozik...mintha brenyagond lenne...
pedig a csapból dől a szörp.
Mikor megvettem, semmi nem volt...illetve kicsit csinálta csak.
50-es keverék jó neki?(kikötve a szivattyú:(
dadogás alatt nem azt a durva "fazékban féltégla" kávédaráló hangot érted, amit ezek a kétüteműek alapból produkálnak terhelés nélkül, pl egyesben fix gázon, vagy mint írtad üresben emelt fordulaton?
Jaaaa.A derótokat megnézem.Köszi!
49222-ez?VP szimmering?
"Nekem tökéletesen ugyan ezt produkálta mikor el volt szakadva egy vezeték a tank alatt és hozzáért a vázhoz Egy idő után teljesen hozzáért, és letestelt, ekkor már be sem indult a motor "
Olvass vissza
Hun van az írás:)?
Nézd meg amit leírtam..érdemes Ha nem hiszel nekem még jó dieig szopni fogsz vele..én is azt csináltam
Tank,csap,cső, tehát a tüzelőanyag rendszer patyolattiszta.
Karbi is. fúvókák is.
Helló egy kis segítség kellene , Dt 125 Lc 2 -es gyújtáskapcsolója jó a 80- as Lc 2 -esbe ugye? Ugyan úgy kell bekötni nem?
Dt 125r hez keresek oldaldelkit még hozzá a bal oldalit ami a műanyag én nem találtam semmit segítsetek mert az kitört az enyémből 1 darab ha találtok írjatok a brunner20@citromail.hu ra vagy írjatok ide a fórumra
piroslámpától balra kanyarodtam.
Basszus én meg akksiról kerestem, honnan kapja a pozitívot....
Közbe lehet töltés áramról megy........csak nem akartam indítgatni, mert anyámék már alszanak....

Köszi szépen a segítséget...

Azért hozta amúgy a srác a motort, mert elesett vele részegen, és azóta csak 2km-ert megy oszt lefullad.
Már szétborították a karbit, de nem találtak koszt.
Szedem szét, kék olajzó cső, karbi mögé ügyesen bedugva...:))
Olajzásról letörve a csöcs, valszeg a borulás oka.
Miután kiszívta az olajat a csőből, tudott már falsolni, és nem üzemeltette a vákuumos benzincsapot...vagy csak néha...:))

Mindegy, köszi még 1X. Jó éjt!
Simán az elindított motor töltése fűti. Akár azt is eltudom képzelni, hogy valami elvetemült világításról, azaz akár váltóról is küldheti.
Aha értem....
Akkor elvileg alapból kinyit, és ha gyújtásra vágom elvileg akkor kapna pozt+negat, és felmelegszik, és lezár?
És ha kihűlik?
Vagy a motor hője melegen tartja?

Vezérlésre kap 2 negatívot, amit mértem.
Úgy nem is csinál semmit....:)
Az trükkös, fordítva működik. És kattognia sem kéne, két negatívval meg pláne :) Abban egy fűtőbetét van és ha átmelegszik+a motor hője, akkor a rugó kinyomja a belsejét és lezár.
Szia GI.
Lenne egy kérdésem.
Javítom egy haver Peugeot Trekker robiját.
Nem működik az elektromos szívatója.
Vagyis 2 negatívot kap.
Ha alapból akksira teszem, nem reagál.
Kattog de csak kicsit, és nem mozdul meg.
Nem tudod milyen vezérlést kap, mi vezérli?
Léghűtéses Honda motor, PHVA 12-es karbi elektronyos szivaccsal.
Köszi előre is.
http://www.sportmotor.hu/motor...


Aki környékbeli ,a megjelenés kötelező! az alkalomhoz illő öltözetben
Elmondom, hogy a KRESZ szerint a karjelzést abbahagyhatod a kanyarodási manőver megkezdése előtt a biztonságos végrehajtás céljából. Én is úgy szoktam. Mutatom merre fogok menni, megnézem látják-e. Utána megyek, majd ha már nem kell kuplung azért még egyszer megmutatom merre megyek, de csak a biztonság kedvéért. Még sose kötöttek belém emiatt.