Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hátha valakit érdekel...
http://kepesmotor.hu/yamaha-en...

Beszámítok 125 LC2-t!

nem lett még szét kapva a lámpa, úgyhogy nem tudom lett e benne át alakítva bármi is, de talán ma lesz idő,
Bizonyára a normálisnál benzinben dúsabb keveréket kap a géped a kelleténél, és szerintem a karburátor és henger közti membrán sem végzi jól a dolgát.
Motorosbolti 35w os tungsram halogén tegyél bele! ezzel még látni is lehet!

Ha még gyári a tied, akkor ehhez kell egy picit forrasztgatni, és kell egy ilyen rendszerű izzókra való műanyag 3 érintkezős dugó ami az autókban is van
Hello! Volna egy olyan gondom hogy 1hónapja folydogál néha a légszűrő aljából a benzin.levettem a közdarabot és abból és folyt ki egy kicsi :D!a másik probléma hogy kb 2éve nem kér szivatót semikor csak ha kifogyott a benzin és átraktam tartalékra. Vagy ha télen elrakom pihenni és utána. ja és a másik gond hogy kicsit rángat 5000körüli rpm-nél.Szerintetek mi lehet a gond? Sokat kap?eldugult? húzni húz csak folyik a benya légszűrőből és a túfolyón meg semmi... (lehet hülyén írtam le de remélem értitek és tudtok rá valamit mondani) kösziii
Nah, gyerekek, hogy állnak a farcsok?

lc1 hez kellene csak 2es eleje kellene.
lc1 hez kellene csak 2es eleje kellene.
Max a H4...
H3 csak 1 szálas, azzal max. tompítottad lesz.
Mi a bajod vele?
Nem látsz?
Vegyél nagyobb Wattszámút, már mondtam.
erik365

lc1 vagy lc2 DT-hez kell a teleszkóp?
hali

H3 izzó jó a 80lc2-be?
Sziasztok, a mai nap folyamán kiírtam, hogy eladó 1988 Yamaha DT 80-asom alkatrészei, de sajnos máshogy alakultak a dolgok így az alkatrészek nem eladóak, megértéseteket előre is köszönöm .
A hűtő olajosodás 1 dolog.De mi lehet az h üresben odahúzom neki és ledadog.menetben sokszor mintha kkifogyna a benzin...és ezt nemrég csinálja...Tüzelőanyag-rendszer steril.
nekem ott megy igen. 80DTLC2
Sziasztok srácok!
Nektek a fejidomhoz hol megy a kábel?
Ügye a sárvédő és a teleszkóp kengyel között?!
Mert nekem nem ott megy!
Segítsetek, mert most szét van szedve, nem akarok még egyszer nekiállni.
üdv
1977 DT250 vétel

t.andras kukac yahoo pont com
Szevesztok!

Vennék egy 1977-es DT250 -et.
Bárkinek, bármilyen formában van! Szóljon...
.
.
.
.
oké köszi hogy szóltál:D
Sziasztok, sokan jelentkeztetek a motorom alkatrészei iránt, viszont a motort ma fogom elhozni a szerelőtől így tudok nektek képeket is felrakni az adott alkatrészekről, mindenkinek külön fogok válaszolni, addig is legyetek türelemmel . Sziasztok !
Hali

engem a végdob érdekelne...gyári v egyéb?herélt vagy sem?milyen állapotú?
Helló , engem érdekelne a gyújtáskapcsoló és a bal hátsó oldalidom ? Meik mennyibe kerül ? És tudnál róluk lőni képet?:D
Első teleszkóp kellene fékrendszer első kerék szóval eleje teljesen mennyi lenne?