Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia HUNdrukker

nekem a berúgótengely kéne + a berúgókar de csak ha nagyon nincs el kopva a tengely:) és a két oldali idomok is eladók?
elég szépen ketyeg a gép
Körbejárós a 80asomról
bimetál kapcsoló. vagy valamilyent szerintem régi vasalóban találsz
Sziasztok .
1988 Yamaha DT 80-as motorom blokkja megadta magát vannak benne jó alkatrészek , de az egészet cserélni kell, ha netalán valakinek van egy jó amit működőképes lehet, hogy meg tudunk egyezni persze jó árban, de ha nem akkor eladó 45-50 között szabolcs hajdú környékén házhoz is szállítom persze a költségeket a vevő állja amiért nem kérek sokat, a moci donormotornak tökéletes mindene megvan .
dede,valahol láttam is hő érzékelős venti szabályzót(boxok miatt kerestem én is...)
te lövöd be,hol kapcsoljon,és nem is drága.

Wency:fent voltam végig,most is fent vagyok még
Jó estét az URAKNAK!
Láttam volt szó ventilátorról meg hűtésről...
Nah most nekem van fent egy ventillátor... mert nyáron 30 fokban erdőben szeret melegedni és nagyon sokat segít rajta a venti. D
De egy külön kapcsolóval van megcsinálva. Nem lehetne valahogy úgy, hogy egy hőfokelérése után megkapcsoljon, mint az újabb motoroknál?
Koooorzika? hajaj de szép is lenne :D
Este leszek msnen, remélem tudunk beszélni!
hát ez a Wency tényleg utolérhetetlen...se telefon,se mail,se msn.
elveszett,vagy korzikán keressem?
hengerfejen van a hőgomba ventilátor meg tök fölös rájuk szinte lehetetlen felforralni
Gyári megoldás ,mert nekem sincs rajta hőfokmérő se ventillátor és még nem találkoztam olyan AM blokkos géppel amin lett volna!
Még annyit, hogy a hűtőrendszert az olajosodás után ki kell mosni?
Nincs ezen a motoron hőfokmérő, se ventillátor. Gyári megoldás ez?
oké, köszi. Remélem, annyival megúszom.
talptömítést vághatsz rá, de hengerfejtömítést jobban jársz ha neki se állsz.
Tömítést elég, ha műszaki rajzlapból vágok? Vagy vegyek spéci gyárit? Szimmering gondolom bármelyik csapágyboltban kapható? HÚúúúú- de nincs kedvem szétszedni!
Eladó 48-as méretű , cserélhető protektoros , igazi bőr nadrág nem szakadt kopott jó állapotú.

Ezen kívül eladó egy Yamaha Dt gázkar , rendes Stop / Run kapcsolós markolattal

És egy jól működő olajpumpa 80/125-be , bowdennel együtt.

Bármi érdekel írj : meroboti@freemail.hu
Én is ezeket gondoltam...ha a henger lenne repedt,az durva lenne.
Hm,megyek is megkóstolom!:))
de még hengerfej tömítés hiba is lehet. Vagy ha olyan ,hogy a hengertalp tömítésnél is van hűtőfolyadék akkor még az is lehet a hiba oka talán

Sok sikert!
Ha volt benne fagyálló akkor még fííínom édes is

Én így elsőre a vízpumpa szimmeringre szavaznék.
Hali!
Besz*ptam.nem akart normálisan menni a Betám,azt hittem, dugulás.Kipucoltam mindent de nem javult.belenéztem a hűtőbe,mikor letekertem a sapkát,cappuccino fogadott:(
jó habos és olajszagú...valahol összedolgozik de hol?
Help please!
eladó
hmm, én ugytudtam 2004 ig rx-ben am-5 van utána derbi, dehát tanultam
2004-ig szerelték AM blokkal a kétbetü utáni szám a sebességi fokozatok száma , ami lehet 3,5,6. Nekem volt 98-as kiadásu am5, most 2001-es am6 van.