Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt mondod? Rossz tapasztalatod volt vele?
"ferodo-t" ne
Szépestét!
125-ös Dt-R hez milyen fékbetét ajánlatok? Nagyvason, már nézelődtem, de aki tud jobbat esetleg ólcsóbbat, az ne tartsa magában
Előre is köszönöm segítségeteket. Széles utat.
Hali!
Kis segítség kellene srácok! yamaha dt 80 LC2 53W motornak a hajtókar felső tűgörgő mérete kellene nekem! a javítási könyvben nem nagyon bukkantam rá erre az adatra. A fórumon sem láttam, hogy beszéltetek volna róla.
Aki tudja vagy esetleg letudja mérni annak nagyon hálás lennék!
Várom válaszaitokat és köszönöm is azokat!
Üdv: Viktor
amit akartam azt meg nem írtam oda remélem nem lesz szétszedve a blokk lehúzzuk a hengert, mert most a rendőrség miatt lesz egy kis motorszünet
napokban lesz időm és belenézünk legalább egy tűgörgőcserére.
Az enyémet viheted.....:))
Nesze.....
SZIASZTOK! A következő lenne a kérdésem , a hátsó fékemet ha benyomom semmit nem fog mert a munkahenger (nem vagyok benne biztos hogy az) a (kör alakú dolog) ami a fékbetétet nyomja a tárcsához vissza fele is mozog ha vissza engedem a féket. Probléma mi lehet?
na jó nagy hülyeséget írtam, de a lényeg kivehető
egy csapágy kevés dologtól mehet tönkre, egy sör kell meg egy józan és egy sör után ! Tönkremehet nagy erőbehatástól vagy kosztól, mástól nem.
Köszi a segítséget!
Vagy a tengely görbe, vagy úgy üt a kereked hogy nem veszed észre de a csapágyat feszíti, más nem lehet.
Jó állapotú 125 dt-r-t vennék ha van valakinek eladó arra kiváncsi lenék!
Hát ezt még nem néztem. de ránézésre biztos nem görbe, azt észrevettem volna. de holnap ha szétszedem ezt le ellenőrzöm! köszi a tippet!
Igen, benn a távtartó!
Manualban benne van, de nekem is csak lehúzóm volt.
A kerékagyabn a távtartó benne van?
Apuci, a lendkerék lehúzón kívül kell valami speckó szerszám, szét borítani meg összerakni? Mármint a blokkot
görbe tengely?
Én is ilyesmire gondolok, de a robbantott ábra alapján raktam össze. először skf volt benne az 2 napíg bírta utána koyo, az 1 hónapíg kb.
Valami hézagolót kihagysz , megszorul, berágódik, szétmegy.
az faszaaa
ügyesek ügyesek..
http://youtu.be/4sBG5xqW_AE
Sziasztok!
Valakinek lenne tippje miért hullik szét havonta a jobb hátsó kerékcsapágyam? jó lenne ha valaki mondana valami okosat!
előre is köszönöm!
azta
a hátsó fékkar felfelé áll?
nekem lent van, valami okos így rakta össze

ja és a baloldalon tank előtt van valami idom?
nekem csak a hűtőtakaró van a jobboldalt aztán ennyi.