Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is erre gondoltam...holnap ha vesz after összepakolom és meglám
Valszeg a vízpumpa szimmering rossz.
Mit nem karjeleztél?

a rendszámra asszem 40-10 fok eltérés lehet a függőlegestől
Gondoskodik róla a kis DT, hogy ne unatkozzak Ma megcsináltam..kitakarítottam a karbit az utolsó kis apróságokat is beállítgattam, és fasza..de most este azt vettem észre, hogy fogyik a vizem...eresztett az egyik vízcső..de cska nagyon picit..viszont a víz nagyon fogyott. Megnéztük az olajat..tiszta víz volt. Köcsög vízpumpa szimeringem szétment. Vagyis én erre gondolok...igazam van nem? vagy lehet még valami más baja?
Mik vannak, általában ilyenkor az szokott lenni, hogy beírják.. pl SKF csapágyat sose vegyetek, az összes szar, mentem vele 5km-t, aztán megdöglött. :)
Nekem tökéletesen ugyan ezt produkálta mikor el volt szakadva egy vezeték a tank alatt és hozzáért a vázhoz Egy idő után teljesen hozzáért, és letestelt, ekkor már be sem indult a motor
Hát ha van értelmes kompresszió egy motorban, akkor általában a főtengelyt forgatva nem is fogsz szikrát látni, mert nem lesz elég fordulatod. Ezekben jellemzően gerjesztő tekercsről és induktív jeladóról megy a gyújtás, ehhez azért kell fordulat.
Benyát kap? Gyertyanyíláson keresztüli beöntést már kapott?
Bár volt már úgy, hogy aszondják gyújtáshiba, aztán ha berugókar alatt rugó nem lett volna, akkor leleggyent volna, eltörtek a gyűrűk :)
Ne.
Mondjuk úgy első körben ellenőrizném, hogy mitől nem kaphat benyát. Egyátalán ömlik-e rendesen a csapból. Tiszta-e a karburátor, erősen koncentrálnék a főfuvókára.
Talán a legutolsó lépés lenne, amikor persze már csak rosszat akarok, hogy felgyújtás helyett úgy b@sszak ki a motorral, hogy elcseszem a beállításait. :)
Nem tudjátok,mi lehet a géppel?Mikor üresben tartom erős gázon,dadog,mintha nem kapna elég brenyát.
Menet közben is ilyesmit produkál.
Állítsak a tűn?
50-es keverékkel járok,mivel vmelyik volt tulaj kiszerelte a kis meghajtó kerekét az olajszivattyúnak:(((
1. nem karjeleztem- sajnos kuplungolnom kell amikor elindulok
2. a rendszámom "nem ugy áll mint az autón" döntsétek, el közben másik topicban feltettem a kérdést hogy hogyan kéne álljon és szép választ kaptam ;) olvassátok el ha érdekel
1kerekezés és 70-80 as átlagtempó a városba amit szemmel állapítanak meg. Illente a mol kuton, este ne üljünk... Amugy nem kaptam semmi büntetést, csak hát így már ki se lehet menni mert mindenbe belefognak kötni
lenen 1 kérdéesem, a dt-n ha forgatom kézzel a lendkereket nincs szikrám, nem ad a gyerty szikrát. De ha rúgom, a berúgó karon keresztül, nem látok benne hibát, de mégsem indul. motorozás közbe megált, mintha levetem volna a gyujtást. Várom a hozászólásokat!
Na azt hiszem megvan miért mentek szarrá a kerékcsapágyaim. Mikor az elsőt szétdarálta, megsérült a csapágyház és nem ült le a csapágy az aljára. pár tizedet feljebb volt mint kellett volna. mikor összehuzattam a tengellyel gondolom fszült az egész 1 nagyon minimálisat.
tanúlság: nem motorozás előtt kell gyorsan negyed óra alatt összeszórni a gépet!
Szevasztok ! 80-as kollégákat kérdeznék, hogy a hűtő alsó vízcsöve nektek is hozzá ér a kipufogóhoz? mert ahogy nézem, máshogy nem tudom elvezetni Jaaa és ha van valakinek akkor érdekelne berugó kar..vagyis csak az alsó része kéne, ha esetleg van külön eladó valakinek. Vagy ötleteket várok, hogy lehetne valahogy rárakni, ha nem sok racsni van a berúgóban...a tengelyen tökéletes
Mért mi történt? gumitfüstöltél az kapitányság ebédlőjében?
Na lassan 2 év után ma végre lemértem /csak kíváncsiságbóóó/ ,hogy mekkora étvágya van a 80 as erőműnek

100 városi kilóméter alatt ,szerintem nem közlekedek idegbetegen, de azért igyekszem mindíg a rajtrács elején lenni 3.7-3.8 liter benyát legelt be a 10.5 brutális bányaló ,szerinem ez egész jó

ja ,és 90 kg küröl vagyok
Én is kiváncsiskodok supermoto szett után, de olyan árakat mondanak mindenhol, amennyiért az A1 jogsit csináltam. Úgyhogy lehet hanyagolni kéne.
Igen igen van:)!és én is lemértem mérőszalaggal de abba nem bízok;) 27-28körüli:D
amúgy nem fontos csak kiváncsi voltam rá!:D
Azért egy mérőszalag csak van nem? Azzal is lehet mm pontosan mérni. Egyébként nekem az újabb van, a síktolattyús, és az 28as.
Köszi Mumi!
amúgy mekkora karburátor van a DT 125 1986-os évjárat valaki tudja?(nincs tolóméröm):D
A képen a baloldali lenne:D
Tudtommal csapszeget a dugóhoz adják párban. Mivel ha a csapszeg megvan kopva, akkor valószínűleg a dugó "lyuka" is vagy hogy mondjam.
Én vagyok nagyon béna vagy már tényleg nem lehet sehonnan úgy rendelni, hogy csapszeg+tűgörgő? Nagyvason nem találok szinte semmit a dt-hez motoroswebáruházban meg nem találok csapszeget (lehet csak mert nem tudom a méretét) pinkmotorson sem találok
http://www.nagyvas.hu/motorosb...

itt találtam ap racsingot
helyi boltban rendeltettem a csajtól de azthiszem pinkmotors-rol rendelte
Netről rendelted? ha igen, akkor honnan?
1. nemfog
2. nyikorog
3. nagyon kopik
4. Apunak a tdm-én is ugyenezek a problémák

Előre vettem AP-racinget, és azóta lehet stopizni vele