Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen igen,erre gondoltam:) Köszönöm szépen!
mi megy itt baffátok meg...

ja és apuci utolsó hsz-ét meglesve,lököm oda a pontot.

remélem ettől lenyugosztok skacok
6. kerület Jókai tér, készítő van egymással szemben
helló.
nem tudjátok hogy 93es dt80-ba milyen méretű bronzperselyt kell csináltatni?
ja és van az a kis fogaskerék amiben a persely van, és ha az lötyög azon a kis tengelyen akkor ugye a persely kopott?
előre is köszi.
helló
lenne 1 kérdésem 80dtbe a legnagyobb dugó az 56mm

fontos lenne a válasz
előre is köszönöm
sziasztok Pesten ki tud olyan helyet,ahol hengerfejtömítést csinálnak? Dt25ösbe kéne:) Kösziiarcok!
elgondolkodtam ezen a fogaskerekes dolgon amit írtál, és nem tudom

Csináltam hozzá egy kis tesztelőt, egy diódán át rákötöttem egy 470n 400V fóliakondira, azon mértem a feszt, aztán megforgattam a lendkereket. Miután csak 50v-ra ment fel, kukáztam. :)
Egy jó nőgyógyász biztos megcsinálja az olajtöltő nyíláson keresztül is. :-D
Iylenkor célszerű egy pár wattos adapterrel meglökni a gyújtóütekercset.

Ha nem veszi fel a számítható áramot, akkor kuka.
Rendszerint egy iylen próba után, már ténylegesen szakadtnak is mutatkoznak.
(a gyújtásteljesítmény meg vagy 25-30 watt, szóval az 5 wattos adapter a jó tekercset nem nyírja ki)
És a blokkot szétkellet húzzad hozzá hogy kicseréld?
Hello!csak azért kereslek hogy hátha tudnál nekem segiten téged ajánlotak:)van nekem egy yamaha yz 125 92évjáratu motorom,és nem tud benne ki nyitni a power szelep és nem tudom mitöl van!le vetem mind a két feléröl aa deknit és simán tud benne forogni a körtolatyu!Talán a mechanikája lehet rosz nem tudom!ha értesz hozá létszives magyarázd el nekem hogy lehetne meg csinálni ha nem akkor téleg szervizbe megy:S válaszod várom elöre is nagyon szépen köszönöm
A gyújtáskör teljesen független kell, hogy legyen a fesszabályzótól.

Lehet, hogy valahol zárlatos, vagy a CDI modul rossz, és az teszi tönkre a tekercset. Vagy a kormánykapcsolón a vészleállító, ui. az letesteli, míg a gyújtáskapcsoló megszakítja. Át kell nézni az egész kábelezést első körben. Nekem is a gyújtás töltőtekercsem volt rossz amikor megvettem a gépet, ellenállását megmérve jó volt, 150ohm körül, de mégis csak olyan 50V-ig töltötte fel a CDI-ben a kondit. Tekercs csere, meg átkábelezés után működik.
De miért? :O
Hát bontottan vettem a váltóba való két fogaskereket, otthon meg kicseréltem. A két fogaskerék 4ezer ft volt.
Ha nálad a feszszabályozó kapcsolatban van a trafóval, akkor ott van a baj:)
Olyan gondom lenne, hogy Dt 80 lc2-őm van és tönkrement a trafó nem adott szikrát.Vettem bele egy ugyan olyan trafót de 50 km után az is bedöglött. mi lehet a probléma? Feszszabályzótol túl sok áramot kap, vagy valami az állórésznél? tudna valaki segíteni ? Köszi. :)
Hali emberek! lenne egy kérdésem, melyik az az áttétel kombináció amelyikkel pörög is de még megy is?egy 92-es dt125r-ről van szó.leginkább elöl cserélném le mint hátul:)
ŐŐő nemtom, fogalmam sincsen.

A jog gyújtása külső jeladós, enm tudom felidézni, e mintha a mina blokkban az nemigen férne el.
(a kicsiiben)
Sziasztok srácok!
Lenne egy olyan kérdésem hogy a dt125r-em mostani áttétele:17:53
Szeretnék előre a 17-es lánckerék helyett egy 15-öst.
Az a kérdésem, hogy mennyire, hogy mennyit kell feszíteni a láncon, hogy jó legyen. nem akarom, hogy megveszem és nagy legyen a lánc rá.
haveromnak van egy 2007-es utolsó kiadású DT-je....ki lett belőle szedve a folytás (elektronikus) meg kapott egy Gianelli rendszert és a 140-es órán túlmegy...Husqvarnás haver mellet ott van, és 150-et mentek.Próbáltam már ki azt dt-t elég sokszor...de más 125-ös Dt-hez képest amivel mentem nagyon király...legerősebb a környéken...pedig 4 db van 125-ösből ugyanabba a városba
egyik ismerősömnek volt annó egy dt-je és neki elektronika "tiltott" meg nem tudom mondani már hogy hány ezernél, és cseréltek benne gyújtás elektronikát és az órát vígan leakasztotta. Meg valami lett még benne csinálva, és 14ezret forgott és 150körül ment. Ezeket mondta nekem a sárc, és azt hogy 150 azt meg egy olyan mondta akinek egy 350es dr-e volt és mentek egymás mellett. És olvastam egy német fórumba (képeket néztem) hogy van több féle hengerfej a dt-khez. Lehet mégis igazak a hírdetésekbe hogy 30paci :D
HALÓÓÓ!
Ma szétszedtük, haverom LC80 détéjét. Dugós szegényke... Belepróbáltuk az én régi dugómat és volt kb fél centi hézag miden hol... És gyári DT hengernek tünt.... Dugón kis ablakocska nem volt, és VERTEX dugó volt benne... Nah erre valaki valamit...
most én nem akarok itt bele szólni semmibe se, de nekem is 6.-ba csúszott meg először ...utána nem tudom mert én egyből kicseréltem a lamellákat!