Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de az meg am-5, nem? én ugytudom 2004töl van am-6 os. és ahogy írtad a 04 esekbe már nem am blokk van, hanem derbi
Melyik évjáratról beszélsz? 95-2004ig minarelli am blokkal szerelték! elötte rv blokk!
aprilia rx-ben derbi blokk van
-Rieju, aprilia: AM6 blokk,
-derbi: derbi blokk
-cpi,meg kínai szarokban AM6 blokk van de nem olasz ,hanem gyengébb minőségü kínai!
Csak tudja 10 perce kapcsoltam be a kompjútert
Volt rá 2,5 órád.....
jaja te meg a tanácsaid "ciripelő hang stb" chemotoxot neki
lelőtted a poénomat! most akartam írni
Szerintem ragad a spirál. Vedd le a spirált a sebességmérő műszer hátuljáról, majd folyass bele valamilyen olajat. Szerintem ez után jobb lesz
max elküldöm logopédushoz
Aha valszeg elszegényedett, mint a Magyar Nép.
Állítgasd el jól a karbiját, a hiba ugyanúgy meg fog maradni, és soha a büdös életben nem szeded már ki belőle.
Nem jössz rá soha, s kis szerencsével el sem indítod többet.

Kíváncsi vagyok miket írnak neked erre.
Hol van a sok okos szerelő?
Hali

van egy kis dadogás...6ban, ha húzom neki aztán vissza engedem a fordulatot 5-6ezr közé és ott tartom, akkor dadog...szegény a keverék?
80lc2
Tudtommal mindegyikben AM6 blokk van. Minőségre nem tudok mit mondani, szerencsére nem volt dolgom ilyenekkel.
Meg tudná valaki mondani ,hogy az igaz-e ,hogy a Rieju valamint a Derbi valamint a Keeway 50-es endúrókban teljesen ugyanaz a motor van? Akkor igazábol teljesen mindegy ,hogy melyiket választja az ember ugye? a Yamaha dt 50-esben teljesen más van?És talán jobb választás is ezeknél? Köszönöm a választ!
nem olyan teló hogy az egyik fele a kirugózást a másik meg a csillapítást csinálja? és akkr egyikbe több másikba kevesebb? vagy ilyen csak a bringákba van ?
Gyors kérdés a műhelyből...

Gabel pro Holm: LI.200/RE.320 10W Akkor hány ml olaj kell a teleszkópba száranként? 200 vagy 320 ?
köszönöm

Annyi még, hogy van egy kis dadogás...6ban, ha húzom neki aztán vissza engedem a fordulatot 5-6ezr közé és ott tartom, akkor dadog...
nézd meg a keréknél illetve fent az óra alján, hogy nincs-e kilazulva a spirál :)
Hali

km/h mutatóm menet közben állandó sebességnél nem beáll mondjuk a 70es számhoz, hanem le-fel ugrál mellette pár mm-et. Mitől lehet?

80lc2
Ha 80-as Dt a blokk alján jobb oldalon van az olajleengedő csavar , szerintem megéri leengedni és megnézni mi a helyzet mert ha átfolyik a vízpumpa miatt a víz az nagy gáz.
Nem komplikált az, csak nem ez a szakterületem és fogalmam sincs, hogy ebben hol lehet egy DTben váltóolajat találni. De köszi, innen megoldom!
Sziasztok! Kivettem a dt-mből az első kereket csak nem tudom, hogy tegyem vissza, azért mert nem tudom h mennyire kell összenyomni a két villát, valaki esetleg tud valami okosat mondani?
yamahánál biztos lehet kapni, gondolom 1-2-3ezer forint ,de azé inkáb vennék egy új szimmeringet, mint ,hogy egy másik használt pumpát amiben szintén használódott a szimmering
köszönöm szépen majd körül nézek hátha találok valmi megoldást