Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha 80-as, sehol, ha 125-ös akkor kémlelőablakon.
De ott sem látsz színt!
Leengeded, visszatöltöd.
Tényleg ennyire komplikált?
Míg felírsz, már meg is nézhetted volna.
Üdv.
Igen van benne a mozgó szárat fogná felül.
Asszem 5X8-as, és sehol nem kapsz.
Próbáltam alulról bejlagolni gumigyűrűvel, de csak ideig óráig jó.

Vagy ledobod, és külön kevered, vagy veszel másikat.
Ott ha folyik veszteséges a keveréked.
Üdv.
A hengerfejtömítés csere megoldja!
Váltóolajat hol tudom megnézni? Igazából csak a színét kéne látnom, mert a szerelő szerint ha az vizes, akkor a vízpumpa a rossz, ha nem, akkor hengerfej tömítés, mivel egy kicsit eszi a vizet.
Köszi
sziasztok azt szeretném kérdezni hogy szedte e már valaki szét az olajpumpát DT 125 R - en hogy van benne valami szimering , mert a rajzon nincs teljesen széjjel szedv e a olaj pumpavagy hol eresztheti az olajat mert szivárog egy kicsit a burkolaton kivülre é ott a vizpumpa körül minden tiszta rittyó előre is köszke
Gratula..fasza képek Szép az a GS...
Debizony! Énvoltam az elkövető!
Persze egyértelmű.
Csak nem a Gergő csinálta?
Bocs nem írtam, NEM én csináltam őket

Nikon D60
Zsíír képek Milyen géppel csináltad őket?
http://www.sportmotor.hu/motor...

Lehet dobni a megalááájkokkkat
nem vagy egyedül ezzel

mosmán' követeli a nép
hellosztok egy Yamaha DT 125 ös endurom van és mindig kifolyik a víz a kiegyenlítő tartályon és nem tudom miért . vki tudna e segíteni hogy mi lehet a baja ? :D
MUMI

Kiba... jók a képek! Várom a galériát!
Strobi nincs itthon, ha kell kérek kölcsön.
viszont most sokat járok motorral, spórolás céljából.
(Bár mellette cigizek mint a veszett....:))

De ha beindítom a kocsit, akkor 1-2 kanyar, 5000 mínusz.
Ha meg nekiállok a tunyingnak, akkor hetekig itt áll a moci, mert nincs sok időm foglalkozni vele.
Első kerékcsapágyat kéne cserélnem, de tegnap is a gyerek bicaját csináltam, hátha ma bicózhat kicsit.
De fos az idő.
Meg fáradt is vagyok.
ti mondtátok a tényeket ő meg másról beszélt mindegy inkább nem szólok bele, jobb hogy ebből kimaradtam
nem mindenki volt makacs.
Mi a frankót mondtuk apuval.
Nagyon szépen köszön a segitséged!amugy irtam cros forumra is:D onét ajánlotak téged amugy téleg nem elektronikus neki a powerja!Mégeygszer nagyon szépen köszönöm szép napot
Mink eleve strobival állítunk, mert ritkán rávaló a cucc ami felkerül:)

A strobi egyébbként is hatásos eszköz, mert kiderül, hogy a kiváló made in kína gyújtások, kb ott gyújtanak ahol nekik tetszik:)

Jó is az amikor 1centi széles a strobi által "gyújtsidőpont" nak mutatott vlami:)
Sajna még nem szedtem szét YZ powa-t, de ha jól tudom, az nem elektronikus vezérlésű, mint a DT-é.
De ha gondolod utánanézek, bár írhatnál a krossz fórumra is.
de jó ez a vita mert megint kiderült hogy mindenki nagyon makacs senki sem enged mint úgy általában.. régebben...
Szia Zoli.
Köszi, már beszéltem Mézessel telefonon.
Elvileg azért jobb, mert könnyebb a lendkerék.
Viszont másmilyen a kúp, közbetét kéne, meg máshol van a jeladó is.
Strobival kéne beállítani a gyújtást.
Viszont az szegecses, állítólag nem nagyon bírja neki a fordulatszám-különbségeket. (bár sztem nem így van, mindegy)
Áááá inkább nem szarakodok vele...:)
Az ilyen tuningoktól szokott még szarabb lenni, azután jön a visszaalakítás...:(